Аноним_• 19 апреля 2024

Мастопатія

Маю мастопатію вже другий рік,раз на пів року УЗД та похід до маммолога,перший раз коли на УЗД потрапила узистка написала мені bi-rads 3,та коли до кабінету зайшла її колега,вона їй каже : а ну подивися,а чого воно таке,колега сказала та це ж звичайна кістозно фіброзна мастопатія, тобто узистка котра робила мені УЗД здається в молочних залозах не особо розбирається,але я через цей бірадс 3 не спала троє діб поки до маммолога не потрапила,подальші УЗД(а їх за два роки вже разів 6 робила,ніхто не бачив бірадс3),зараз п´ю мастодінон,чогось не вірила у ці трави,але хоча б залози не болять при пмс
Зараз справа,трохи вище залози ,мені здається то вже навіть не відноситься до залоз,прощупую як дольку,теж до двох різних узистів ходила,ніяких пухлин нічого нема,цю штучку ретельно дивилися і описали її як просто жирова долька,але воно болить перед менструацією, мамографію мені по віку ще зарано робити, маммолог нічого про цю штучку не сказав нічого,а мені чогось так страшно,я через ту першу узистку котра бірадс написала, тепер не всім довіряю,чи можна переплутати жирову дольку з чимось страшним?
Якось так і живу• 19 апреля 2024
а маммограма що показала?

автор Аноним_ • 19 апреля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
а маммограма що показала?
Мамографію я не робила,по віку рано
Якось так і живу• 19 апреля 2024
Ответ дляАноним_
Мамографію я не робила,по віку рано
Вибачте недочитала, та може зробіть та заспокійтесь, ні чого в цій процидурі не має страшного.
автор Аноним_ • 19 апреля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Так по віку зарано,я ж пишу,там до 40 років здається у жінок вона чи зам´яка чи навпаки,та на мамографії не буде видно ,а після 40ка навпаки на УЗД не буде видно,тому роблять мамографію
Коренная киевлянка• 19 апреля 2024
Запитайте у мамолога, що то за долька, можливо, як варіант проконсультуйтеся ще з одним лікарем. Сплутати можуть що завгодно, в мене мастопатія 20 років вже. Минулого року виповнилося 40 і відправили на мамографію, так лікар такий рукожоп попався, що по перше переплутала груди ліву з правою і поставила мені бірадс 4, довелося робити біопсію, бо я чуть з розуму не зійшла. А по УЗД в мене стабільно двійка.
автор Аноним_ • 19 апреля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Я маммологу чомусь довіряю,він онколог мамолог,його всі лікарі хвалять і черги до нього огого,він потрогав сказав що це не пухлина а долька чи що,вже не пам´ятаю бо нервувала,але я не розумію який тоді зв´язок з менструацією
Коренная киевлянка• 19 апреля 2024
Ответ дляАноним_
Багато що у нас ще на підсвідомості, тому якщо лікарю довіряєте, я б не хвилювалася. Я теж ходжу вже 6 років до одного лікаря, також онколог-мамолог, довіряю їй повністю. Не хвилюйтеся, якби щось було УЗД вже б показало.
Якось так і живу• 19 апреля 2024
Ответ дляАноним_
У меня мастопатия с подросткового возраста, маммология делается по показаниям, а не по возрасту, первый раз делала где то около 25 лет мне было. УЗИ тоже делают в не зависимости от возраста.
Это рекомендация моз женщинам после 40, делать маммограму...
автор Аноним_ • 19 апреля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Ось і як так гадаю,тим паче на двох УЗД була у різних лікарів спеціально,просто дуже тривожна з війною стала,дякую, заспокоїли)

автор Аноним_ • 19 апреля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Не знаю,я питала у мамолога,він сказав мамограму не треба поки робити,а сама собі її призначати не хочу
автор Аноним_ • 19 апреля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Я навіть сказала ріжте якщо треба😅Він сказав різати точно нічого не треба
Якось так і живу• 19 апреля 2024
Ответ дляАноним_
Тогда узнайте где у вас в городе самый лучший аппарат УЗИ и самый лучший врач-узист и переделайте узи, перепроверьте...может тогда успокоитесь.
Оч@ров@Шк@• 19 апреля 2024
Ответ дляАноним_
Ну припустимо не зовсім не видно а гірше видно. І вік тут справа відносна, мені 47 а досі узд показовіше. Головна відмінність в тому, що узд краще ’бачить’ залозисту тканину, а мамограф - жирову. Якщо у вас жирова донька (хз що це таке), то там теоретично жирова тканина і це мамографія?
автор Аноним_ • 19 апреля 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ну жирова долька це ось трохи вище залоз,якщо ви прощупаєте,є такі м´які штучки,вони в мене і зліва і справа,я просто дуже худа,може тому і легко усе можна прощупати,просто справа вона чомусь болить перед менструацією,тому я і думала що це щось нове вилізло і сходила ще на два УЗД
Вона не кругла,продовгувата м´яка
В рот не ложи• 19 апреля 2024
Ответ дляАноним_
мені так одну штучку прогледіли, і Узист, і лікар
Ходила з нею майже рік, і тільки коли знов пішла, зробили з неї біопсію і виявилась карцинома.
Тому якщо щось підозріле, то краще робити пункцію.
В рот не ложи• 19 апреля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
не завжди УЗД показує, нажаль. І мамографія теж
автор Аноним_ • 19 апреля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Так я ж не можу сама собі пункцію зробити,раз у пів року УЗД та огляд маммолога,УЗД у різних спеціалістів
Якщо б одному щось не сподобалося,то далі б шукала ще,а так ніхто нічого не бачить
автор Аноним_ • 19 апреля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Так а як же ви виявили?
В рот не ложи• 19 апреля 2024
Ответ дляАноним_
Так а як же ви виявили?
коли зробили пункцію
і то коли робили, говорила лікарка, що то доброякісне

автор Аноним_ • 19 апреля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
коли зробили пункцію
Зараз ви як?Бажаю вам здоров´я
В рот не ложи• 19 апреля 2024
Ответ дляАноним_
Зараз ви як?Бажаю вам здоров´я
Зараз чекаю ще лікування. Я за кордоном, так все повільно, що то просто жах.
Дякую, вам також здоров´я ❤️
Коренная киевлянка• 21 апреля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Правильно, тому я і робила біопсію
автор Аноним_ • 21 апреля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Правильно, тому я і робила біопсію
Так а вам там щось знайшли?
Коренная киевлянка• 22 апреля 2024
Ответ дляАноним_
Так а вам там щось знайшли?
Дякувати богу, тільки мою мастопатію.