У них было повышено слёзотечение?
Заболела дочка и закрадываются у меня нехорошие мысли.
Какие анализы сдавали? Кашель второй день, думаю сдавать пцр из зева.
Спасибо
Кукусики• 25 апреля 2024
Если слезотечение, глаза чешутся, то больше шансов на аллергию.
У моего коклюш. Слез не было, зато была рвота
Анонимба• 25 апреля 2024
В малого по всіх симптомах був коклюш, ще в лютому захворів, кашляє до цих пір. Сльозотечі не було. Аналізи не здавала, так як він пив і так антибіотик, а іншого лікування там і немає.
75В• 25 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Да. Всю ночь без сна, такой силы, что сосуды на лице полопались.
Можливо алергічний. В мене таке при алергії, приступи сильні до рвоти. Дайте щось антигістамінне для початку
Ответ дляАнонимба
А какой именно? Разумеется врач будет назначать, просто хочу быть в курсе
Кукусики• 25 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Антибиотик тоже не помогает. Так что не факт, что его назначат
75В• 25 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Нет, но она ходит в садик и мы с ней везде бываем
Сподіваюся все таки алергія. Одужуйте!
Анонимба• 25 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Ми почали пити лопракс, так як він був дома, перші дні ще не було зрозуміло, думали трахеобронхіт, це вже потім нам сказала, що при коклюші краще працюють інші антибіотики, але я не питала які. Потім через місяць на той кашель що ще був нашарувався новий вірус, бронхіт, знову АБ, цей раз зіннат. І перший і другий раз пили АБ 10 днів, дуже важко проходило.
Анонимба• 25 апреля 2024
Ответ дляКукусики
При коклюші практично завжди приєднується вторинно бронхіт або пневмонія, тому АБ для цього призначають, щоб не було цього ускладнення, звичайно мам коклюш цим не вилікувався.
Морковна• 25 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Там еще нужно вовремя этот анализ сдать, после он уже не информативен будет
Моя болела 13 лет назад и этот анализ очень дорогим был и бесполезным , так как сдали наверное уже через неделю , тоже думала аллергия
Заболела 1 мая, а выздоровела только в июле на море в Алуште 🥹
ПолБатона• 25 апреля 2024
У моей біл. Два врача уверяли что ’привитіе не болеют’ - кашель біл редко, приступом, один раз в двое суток!
Но я сама болела коклющем и упросила хоть анализ здать.
Здавали оба - на ’острій период’ и на ’если ли антитела’(т.е. что уже віработались антитела) - ХЗ как они толком назіваются.
Оба положительніе!
Антибиотик не назначали, сказали поздно.
Три врача, оба говорили - ой, нет, мамочка, єто не коклюш, и мі с єтим счастьем даже в сакир разок сходили. (єто ж не коклюш!!!)
Приступі біли до пол года. реже-реже, даже летом один раз услішала, а болели зимой.
Оба положительніе!
Кукусики• 25 апреля 2024
Ответ дляАнонимба
Вы правы
После шести ни-ни• 25 апреля 2024
Спробуйте пошукати відео коклюшного кашлю, він дуже специфічний.
Коли донька закінчувала перший клас, у школі була епідемія, ніколи не забуду, як на останньому дзвонику сотня дітей заходилась цим кашлем, а в діагнозах всім писали бронхіт, ларингіт і ГРЗ. Наша десь до серпня мала напади, потім поїхали у відпустку на Закарпаття на термальні води (існує думка, що переїзд через гори може допомогти), за якийсь час у Шацьк, і там вже остаточно відпустило, чи то просто час минув, чи проживання на березі озера в сосновому лісі допомогло.
Заюшка_хозяюшка• 25 апреля 2024
Он у меня у взрослой тетки был,год назад.не только слезы,я от того кашля блевала даже и сосуды в носу лопались..а сестра моя,тоже взрослая тетя,простите на приступе кашля еще вписивалась.там тот кашель такой,что кишки выворачивает..как вспомню,взрогну..но темпы и плохого самочувствия не было
Не против• 25 апреля 2024
У моей дочери был в 3 года.
Она привитая.
Сдавали анализ в инфекционной больнице,но не мазок, а кровь
На тот момент у нас на руках были авиабилеты на руках((((
Спросили врача- она сказала- летите, самолет сядет и Вы без коклюша..
Как в воду глядела- смена атмосферного давления и никакого кашля
Но слезоточения не было
Она привитая.
Но слезоточения не было
Горлаю зрання• 25 апреля 2024
Ответ дляКукусики
З чого б це? Допомагає.
Горлаю зрання• 25 апреля 2024
Ответ дляАнонимба
Не завжди. У нас в 2017 році весь садочок перекачало, і дітей і дорослих. В нашій групі всі перехворіли без ускладнень.
Горлаю зрання• 25 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Поставил доктор бронхит, есть незначительная обструкция.
Щепленим ставлять бронхіт. І прояв може бути не класичним.
Кашлюк ви не переплутаєте ні з чим, хіба з паракашлюком. В Києві зараз повно кашлюку, в школі у дітей в кожному класі є хворі.
Він виглядає як серія кашлів, потім закінчується повітря і дитина робить судомний голосний вдох і знову серія кашлів. Рвота прозорою скловидною масою. Вночі гірше.
Здавайте мазок, може, встигнете на ’золотий аналіз’
Кукусики• 25 апреля 2024
Ответ дляГорлаю зрання
З чого б це? Допомагає.
Значит вы не знаете что такое коклюш