Освічую темряву• 07 января в 14:31
Хорватія
Добрий день! Збираю інформацію про Хорватію.
Пишуть, в порівнянні з Польщею, Хорватія - це Рай)
Підкажіть, будь ласка, реально знайти безкоштовне житло? І де його шукати ?
Школу хорватську відвідувати не обов"язково, я так зрозуміла? Маю школяра 8 клас, дистанційка.
Є віддалена робота. Скільки коштів на місяць потрібно на життя мамі і 2 діток, 4 і 13 років?
Зараз все скажу• 07 января в 14:35
Хорватія прекрасна. Житло не дають.
З підлітками вам треба 1700 тис на міс, це дуже скромно.
Виплат нема як в Німеччині
Ще важлива медицина, незнаю чи вона безкоштовна як в Італії та Німеччині
Зарплата на прибирання низька. Познайомилась з дівчиною архітектором з Києва, прибирає готелі, зводить кінці з кінцями
Виплат нема як в Німеччині
Та никада в жизни• 07 января в 14:37
не знаю как по Вашему вопросу но я бы мечтала жить в Хорватии.очень люблю эту страну.люди приветливые.красота.
очень мне нравится.жду не дождусь лета что бы снова ее увидеть
Та никада в жизни• 07 января в 14:38
по деньгам там все очень подорожало.была этим летом.за 20 дней ушло больше 2000 евро,в кафе были мало и не дорого.типа пицца и тд.морепродукты дома.я и две дочки 10 и 11 лет.
Пушка заряджена• 07 января в 15:03
Ответ дляТа никада в жизни
Как говорится не путаем туризм с эмиграцией. К сожалению, когда турист - это одно, а когда живешь в стране - другое.
ВЫВсеВрете• 07 января в 15:10
Друзі переїхали в 2022.
Виплат немає (були 1 раз з самого початку), безкоштовного житла немає (можливо спочатку десь в горах в селі, щось і було), з роботою туго, клімат гарний
Вони винаймають квартиру в Задарі (900євро), відкрили бізнес (чим і в Україні займались), діти ходять в хорватьску школу +репетитори (старший планує поступати не в Хорватії), на медицину не жалілись (але вони без хронік).
П.с. фото кінець жовтня, перші дні листопада. В кінці жовтня на вулиці 20-24 і вода 20-21.
Дякую_аж_підскакую• 07 января в 17:13
Ездили с сыном туда пожить на лето.
Красиво там реально, но все дорого.
Эта_Шикарна)• 07 января в 20:02
Ответ дляТа никада в жизни
А не боїтесь землетрусів? Мені вона теж дуже подобається, але це лякає
Эта_Шикарна)• 07 января в 20:03
Ответ дляТа никада в жизни
Так ви подобово знімали, це ціна х2
Та никада в жизни• 08 января в 02:18
Ответ дляЭта_Шикарна)
Так ви подобово знімали, це ціна х2
это мы потратили на троих за 20 дней.
без проживания.
цены очень высокие.при том что ели дома.
только в обед что б домой не уходить заходили на пиццу.что б дети перекусили.
без проживания.
Эта_Шикарна)• 08 января в 07:33
Ответ дляТа никада в жизни
это мы потратили на троих за 20 дней.
без проживания.
Ми були минулого року 4 людини, наскільки я пам´ятаю за раз в магазині близько 100є і це не економили, вистачало дня на 3-4
100pudov• 08 января в 15:29
Живемо у Хорватії 3 рік, я полюбила цю країну. Хто пише дорого - ви давно порівнювали ціни? Ціни на продукти в магазинах не дорожче, а деякі - дешевше українських. Дорого житло? Ну так це туристичний регіон, нічого дивного.
Школу відвідувати не обов’язково. Але школи класні. Виплат немає. Основні гроші зʼїдає аренда. Медицина і проїзд безкоштовно за зеленою карткою тимчасового захисту. Люди абсолютно адекватні, спокійні. Хорватія безпечна у багатьох сенсах. Клімат чудовий, сьогодні сонячно і 15 градусів. Зима коротка, в лютому квітнуть дерева. Хто каже сумно жити - просто погано шукав.
100pudov• 08 января в 15:31
Ответ дляЭта_Шикарна)
Одеська область у цьому сенсі більш небезпечна. Подивіться тектонічні карти:)