Майструю крила• 20 апреля 2024
Як приготувати креветки в панцирі
Дівчатка, вперше буду готувати креветки (не люблю морепродукти, але чоловік приніс кг і просить на вечерю). Вони заморожені, сірі (в панцирі, як я розумію). Що з ними робити? Який порядок дій? Спочатку розморожувати? А потім знімати панцир? Варити? Чи зразу смажити? Чи як? Спасіть прошу)))
ХвилювАллочка• 20 апреля 2024
Если вы хотите отварить, то кипятите воду, солите, добавляете лавровый лист и бросаете креветки в кипящую воду (можно замороженные). После закипания варите минут пять-семь, не больше, иначе будут резиновые, выключаете и даете слегка остыть в рассоле. Достаете и далее по необходимости.
Майструю крила
• 20 апреля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Спасибо большое! А если жарить? Надо сначала отварить?
ХвилювАллочка• 20 апреля 2024
Ответ дляМайструю крила
Нет. Разморозить, очистить, обязательно удалить черную полоску, жарить быстро на смеси растительного и сливочного (кокосового) масел. Опять таки недолго. Посолить. Можно добавить сливки и затем чеснок. И далее можно смешать с пастой (например капеллини), можно в салат.
ИзЮмрудная• 20 апреля 2024
Якщо варити, воду гарно підсоліть, прям, солона, щоб була і після закіпання, 1-2хв., бо,якщо вони червогого кольору, то, вже приварені. Додайте в воду лавр, духм. перець, кріп, бажано. Потім, вимкните і, хай , хоч 5-10 хв. постоять в воді, пропитаються.
Якщо смажити.На пательню вершкове масло, потім креветки(можно морожені), часник, можно вершки і, теж, протушити 5-7 хв.
Майструю крила
• 20 апреля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Спасибо большое!
А сколько грамм готовить? Кг - это же много?
ХвилювАллочка• 20 апреля 2024
Ответ дляМайструю крила
Спасибо большое!
Ох, их видеть нужно. Для начала возьмите половину, а там сориентируетесь. Можно и все отварить. Они холодные и в салат, и с пасту подойдут. Один раз приготовите, потом можно в холодильнике несколько дней хранить в герметичной емкости.
Майструю крила
• 20 апреля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Спасибо огромное!!!
Меряю от 0• 20 апреля 2024
розморозте. візьміть глибоку пательню, якщо немає, то кастрюлю. додайте олії, щоб було покрите дно, два зубки часнику, червоний перець, пів склянки білого вина, якщо є. десь хвилин 20 під кришкою на середньому вогні і можна їсти.
тільки не варіть!