OlenaMriya• 20 апреля 2024

Сейчас ещё остались любители играть вместе в настольные игры?

Играете вдвоём или всей семьей?
WhiteWidow• 20 апреля 2024
Ходжу на днд

шальная мама• 20 апреля 2024
Есть места, где можно поиграть. ’Настолки’, например
nova_mama• 20 апреля 2024
Вдвох, сім´єю, компанією.
Є їгри, де менше, ніж для чотирьох, нецікаво грати, той же Манчкін.
Найбільше збиралося нас 14 для Мафії.
Распродажа от Юли• 20 апреля 2024
Иногда играем с ребёнком, да. ’Ферма’ нравится, лото, изредка шашки, домино, и есть ещё пара игр.
KateMidina• 20 апреля 2024
До войны любили с друзьями поиграть в Монополию (3-4 человек). У нас ещё была такая старенькая, подаренная бабушкой другу в начале 90-х годов, когда он был совсем ребенком
K.Yurchenko• 20 апреля 2024
З чоловіком в нарди граємо
angelo4ka• 20 апреля 2024
В лото иногда семьёй играем

zarmarina• 20 апреля 2024
Це мій чоловік)) в нас мабуть штук 50 різних ігор і він ніяк не заспокоїться, купляє і купляє нові. Граємо втрьох - ми з чоловіком і донька 10 років. Дуже виручали нас коли вимикали світло. Ніколи не думала, але це реально цікаво. Ті ігри, що нам не дуже заходять, продаємо. Влітку граємо менше. Моя улюблена - Стамбул
mandarin_anna• 27 апреля 2024
Ответ дляzarmarina
Класна у Вас колекція. Я теж поціновувачка настолок. Із улюблених ’Імаджинаріум’ маю майже всі доповнення, окрім ’это был хороший год’. Ще мені подобається гра ’Штука’, цікава і нетипова. Uno, otrio, дженга та інші ігри. Граємо втрьох я, чоловік і син-підліток.