Гербарія сушу• Изменено сегодня в 00:42

Я уею с helsi. Кто-то говорит, что реформа это хорошо, но я не пойму

Куда мы откатились? Не запишешься, почти ни у кого нет открытых записей, если есть-онлайн доступа нет, только звонить в регистратуру, в которую не дозвониться, что за бред, это мы нареформили? Чтоб опять очереди с бабками на каждый пук выстаивать? Постоянно вижу свободные слоты на обеднее время у некоторых докторов, идеально, думаю, запишусь, хер-это платные места 😄 то есть, они просекли , что это рилл самое козырное время и делают его платным, а на 9.30-бесплатно. Жесть. На хэлс24 , вообще, ничего свободного🥴
Донька подруги• сегодня в 03:00
Ну то ходіть на 9 30, якщо хочете безкоштовно
Воздух в банке• сегодня в 03:21
Ответ дляСоседушка
Щойно раді цікавости зайшла в хелсі. В мого сімейника купа слотів на Понеділок. Зайнято буквально декілька.
Потім заради цікавості подивилася ЛОР - теж на сьогодні є місця.
Може якийсь супер спеіалізовний рідкісний лікар?
Узи, офтальмолог, ендокринолог и т.д почти никак
Первая ласточка инфляции• сегодня в 03:25
Ответ дляЖінка з перцем
Т.е у вас нет семейного и педиатра ?
Нет, зачем?
БолеИменее• сегодня в 03:30
эксперимент над нами терпеливыми проводится, что непонятно
Соседушка• сегодня в 03:31
Ответ дляВоздух в банке
Я в Києві. перевірила щойно:
на 17 лютого є місця
на 11 та 11-20 офтальмолог безкоштовно по НСЗУ Руденко Ольга і неї ж а 19 .02 в обід 3 місця.
В нас якесь різне хелсі чи що?
Воздух в банке• сегодня в 03:39
Ответ дляСоседушка
Я в Києві. перевірила щойно:
на 17 лютого є місця
В нас якесь різне хелсі чи що?
До офтальмолога в своей поликлинике я давно хожу записаться никак. Только сражаясь с бабками. Руденко Ольга не всем нужна. Узи Шевченковский р-н где?
Соседушка• сегодня в 03:44
Ответ дляВоздух в банке
Ви не писали що хочете в конкретному районі, кв конкретному лікарю, а просто ’до офтальмолога ніяк’... навіщо ви маніпулюєте? Звісно якщо є особливі умові то да тоді запис може бути складніший, логічно. Але це аж зовсім не ’ніяк’... Ну що власне і треба було доветси. Разгон теми для хайпу ....
Безпорадна Кроко• сегодня в 05:20
Чтобы поехали и записались на платный прием - и сразу и врач находится, и время свободное. До появления страховки на работе так и делала, а что ещё оставалось...
Безпорадна Кроко• сегодня в 05:22
Ответ дляПросто болталка
Сейчас мало врачей, и оставшиеся нарасхват. Поэтому записаться реально проблема. Хотя вот мне нужен был гематолог, открыла вчера - много свободных окошек, спокойно записалась. А мужу нужен эндокринолог, шиш.
Мужу нужен невропатолог - бесплатно шиш - записали через пол года. Через кассу в тот же день попал. Бровары. Правда, лучше б не попадал, а сразу обратились в институт, но это уже другая история.
Безпорадна Кроко• сегодня в 05:26
Ответ дляГербарія сушу
Сейчас это сколько? Год назад было всё нааааамного лучше(
Та не було. Як електронну чергу і запис ввели, так і покатилось. Я як раз ковідом хворіла. Було весело - самопочуття живого трупа, ще й вся ця хрінь з лікарнею - тільки рентген і продовження лікарняного чого вартували. Закриття - взагалі дно. І чим далі, тим гірше, а з війною взагалі...якщо дитина записана в дитячу лікарню і тривога,то все, ти в прольоті, чекай ще місяць. Або йди живою чергою не в свій час зі скандалами..
Безпорадна Кроко• сегодня в 05:28
Ответ дляВідірву та викину
Это было для экономии средств и сокращение мед персонала, а не для удобства
Та у нас нікого не скоротили. Тільки ті бабці медсестри в тому хелсі такого наворотили, що капець. Пам´ятаю, як шукала свій сертифікат на щеплення ..
Анонимба• сегодня в 05:36
Ответ дляКарамелька
В приватну ходжу, якщо нагальне щось. Якщо може почекати, тоді чекаю черги, можна і два місяці чекати.
Прием в платной 1000 грн
Тумба-юмба• сегодня в 07:00
Не триндіть. Завжди є запис. Хто ваша сімейна, давайте глянемо. Аби понити. Вже про ліки безкоштовні нили тут, а як виявилось, бади захотілось і вітаміни безкоштовно. Давайте прізвище лікаря вашого
Тумба-юмба• сегодня в 07:02
Ответ дляСоседушка
Я в Києві. перевірила щойно:
на 17 лютого є місця
В нас якесь різне хелсі чи що?
Тихо, тут теми для розгону. Всьо пропало, всьо плохо...А як їдуть у Європу, то ниють, що черга до лікаря на пів року, узд не зробиш навіть за гроші. Є записи, це всьопропальщиці тут срублі заробляють
lelik bolik• сегодня в 07:04
Мне больше нравятся записи о посещении врача и результатам посещения. А я там даже рядом не проходила. И даже от Короновируса две прививки сделаны заочно.
ЧупакабраЗеБест• 57 минут назад
Ответ дляВоздух в банке
а чернобыльская больница вам подходит? метро Льва ТОлстого.
ЧупакабраЗеБест• 56 минут назад
Ответ дляlelik bolik
шо реально??? ну капец... у меня тоже были неведомые мне приемы, ноя так понимаю это семейной надо было для чего то там. я не выступала. она меня тоже порой выручает
СкиниУскачи!• 48 минут назад
Ответ дляСоседушка
Я в Києві. перевірила щойно:
на 17 лютого є місця
В нас якесь різне хелсі чи що?
Мабуть люди шукають десь поруч з домом, а не на ін боці міста
Ищу-брожу• 34 минуты назад
Ответ дляСоседушка
Не всім підійде мотатись по різних районах в пошуках лікаря. Про пенсіонерів, для деяких з них вчинок - це взагалі якось добратись до лікаря ви подумали? Якби хоч до старих людей, яким важко ходити приходили лікарі. А так їм потрібно спочатку до сімейного за направленням, а потім тільки до потрібного лікаря. І їм ще їздити в різні кінці Києва? Чи у них багато коштів на таксі є? Чи на платний прийом?
Угадайс• 36 минут назад
Ответ дляИнста_Богиня
Черговий це у суботу зранку, в інший час це педіатр з яким укладено декларацію. Навіть якщо твій після обід, а погано вранці - інший не прийме. Аналогічно, якщо вранці був прийом у твого, а стало погано після обід інший педіатр так само не прийме, скажуть або чекати завтра і записуватися на прийом (якого нема), або йти до чергового педіатра після 19:00 (окрема структура, лікарняний не дасть, скаже йти вранці до дільничного, лікарняний відкриває лише якщо приходиш в суботу і працюєш по суботам чи неділям).
У семейного врача или педиатра есть время когда он принимает по живой очереди, а не по записи
Метровий сантиметр• 31 минуту назад
Я зрозуміла, що проппихають платну підписку. Хелсі - це ж комерційна структура, у знайомої невістка працювала, зарплати хороші були. Ну дали трохи безкоштовного, але є не для цього воно запускалося.
БлинчикБезСметанки• 13 минут назад
Это в Киеве так