Ластовиння• 21 апреля 2024

Надоело жить, замучала болячка

Пару лет мучает шаткость,встаю,все плывет,штормит.вот задумалась,а есть ли смысл жить дальше?
Кидстаффовка• 21 апреля 2024
Ответ дляЧервона рута
ну ясно, нє та нє
Удалено администрацией...

Королева краси• 21 апреля 2024
Ответ дляЧервона рута
нормальні неврологи крапельницями не лікують і узв сосудів не роблять
це привіт срср
одна з причин,чому за кордон і не поїхала... капельниці там-це вже реанімація..,а до того буду в стані зомбі..
Червона рута• 21 апреля 2024
Ответ дляЯ натуралка
Эксперты подтянулись.
краще бути експертом чим лікуватись ноотропами ще й в крапельницях
робити узв сосудів, шукати неіснуючи хвороби
Червона рута• 21 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовка
Удалено администрацией...
Королева краси• 21 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовка
А що капають?
12 препаратів за курс., писать не буду,лікар повинен назначати.
Кидстаффовка• 21 апреля 2024
Ответ дляЧервона рута
Удалено администрацией...
Червона рута• 21 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовка
Удалено администрацией...

Кидстаффовка• 21 апреля 2024
Ответ дляЧервона рута
Удалено администрацией...
Королева краси• 21 апреля 2024
Ответ дляЧервона рута
..нафіг та хімія,коли організм працює нормально., а от коли проблеми,і це може тебе витягти в нормальне життя...

якщо не хворієш,зрозуміти важко.
Червона рута• 21 апреля 2024
Ответ дляКоролева краси

якщо не хворієш,зрозуміти важко.
що може витягти? не працюючи ліки? лікування не існуючих хвороб? безконтрольне прийняття вітамінів та добавок?
Червона рута• 21 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовка
Удалено администрацией...
Mrs.Sexuality• 21 апреля 2024
часто вы сюда пишете ,конечно .маму шатало так .падала периодически на улице ,кровь с носа ручьем ,падала дома ,ломала руку ,потом упала с разрывом мочевого пузыря .. первоначально по МРТ стояла энцефалопатия .спустя несколько лет -очаги рассеянного склероза.дома ходит ,держась за стены ,и то падает .недавно падала ,ломала нос ,застревала между унитазом и стеной ..и да ,состояние у неё не совсем адекватное .вас тут наобесценивали ,конечно , но нифига это всё не пустяк и не смешно
Королева краси• 21 апреля 2024
Ответ дляЧервона рута
одне питання,ваше МРТ головного мозку показує патологію (зокрема енцелоф. та РС.)? а МРТ шиї показує кучу гриж та ще кучу бяки? ОК,то тоді Ви можете розказувати про ’неіснуючі хвороби’.
---
ще раз пишу.- все тільки через лікаря. (і де ви бачили безконтрольне прийняття? 10 днів в станціонарі під наглядом медперсоналу.)
автор Ластовиння • 21 апреля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Мне ничерта не смешно тоже
Mrs.Sexuality• 21 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Мне ничерта не смешно тоже
по правде говоря, состояние мамы стабильно ползет вниз ,врачи говорят -неизлечима .однако она все равно борется .старается ходить как может ,хоть на месте топтаться ,и то вперёд. не унывайте,старайтесь держать хоть то состояние ,что есть ,если лечь и сдаться,лучше не будет
автор Ластовиння • 21 апреля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Рассеянный вроде лечиться
Mrs.Sexuality• 21 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Рассеянный вроде лечиться
нет ,только когда обострения,их можно снимать ,у неё тот вид ,который без обострений,просто медленно ,но верно ухудшается .никаких периодов с обострениями нет ,чтобы их снимать
Королева краси• 21 апреля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
гормонами маму не підліковуєте ? коли геть валилась,- в областній якісь шуронули,що за 7 днів додому виписувалась вже своїм ходом..(правда лишня вага лізе,але якщо вибирати..,нафіг ту фігуру.)
Червона рута• 21 апреля 2024
Ответ дляКоролева краси
---
а тепер я вам скажу грижі і протрузії - це випадкові знахідки на мрт, і якщо це не впливає на якість життя, тобто людина контролює сечевипускання, відчуває ногу, руку, то все це випадкові знахідки.
грижі і протрузії з´являються і зникають протягом життя.
неконтрольований прийом вітамінів - то до іншої співрозмовниці.
але де б ви не вливали в себе ноотропи вдома чи в лікарні - вони дієвими препаратами не стануть
а ви для себе створюєте видимість ’лікувального процесу’, який зовсім не лікувальний, тому що ніде в розвинених країн не роблять крапельниці ні 2 рази на рік, ні при неврологічних питаннях.

Королева краси• 21 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Рассеянный вроде лечиться
підтримується. (мій випадок.((.)
Mrs.Sexuality• 21 апреля 2024
Ответ дляКоролева краси
ні ,лікар сказав,в її випадку то не допоможе ,не тот вид рс
Королева краси• 21 апреля 2024
Ответ дляЧервона рута
надіюсь,Вам ніколи не прийдеться лікуватись Вашим методом від такої хвороби.
Доля-велика юмористка.
Червона рута• 21 апреля 2024
Ответ дляКоролева краси
Доля-велика юмористка.
яким моїм методом і від якой такої хвороби?
тьотю, пасивну агресію залиш для когось іншого
читати не дупою і розуміти зміст написаного теж треба вміти
капайтесь далі, печінка витримає, але не точно, та й гаманець теж
Кидстаффовка• 21 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Рассеянный вроде лечиться
Ні,тільки ремісія може бути
ЧупакабраЗеБест• 21 апреля 2024
Ответ дляЧервона рута
да как протрузии могут исчезнуть? это же износ позвонков? или как?
автор Ластовиння • 21 апреля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Никак..только больше становятся😕
Королева краси• 21 апреля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
(Протрузія дисків — це захворювання, для якого характерне переміщення диска в канал хребта.)

та мадам,схоже,уявлення не має про ці хвороби.. і лікуваться -думає що потрібно лише листком капусти а-ля натюрель. головне- що дешевше. а печінь- то на куриних дієтах вона і так чудово гробиться.
--
а ще дивно,вона навіть не згадала екологічний способ при проблемах шиї- воротник Шанця..
Королева краси• 21 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Никак..только больше становятся😕
якщо повезе і знайти гарного мануальщика,(ученика китайської школи,),то можливо і покращення стану.(навіть майже норм.)
але до наших дарувань- тільки більш усугубить..
НЕ ВЗДУМАЙТЕ.
Твоя космішна• 21 апреля 2024
Ответ дляЧервона рута
А розвинені країни це які? Може Швеція в якої моя знакома пролежала з запаленням легенів, а ренген в них не роблять? Чи може Нідерланди це 28 річним дівчинам роблять евтаназію бо вона не хоче жити? Де ж велика психотерапія про котру визжать на форумі? Розвинута Ви наша