Маурита• 26 апреля 2024

Серіал на вечір

Порадьте детективи, містика. Подобається про переміщення у часі. Тьма дуже сподобалась
Чавонадо• 26 апреля 2024
Пересматриваю Supernatural. Скачала второй сезон в хорошем качестве и любуюсь Дженсеном.

куркулиха• 26 апреля 2024
Мислити як злочинець. Багато сезонів, кожна серія, окрема історія. Це на велику кількість вечорів)
ВсеПроВсехЗнаю• 26 апреля 2024
Дивлюсь Веру, тут порадили. Не на 1 вечір, не нудотний, але й не екшен, гарний англійський детективний серіал. Я вже багато чого передивилася, багатосерійні детективні часто не заходять, не зайшов наприклад Декстер і чому жінки вбивають.
А От Як уникнути покарання за вбивство передивилася з задоволенням.
Гуляю босоніж• 26 апреля 2024
Ваша честь 2020.
Гуляю босоніж• 26 апреля 2024
Ще хороший Харлан Кобен. Невинний (2021)
ВсеПроВсехЗнаю• 26 апреля 2024
Вихрь времени підходить під ваші побажання.
Русланка з гілки• 26 апреля 2024
Заговор сестер Харви
тогдалия• 26 апреля 2024
Мой любимый ’Путешественники/Travelers’.
тогдалия• 26 апреля 2024
Академия Амбрелла
Локи
Звездный путь (новые которые)
12 обезьян
Тела (из новых)

ПампушОК• 26 апреля 2024
Петля времени
Вихрь времени
Чавонадо• 26 апреля 2024
Ответ длятогдалия
Академия Амбрелла
Локи
Звездный путь (новые которые)
12 обезьян
Тела (из новых)
Локи вроде и хороший, но бесила его женская версия. вообще неподходящая актриса.
Разгуляшка• 27 апреля 2024
Путь домой