Так точно!• Изменено 24 апреля 2024

Переоформлення ВПО. Через скільки вам поновили виплати?

Має пройти місяць з моменту переоформлення?
Белоснежко• 24 апреля 2024
Ми отримали виплати в одному місті , тоді переїхали і в тому ж місяці зареєструвалися в іншому.
На наступний місяць гроші надійшли як завжди вже з іншого міста.

ИзЮмрудная• 24 апреля 2024
Пришла через 13 дней выплата
Бабулька• 24 апреля 2024
10 днів
Масяня Я• 24 апреля 2024
Через 3 месяца пришли.С Днепра переехали в Киевскую область.Дали за 3 месяца сразу.
Но это было в 2023
Ольга-a948• 24 апреля 2024
Ми переїхали і зареєструвалися як ВПО у березні ,нема ще виплат .Я позвонила на гарячу лінію і мені сказали що треба дзвонити у УСЗН там де реєструвалися бо це вони дивляться і вирішують давати чи ні