Бибер-анонимер• 23 апреля 2024
Що робити зі старим диваном
Що можна зробити зі старим диваном, щоб він не мав запаху старого? Новий купувати зараз точно не буду, тим паче вони коштують дорого. Вже і чистила його і провітрювала, але це вже не допомагає. Думаю може взяти миючим пилососом пройтись чи також не дуже варіант?
Сапай вазони• 23 апреля 2024
Ответ дляУгадайс
Заменить поролон и ткань
и п цене - как новый диван ))
Угадайс• 23 апреля 2024
Ответ дляСапай вазони
и п цене - как новый диван ))
Да, купить новый проще
Красота неземная• 23 апреля 2024
Перетяжка, можна самим це зробити, тільки тканину купить і поролон, а ще ту штуку,степлер, що прибиває.
Усатая полосатая• 23 апреля 2024
Ответ дляКрасота неземная
Все верно говорите, я сама перетянула диван, только спец поролон нужен, для диванов
Красота неземная• 23 апреля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Це все ж в спеціальних магазинах, ми навіть механізм для складання замінили. І хто пише, що не варто, то варто, той диван і досі є,вже років 20 як він у нас, а був у моїх батьків ще скільки ж. Там натуральне дерево, а не оце вонюче. Ми ще три дивани купували нові, то вони ні один довго не прожили.
Мрію про космос• 23 апреля 2024
Ответ дляКрасота неземная
Цікаво як ви його самі перетягли? Викройка була у вас?
Перша на селі• 23 апреля 2024
Ответ дляМрію про космос
Ну якщо стару тканину зняти, то ось Вам і викройка.
Красота неземная• 23 апреля 2024
Ответ дляМрію про космос
Ні, він же прямий, з двох половин. Виміряли скільки треба на довжину, плюс по бокам і трохи запасу, так і купили. Все зійшлося. Ми не швейні майстри, я будівельник, чоловік - Інженер електрик. А, там важливо ще добре натягти тканину, Ми не дуже сильно натягували, а треба було.
Белоснежко• 23 апреля 2024
Немного йода добавьте в воду, чтобы вода чуть жёлтого оттенка стала. Мокрой тряпкой, в меру мокрой, пройтись по всему дивану.
бифидобактерияЖоржик• 23 апреля 2024
Выбросить вонючий хлам. Там все пропитано чьей-то вонью. Купите б/у лучше но в хорошем состоянии. Чтоб можно было посмотреть перед покупкой.
Бибер-анонимер
• 23 апреля 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Була б можливість купити новий, я б викинула. А так ні, не в ті часи і не там ми живемо
Бибер-анонимер
• 23 апреля 2024
Ответ дляМрію про космос
А чим він воняє? Він після літніх людей вам дістався?
Просто якоюсь пилюкою, навіть не знаю як пояснити. Це наш старий диван, нас довго не було вдома, приїхали, а саме від дивану чуть цей запах. Просто новий купувати зараз тут точно не варіант. Може дійсно перетягнути
Бибер-анонимер
• 23 апреля 2024
Ответ дляСапай вазони
самое верное решение ))
А спати на чому? ))
бифидобактерияЖоржик• 23 апреля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
А спати на чому? ))
Продайте этот, купите другой.
Говорю-балакаю• 23 апреля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Спробуйте воду з оцтом розвести та протерти диван.
Мрію про космос• 23 апреля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Тоді перетягнути або замовить професійну чистку. Думаю допоможе