Надежда-c453• 27 апреля 2024

Продлят выплвты ВПО,если....?

Я ВПО с ребенком,муж не ВПО, с нами не выезжал,остался работать в Харькове! Подскажите пожалуйста,если я не работаю,и не стою в центре занятости,но при этом муж официально оформлен,выплаты продолжат? Я слышала,что не обязательно двоим нужно быть трудоустроиными? Или это не так?
Gvenna• 27 апреля 2024
Аналогічна ситуація у мене. Продовжили.

автор Надежда-c453 • 27 апреля 2024
Ответ дляGvenna
Аналогічна ситуація у мене. Продовжили.
Мне нужно будет в ЦЗ становится на учет? Не знаете?
Gvenna• 27 апреля 2024
Ответ дляНадежда-c453
Вам це порадять, однозначно.
Мене спитали, чому я там не стою.
Але поки що бачу, продовжують всім, у кого діти менше 14 років. Не знаю ще випадків відмов
автор Надежда-c453 • 27 апреля 2024
Дякую))))
Gvenna• 27 апреля 2024
Ответ дляНадежда-c453
Дякую))))
Акт тільки треба буде робити, підписувати у сусідів і депутата вашого району.
Про те, що не проживаєте з чоловіком разом.
автор Надежда-c453 • 27 апреля 2024
А навіщо це?
Gvenna• 27 апреля 2024
Ответ дляНадежда-c453
А навіщо це?
Підтвердити, що чоловік з вами не проживає.

автор Надежда-c453 • 27 апреля 2024
Ответ дляGvenna
Зрозуміло,дякую за пораду)
Gvenna• 27 апреля 2024
Ответ дляНадежда-c453
Зрозуміло,дякую за пораду)
Нема за що)
Мій теж в Харкові) та й я вчора лише звідти.
Якщо дитина вчиться онлайн в харківській школі, ще звідти треба довідку.
автор Надежда-c453 • 27 апреля 2024
Ответ дляGvenna
Нема за що)
Я дзвонила у садочок , мені відповіли,що довідок онлан вони не дают! Що садочки у Харкові не працюють онлайн! Тільки можуть дати довітку про те,що дитина була зачислена и числиться у садочку! А по факту вони не працюють.! Ось якось так(
Gvenna• 27 апреля 2024
Ответ дляНадежда-c453
Це тільки школярів стосується.
автор Надежда-c453 • 27 апреля 2024
Ответ дляGvenna
Це тільки школярів стосується.
Дякую,трохи розібралась с ціми правилами)
Gvenna• 27 апреля 2024
Ответ дляНадежда-c453
Дитину можете відправити в садочок по місцю реєстрації впо. Місце в харківському за вами буде збережене. А ще будете як ВПО мати безкоштовне харчування для дитини.
У мене в вайбері два садочкових батьківських чати і двіжуха в обох, тільки один садочок онлайн)
автор Надежда-c453 • 27 апреля 2024
Ответ дляGvenna
До речі, я коли дзвонила в ЦНАП, про таке вони не казали! Може це мені не потрібно! Справка про місце з роботи чоловіка в мене є
Gvenna• 27 апреля 2024
Ответ дляНадежда-c453
Може й не треба. Почнете процес подачі документів - побачите) дай Боже щоб без сюрпризів)