Тоска в носках• 21 апреля 2024
Дереалізація
Як позбутись підкажіть будьласка
Астановитесь• 21 апреля 2024
А как часто это у вас? У меня раз в пару лет бывает. Стремное состояние
НЛОша• 21 апреля 2024
А мені скажіть як отримати. Багато чого пробувала, але досягти не вдавалося.
Астановитесь• 21 апреля 2024
Ответ дляIQ 80
А что это значит ’дереализация’?
Гугла нет у вас? Или здесь обьяснять вам должны?
Соседушка• 21 апреля 2024
Ответ дляАстановитесь
А я до приема АД думала, что это норма и бывает у всех, как минимум раз в пару дней с самого детства
Собственно, это и есть мой ответ, колеса
Я пані прохана...• 21 апреля 2024
Звикнете. Я вже років 10 з нею живу. Почалась після загострення остеохондрозу і спазмів.
Секс-Бомба• 21 апреля 2024
Дереалізація - це наслідок. В чому у вас причина, знаєте?! Ну, невроз, судини, інше якесь захворювання?
Миссис Буркул• 21 апреля 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
А можете написати, що саме для вас стало іншим.
Тоска в носках
• 21 апреля 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
В мене просто відчуття що я зійшла з розуму,у вас теж так?
Остеохондроз шийного відділу?
Тоска в носках
• 21 апреля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Невроз через сильний довгий стрес,шийний остеохондроз
Секс-Бомба• 21 апреля 2024
Ответ дляТоска в носках
Позбудетесь неврозу - позбудетесь дереалізації. Я це проходжу зараз. На протитривожних + кпт з психотерапевтом. Шлях довгий, але навіть за місяць вже є полегшення. До речі, теж враження було, що з глузду з´їхала вже. Співчуваю вам.
Тоска в носках
• 21 апреля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
В мене думка в голові що я зійшла з розуму і відчуття такі,у вас теж так було?
Просто мені страшно що дійсно стала божевільна,боюся щоб не почались галюцинації,мій дім здається мені не мій,ніби все чуже,у вас теж так?
Дякую вам
Секс-Бомба• 21 апреля 2024
Ответ дляТоска в носках
Дякую вам
Трохи інакше було, але схоже. Як пояснював мені психотерапевт, в кожного трохи по-різному проявляється. Вам треба з неврозом впоратися. Дереалізація у вашому випадку - наслідок неврозу. І зникне разом із ним. Плюс лікар психіатр чи психотерапевт пояснять вам, чому ви при здоровому глузді і не маєте нічого спільного з божевіллям)
Тоска в носках
• 21 апреля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Тобто ви теж вважаєте що я не божевільна,хоча в дереалізації так себе відчуваю
Але це такі відчуття в дереаалізації це нормально?
Тоска в носках
• 21 апреля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Які протитривожні ви п´єте?
Секс-Бомба• 22 апреля 2024
Ответ дляТоска в носках
Які протитривожні ви п´єте?
Ні, ви не божевільна. Ви невротик. У вас же критика присутня - самі ж бачите. Я п´ю атаракс, призначив лікар-психіатр. На нього потрібен рецепт. Але він мало допоможе без терапії. Просто усуне на час симптоматику і все. Як тільки перестанете пити - стан найімовірніше повернеться. Тому шукайте нормального терапевта. Або книжки самодопомоги по психотерапії.
Я пані прохана...• 22 апреля 2024
Ответ дляТоска в носках
Остеохондроз шийного відділу?
Так.
Це на початку. Особливо неприємно, коли інколи виникають моменти ’нормальних’ відчуттів, як раніше. Потім і такого нема. Просто звикаєш. Це не пов´язано з психікою, була я у лікарів. Різні причини виникнення можуть бути. Тут суто фізична.