Чудовий каламбур• 24 апреля 2024
Кожного разу після кави крутить живіт
Біжу, вибачте за подробиці, в туалет, буває що скручує по декілька разів. У мене вроджений загин жовчного міхура. Може після кави так давати знати про себе ця патологія ?
Чудовий каламбур
• 24 апреля 2024
Ответ дляПампушечка
Вы с молоком пьёте?
Раніше з, зараз без. А «ефект» однаковий (
тянитолкайка• 24 апреля 2024
В мене теж так, особливо після народження дитини. Але я навіть не думала, що це щось ненормальне))) ну просто така природа і все) каву обожнюю)
Само_достаточная• 24 апреля 2024
У меня такое от растворимого кофе бывает. От заварного с молоком нормально.
Пишна молодиця• 24 апреля 2024
Ну может это ваша индивидуальная такая непереносимость. Загиб желчного есть у большинства.