Кукарикуууууу• 21 апреля 2024
Як же мене дратує коли хтось поруч їсть
Мене прямо хвиля агресії та роздратування накриває фізично. Не важливо акуратно, чи стрибають, люди яких люблю, чи чужі. Як тільки хтось їсть - йду в іншу кімнату і вмикаю навушники на всю.
Раніше не звертала взагалі на це увагу
західний_діалект• 21 апреля 2024
Ответ дляПолБатона
О да, а еще больше этот новый тренд с рецептами, сразу оно жрет, а потом рецепт. Гляда на жующую рожу уже ничего не хочется)
Я их сразу блокирую
чтобы не попадались больше
Позаземний розум• 21 апреля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Ну я ж їх не чіпаю. Просто їм на самоті і виходжу коли їдять інші
Но раздражение - то они у вас вызывают. Вы же понимаете , что в окружении у вас постоянно кто- то будет есть. Само по себе ваше состояние не пройдёт.
ПолБатона• 21 апреля 2024
Ответ длязахідний_діалект
Я их сразу блокирую
чтобы не попадались больше
Та у меня их всего штуки 3-4 этих жрунов, но бесит, мягко говоря.
И я ведь не подписана даже
Морская свинка• 21 апреля 2024
Чужі то така справа. Але родині може нашкодити це. Може зверніться до психолога? Може справа в чомусь іншому...