Приму в дар• Изменено 25 апреля 2024

Табір для дітей, який ?

Відправляєте своїх дітей літом в табір? Куда і яка ціна? Вік дитини 12-14 років.
Результат:
вже голосів: 24
18 (75%) Відправляю
6 (25%) Ні буде дома!
Nastia Platonova• 25 апреля 2024
West Camp син їде вже третій рік поспіль. Дуже подобається.

Подвійна веселка• 25 апреля 2024
Чого ж я так боюся тих таборів? Дітям 9 і 12, не відправляла ще жодного разу.
Творог для розжига• 25 апреля 2024
Минулі два роки їздила в Болгарію, в цьому році я дивлюся табори в Хорватії, щоб трошки змінити місце, але тиждень в Хорватії по ціні як 2 в Болгарії, тому ще будемо визначатися.
Угадайс• 25 апреля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Я почала відправляти лише за кордоном, дитині буде подобається
Весела бджілка• 25 апреля 2024
Отправляю каждый год в проверенный лагерь и подростка, и младшего ребенка.
автор Приму в дар • 25 апреля 2024
Ответ дляNastia Platonova
Який термін перебування в лагері? І ціна? Мій син дуже шибутний...
автор Приму в дар • 25 апреля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Який, ви так загадково написали?

Весела бджілка• 25 апреля 2024
Ответ дляПриму в дар
Який, ви так загадково написали?
А, не заметила, что вы в стартпосте просили названия. Ирис под Черкассами, в том году было что-то около 10к за 12 дней.
Nastia Platonova• 25 апреля 2024
Ответ дляПриму в дар
11 днів.
17500 грн
Обижулька• 25 апреля 2024
на західну поїде, вже другий рік, ціна 15800 за 14 днів
Каляка маляка• 25 апреля 2024
Ответ дляОбижулька
який табір? дякую
Обижулька• 25 апреля 2024
Ответ дляКаляка маляка
який табір? дякую
yo_camp_karpaty
Каляка маляка• 25 апреля 2024
Ответ дляОбижулька
yo_camp_karpaty
дякую. там умови норм?
Обижулька• 25 апреля 2024
Ответ дляКаляка маляка
дякую. там умови норм?
так, харчування зараз буде шведський стіл, є басейн на території, ходят в гори, сплавляються річкою, гарна програма, вони є в інсті
Борщичок• 25 апреля 2024
Аккорд, под Киевом. Но очень дорого 18200 за 11 дней. Предложили шахматный в Славском, за 8 дней ребенок плюс сопровождающий 18тыс
сказочное_Бали• 27 апреля 2024
Плануємо відправляти в Гердан, як раз позавчора порадили тут. Дуже активна програма, те, що треба нам