Фляшунька• сегодня в 18:06

Вперше йду працювати помічником керівника. Дайте поради.

Можливо хтось працював чи діти працюють.
Мене цікавить - як себе поводити і з керівником, і з її командою? як краще поводити себе в колективі? А якщо я почую як її обговорюють, що робити? Чи можна ходити до неї запитувати щось? Як добре себе проявити?
Гроші дуже хороші, тому є мотивація старатись.
Ангелок з ріжками• сегодня в 18:08
Держать нейтралитет, выполнять свои обязанности и не заводить шашни

палка-копалка• сегодня в 18:09
А судя по темам у вас раз в месяц новая работа и новый гель для душа по 700 грн
Дякую_аж_підскакую• сегодня в 18:09
Працюю 26 років, поводити себе так, як вимагають правила компанії та посадові інструкції . Ну і не забувати про загальні правила субординації та ділового етикету
автор Фляшунька • сегодня в 18:09
Ответ дляпалка-копалка
Що? 😂
автор Фляшунька • сегодня в 18:09
Ответ дляДякую_аж_підскакую
26 років з одним керівником?
Дякую_аж_підскакую• сегодня в 18:10
Ответ дляФляшунька
26 років з одним керівником?
Наразі в мене 3 керівник
палка-копалка• сегодня в 18:10
Ответ дляФляшунька
Що? 😂
Не прикидывайся . Твой офисно-покупочный спам уже надоел
автор Фляшунька • сегодня в 18:11
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Наразі в мене 3 керівник
Я так розумію, ви в віці?
Дякую_аж_підскакую• сегодня в 18:11
Ответ дляФляшунька
Я так розумію, ви в віці?
У якому?

Я-ваш шанс• сегодня в 18:14
Ответ дляДякую_аж_підскакую
У якому?
Пенсійному
Колгоспниця• сегодня в 18:15
цей фільм подивиться
це вам буде пряма інструкція, як діяти
Барабасиха• сегодня в 18:15
Ответ дляФляшунька
Я так розумію, ви в віці?
кхе кхе, простите конечно - ответ как то поможет решить ваш вопрос?
Дякую_аж_підскакую• сегодня в 18:16
Ответ дляЯ-ваш шанс
Пенсійному
До пенсії ще далеко
Я-ваш шанс• сегодня в 18:18
Ответ дляДякую_аж_підскакую
До пенсії ще далеко
Вибачте, а як ви витримуєте таку роботу 26 років? У вас напевно м´який лагідний характер?
Дякую_аж_підскакую• сегодня в 18:18
Ответ дляБарабасиха
Автор перебуває у ілюзії, що помічник керівника, це така класична дівчинка- секретарка з коміксів. У обов´язки якої входить приготувпння кави та перевірка за списком відвідувачів
Дякую_аж_підскакую• сегодня в 18:19
Ответ дляЯ-ваш шанс
Бо я професіонал, а це ключове у будь-якій роботі
палка-копалка• сегодня в 18:21
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3867849
Люблю кетчуп• сегодня в 18:27
Тот же секретарь референт.
Пліткарка• сегодня в 18:34
Честно говоря, ваш вопрос странный. Как вы будете работать, если не знаете как себя вести и спрашиваете советы. Вас без опыта взяли или по знакомству?

Накладні мюслі• 48 минут назад
Только не вестись на разговоры. Типа такие дружные, а захотят выведать многое. Все что слышали или услышали от руководителя ничего и никому. Сплетни летят быстеее ветра. Все по делу и по существу. О себе можете сколь угодно говорить. О своем руководителе ничего.