Соображалочка• 29 апреля 2024
Девочки с доходом до 10-12 тысяч на семью (2+1), какое у вас меню?
Силиконочка• 29 апреля 2024
Ответ дляВільний митець
Юридично склад сім´ї це подружжя і їх діти, а батьки це вже окрема сім´я, навіть якщо це одна бабуся. Рахується що ви родичі.
Та ні, сім`я це усі хто живе разом і веде разом господарство. Якщо бабуся живе з дорослою дочкою чи сином, то вона такий же член сім`ї як і дитина.
Силиконочка• 29 апреля 2024
Ответ дляШкварочка
Яйца сейчас недорого, курица, гречка.
Яйця по 20 грн в супермаркеті. І гречка також. Майже даром.
Чай не пью, только кофе• 29 апреля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
вам правильно вже говорили - купуйте те шо по акціям.
в сільпо наприклад іноді зявляються обрезки на костях (25-30 грн/кг) я їх тушкую з капустою, смачно виходить.
мясо курки + лук/морква/в літку перець/спеції + вода - можна додати до будь чого (макарони/крупи)
суп/плов/ рис або гречка з овочами
якщо хочете солодкого - вигідніше випікати
влітку робити варення та консервацію
з приводу кота - нехай їсть те що й ви. Тільки я додатково купую своєму печінку. (на корм алергія)
якщо треба ліки - тільки замовлення через інтернет, там виходить велика різниця.
суп/плов/ рис або гречка з овочами
влітку робити варення та консервацію
Коту проще купить мешок корма. 10 кг Проплана в районе 3000 грн, хватит на 200 дней, есть варианты подешевле и побольше, часто на него акции. 50 грам в день коту отмерять, это всего 15 грн в день получается. Полезнее, чем давать коту еду со стола