Маурита• 26 апреля 2024
Серіал на вечір
Порадьте детективи, містика. Подобається про переміщення у часі. Тьма дуже сподобалась
Чавонадо• 26 апреля 2024
Пересматриваю Supernatural. Скачала второй сезон в хорошем качестве и любуюсь Дженсеном.
куркулиха• 26 апреля 2024
Мислити як злочинець. Багато сезонів, кожна серія, окрема історія. Це на велику кількість вечорів)
ВсеПроВсехЗнаю• 26 апреля 2024
Дивлюсь Веру, тут порадили. Не на 1 вечір, не нудотний, але й не екшен, гарний англійський детективний серіал. Я вже багато чого передивилася, багатосерійні детективні часто не заходять, не зайшов наприклад Декстер і чому жінки вбивають.
А От Як уникнути покарання за вбивство передивилася з задоволенням.
тогдалия• 26 апреля 2024
Академия Амбрелла
Локи
Звездный путь (новые которые)
12 обезьян
Тела (из новых)
Локи
Звездный путь (новые которые)
12 обезьян
Тела (из новых)
Чавонадо• 26 апреля 2024
Ответ длятогдалия
Академия Амбрелла
Локи
Звездный путь (новые которые)
12 обезьян
Тела (из новых)
Локи
Звездный путь (новые которые)
12 обезьян
Тела (из новых)
Локи вроде и хороший, но бесила его женская версия. вообще неподходящая актриса.