40каградусная• 22 апреля 2024

Стайлер аналог dyson

Дівчатка, може хтось брав собі
Такого типу мультистайлери?
Норм чи викинуті на вітер гроші?)
Леплю из пластилина• 22 апреля 2024
Никогда подделка не будет чем-то хорошим. Уж лучше купите стайлер от другого бренда, чем вот это ноунейм барахло

KROX@• 22 апреля 2024
Хтось тут колись радив гарну альтернативу. Якщо заскрінила, зараз пошукаю
KROX@• 22 апреля 2024
Ось цей
Бритоножка• 22 апреля 2024
Подруга купила очень довольна, не знаю этот или нет, заказывала рандомный бокс и пожелание было именно копия Дайсона, на НГ заказывала, говорит супер, я тоже планирую купить
автор 40каградусная • 22 апреля 2024
Ответ дляKROX@
Ось цей
Ой дякую! Це гарно, тут і крутий дифузор, який мені потрібен🥰
автор 40каградусная • 22 апреля 2024
Ответ дляБритоножка
За 500 грн чи дорожчий?
автор 40каградусная • 22 апреля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я невпевнена що буду користуватись-тому не наважуюсь на дайсон
KROX@• 22 апреля 2024
Ответ для40каградусная
Ви погугліть відгуки про нього. Просто відмітила, що тут кілька дівчат писали, вирішила, що може знадобитись
Бритоножка• 22 апреля 2024
Ответ для40каградусная
За 500 грн чи дорожчий?
За 500 или 700 что-то около того

автор 40каградусная • 22 апреля 2024
Ответ дляKROX@
Ось цей
Ой
Та він 13 кусків вартує…
Янгол в камуфляжі• 22 апреля 2024
А что с ним делать, научите. Думала караоке ))))
автор 40каградусная • 22 апреля 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Укладки)
KROX@• 22 апреля 2024
Ответ для40каградусная
Ой
Та він 13 кусків вартує…
А я щось не додумалась ціну подивитись...
Янгол в камуфляжі• 22 апреля 2024
Ответ для40каградусная
Укладки)
Куда легло туда и кладка, ну или куда ветер подул или на каком боку поспал.
Не ну серьёзно? Какие укладки, я и феном укладываю и вытягиваю или имеете ввиду какие то сложные композиции и элементы?
Бритоножка• 22 апреля 2024
Ответ для40каградусная
За 500 грн чи дорожчий?
Спросила сейчас, 899 грн
автор 40каградусная • 22 апреля 2024
Ответ дляБритоножка
Спросила сейчас, 899 грн
Дивлюсь, вони ніби однакові,
Хтось за 375 грн продає, хтось за 1500 і каже що якісніші))) піди ще розберись😂
Бритоножка• 22 апреля 2024
Ответ для40каградусная
Дивлюсь, вони ніби однакові,
Та отоож, но чехол у нее точно как у Вас на фото) думаю что такой же
Анти-анонім• 22 апреля 2024
Вы серьезно ?…
размахер• 22 апреля 2024
Такая херня

ДолькиКабана• 22 апреля 2024
Купувала такий на AliExpress, неймовірно слабкий, волосся сушити потрібно хвилин 30, хоча в мене не густе. Іншим феном за 10 хв сушу.
ДолькиКабана• 22 апреля 2024
Ось підтвердження, ще й дорогий був зараза, відкрила суперечку, продавець не хотів частину суми віддавати, AliExpress також, просили відео доказ. Врешті повернули частину грошей. Мій висновок - гімно цей стайлер. Насадка, що накручує теж погано з своєю функцією справляється. Купувала по рекомендації ’блохера’ , якій це фантастичний фен був