Хто розбираєтесь в аналізах?

Отримала аналізи, трохи турбують підвищені показники.
Вони можуть бути повʼязані з алергією в тим, що в мене зараз постійний нежить?
Розвідка Маші 20 апреля в 16:43
Еозенофіли це алергія
Життє Бентежне 20 апреля в 16:43
Так
Налогообложу 20 апреля в 16:43
почему при аллергии вы идете сдавать кровь, а не к алергологу?
забиякина 20 апреля в 16:50
у вас шое високий, а це свідчить про запалення. Аллергія - це підвищені єозінофіли - так, у вас вони підвищені. Але тут ще й шое...
забиякина 20 апреля в 16:50
Ответ дляНалогообложу
почему при аллергии вы идете сдавать кровь, а не к алергологу?
до алерголога вже треба з ЗАК йти
Налогообложу 20 апреля в 16:52
Ответ длязабиякина
до алерголога вже треба з ЗАК йти
были... но кровь не сдавали.. сдали алергопробы
автор Лялькодзьоб 20 апреля в 16:53
Ответ дляНалогообложу
почему при аллергии вы идете сдавать кровь, а не к алергологу?
Кров я здаю раз на три місяці.
І алергія в сезон в мене завжди, я маю розписану програму підтримки організму в цей період.
Здивували підвищені шое, враховуючи що біохімія крові вся в нормі.
Мабуть дійсно треба йти на консультацію знову.
Налогообложу 20 апреля в 16:54
Ответ дляЛялькодзьоб
Кров я здаю раз на три місяці.
І алергія в сезон в мене завжди, я маю розписану програму підтримки організму в цей період.
Здивували підвищені шое, враховуючи що біохімія крові вся в нормі.
Мабуть дійсно треба йти на консультацію знову.
есть возможность связаться по вайберу? скинуть анализы без очной консультации?
автор Лялькодзьоб 20 апреля в 16:57
Ответ дляНалогообложу
есть возможность связаться по вайберу? скинуть анализы без очной консультации?
Так, я так в консультуюся, в основному. Лікар давно мене веде. Тільки треба дочекатися понеділка тепер.
Налогообложу 20 апреля в 16:56
Ответ дляЛялькодзьоб
Так, я так в консультуюся, в основному. Лікар давно мене веде. Тільки треба дочекатися понеділка тепер.
сбрасывайте сейчас.. ответит когда сможет