Что это за чесалка для котов от шерсти?

Это не фурминатор точно, потому что у меня был, там по другому. А тут девушка на видео быстро чешет и вот столько шерсти потом
Реанимация 28 апреля в 01:57
А чесалка то где?
Твоя космішна 28 апреля в 02:00
https://rozetka.com.ua/ua/trixie_4011905242408/p70... моїй довгошерстній такий ефект дає
Банка з медом 28 апреля в 02:17
На обычную пуходерку смахивает. Мож не все показывает?
Баба_Воля 28 апреля в 02:25
Ответ дляТвоя космішна
https://rozetka.com.ua/ua/trixie_4011905242408/p70... моїй довгошерстній такий ефект дає
В мене схожа, також тріксі, кішка короткошерста, але як килимок, дуже щільна шерсть, то прям щоб добре вичисати добре зусиль треба докласти, поям зпітніти😂 я от тільки за цю весну як мінімум ще 3 таких кота висесала і ще є і є тої шестрі😂😂😂
Невгамовна Бу 28 апреля в 03:15
Ответ дляБаба_Воля
В мене схожа, також тріксі, кішка короткошерста, але як килимок, дуже щільна шерсть, то прям щоб добре вичисати добре зусиль треба докласти, поям зпітніти😂 я от тільки за цю весну як мінімум ще 3 таких кота висесала і ще є і є тої шестрі😂😂😂
Можно подушечку сделать из шерсти, теплую, под поясницу))
Баба_Воля 28 апреля в 03:22
Ответ дляНевгамовна Бу
Можно подушечку сделать из шерсти, теплую, под поясницу))
В моєму випадку можна светра зробити)) і не тільки собі)) вичешуєш,вичешуєш ту шерсть, а ще є і є😅😂😭 та шерсть усюди, по хаті, на одязі, в їжі, просто усюди 😅😂 здаєтся навіть у сусідів є😂😂😂
Невгамовна Бу 28 апреля в 03:23
Ответ дляБаба_Воля
В моєму випадку можна светра зробити)) і не тільки собі)) вичешуєш,вичешуєш ту шерсть, а ще є і є😅😂😭 та шерсть усюди, по хаті, на одязі, в їжі, просто усюди 😅😂 здаєтся навіть у сусідів є😂😂😂
Покажите чудо-зверя))
Баба_Воля 28 апреля в 04:08
Ответ дляНевгамовна Бу
Покажите чудо-зверя))
Та звірь прям мімімі мило виглядає і навіть не подумаєш звідки стільки тої шерсті, але як чешиш то за раз ще одного кота начесуєш)) ось)) по фото дуже пристойно)) але та шерсть вже з нашим ДНК перемішалась, бо тупо усюди))
ТаПрямТам 28 апреля в 04:19
Ответ дляБаба_Воля
Та звірь прям мімімі мило виглядає і навіть не подумаєш звідки стільки тої шерсті, але як чешиш то за раз ще одного кота начесуєш)) ось)) по фото дуже пристойно)) але та шерсть вже з нашим ДНК перемішалась, бо тупо усюди))
ого, гарна, а в неї часом ожиріння нема? Мій такої ж комплекції, ох як ветеринар наш свариться, а нам не худнеться
Маю сечі 28 апреля в 06:42
На фото похоже на мой колтунорез.
Бабуся Бетман 28 апреля в 11:14
Фурминатор у меня, кстати, примерно такой эффект и дает.
Есть и колтунорез, типа такого, как выше по ссылке. На кошке бесполезно. А на собаке подшерсток длинной и густой шерсти хорошо берет. На моей собаке шерсть неравномерная, более длинная и густая на холке и задних лапах, на остальной собаке менее густая и более короткая. Так вот где короткая, колтунорез не берет вообще, только фурминатор.
Баба_Воля 28 апреля в 11:51
Ответ дляТаПрямТам
ого, гарна, а в неї часом ожиріння нема? Мій такої ж комплекції, ох як ветеринар наш свариться, а нам не худнеться
Товстека трохи+шерсть)) але ні, саме ожиріння немає, ось в березні на щеплення возили і зважували.
Невгамовна Бу 28 апреля в 12:08
Ответ дляБаба_Воля
Та звірь прям мімімі мило виглядає і навіть не подумаєш звідки стільки тої шерсті, але як чешиш то за раз ще одного кота начесуєш)) ось)) по фото дуже пристойно)) але та шерсть вже з нашим ДНК перемішалась, бо тупо усюди))
Красота трехцветная))