IQ 80• 30 апреля 2024
Вы бы купили квартиру во Львове?
Просто как инвестиция, ну или приехать на время пожить,а потом сдавать
Новострой
Зліпок ступні• 30 апреля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Нет. Западнее бы купила
Западнєє, це де? В Польші?
Привіт з ботойбіччя• 30 апреля 2024
Так. Їздила на вихідні у Львів і мені там подобається все більше і більше. Якось раніше, років 10-15 тому не так відчувалась різниця в культурі між сходом та заходом України. А цього разу так співпало, що то була Вербна неділя і так все гарно там було. Обидві наші дитини розглядають варіант переїзду у Львів
Душка-свекрушка)))• 30 апреля 2024
Ні , мені Львів ніколи для життя не подобався, зараз тим більше
Лялькодзьоб• 30 апреля 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Западнєє, це де? В Польші?
Нет. Мне нравится один городок возле румынской границы. Знаю там отличного застройщика. Целыми этажами под сдачу выкупают. Но цена практически киевская, хотя качества такого в Киеве можно и не найти.
Радуга-дуга• 30 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я пожила полгода, чтоб понять, что город категорически не мой. Прочувствовать нюансы именно в бытовых вопросах хватило) приезжать на выходные конечно красиво и мило)) но не жить
ПодругаМужа• 30 апреля 2024
Только если под льготную ипотеку 3-7%,могла бы купить. Либо, если очень много денег и покупка квартиры - это 10% сбережений
Ленне-Рейма• 30 апреля 2024
Я живу у Львові вже 15 років,скучаю за Дніпром,і квартиру планую купити ближче до Угорщини,хочу спокою..А якщо по темі,то у Львові зараз наскільки завищені ціни на житло,що це того не варте,хіба що маєте кучу лишніх грошей.
Ні. Місто не зручне для життя. Саме в практичному побутовому плані. Мова чи атмосфера то діло десяте. А от затори на дорогах, вузькі дороги, проблеми з каналізацією часто.
Але від квартири у Львівській області не відмовилась би, як запасної.
Бажано невелике місто, в якому є все необхідне для життя.
Власне я зараз на Львівщині в маленькому місті тут активні будівництва ідуть, будуються цілі комплекси житлові з багатоповерхівок, значить є попит.
Привіт з ботойбіччя• 30 апреля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
А що саме в побуті вам не сподобалось? Я колись на тиждень приїздила на навчання, то нормально було