Оченьценная• 30 апреля 2024
Жилье в Бельгии для семьи, где искать?
Посоветуйте, кто разбирается, как лучше и где искать, чтобы не обманули?
Лупаю цю скелю• 30 апреля 2024
Ответ дляМарс атакует
Долгосрочно?
Immoweb
Тема не розкрита, а як же обман?)))
Фісташкова кава• 30 апреля 2024
+1 за immoweb. У взрослых членов семьи есть рабочие контракты в Бельгии? Или, на худой конец, удалённая работа с доходом мин 1.5 тыс евро на человека? Тогда можете попробовать
Оченьценная
• 01 мая 2024
Ответ дляФісташкова кава
Да, есть удалённая работа только у одного члена семьи из всех. У меня. У мужа и остальных - нет.
дамаБезСобачки• 06 мая 2024
Часто на будинках господарі виставляють об´яви про оренду, ми так знайшли свій будинок не маючи навіть картки А. Те що на сайта zimmo immo майже скрізь треба було мати робочий контрак, на соціальних виплатах не сдають.
Оченьценная
• 06 мая 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Ви зняли з меблями?
дамаБезСобачки• 06 мая 2024
Ответ дляОченьценная
Ви зняли з меблями?
Ні звичайно, тут з меблями не здають, або дуже рідко, тільки кухня укомплектована. Але хазяїн стіл дитині дав для навчання і стільців багато, потім штори приніс нам бо спочатку ми пакетами вікна позакривали, але потихеньку обживаємось, тут дають одноразово поміч саме на купівлю меблів.
Я не чарівниця вам• 14 мая 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Підкажіть будь ласка, а зараз ще в Бельгії приймають?
дамаБезСобачки• 14 мая 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Приймають