из_под_тишка• 23 апреля 2024
ультразвукова чистка обличчя «Zero peel»
Дівчата, з непроблемною шкірою, які процедури робите у косметолога?
Вперше в житті надумала піти до косметолога)Розглядаю процедуру ультразвукової чистки обличчя + мікротокової терапії обличчя.Це комплексно в прайсі, ще + якась масочка)
Але я така боягузка🥺Дивлюсь на деяких своїх подруг, в них після косметологів то шкіра злазить, то почервоніння, то ще якась фігня.