Лика-прилипка• 30 апреля 2024
Лейкоплакия шм, кто с таким сталкивался?
На плановом осмотре у гинеколога обнаружили лейкоплакию шейки матки, при чем визуально на осмотре все хорошо, но когда врач сделала пробу Шиллера йодом, то обнаружились участки белого цвета, сказала наблюдать и выписала утрожестан вагинально на пол.года, как бы ничего страшного говорит, это не дисплазия , но наблюдать надо. Я вот переживаю , стоит ли так оставлять, кто как лечил её?
3@йk@• 30 апреля 2024
Я теж мала такий діагноз , спостерігала років 7 за нею , пропонували її « забрати» але я не наважилась .
З часом пройшла сама 🤷♀️, перші 2 роки навіть не вірила , думала погано подивився лікар 😂
Як далі буде не знаю
к.Буланова• 30 апреля 2024
Ответ для3@йk@
Як далі буде не знаю
А скільки вам років? Просто з віком, край шийкиа трохи наче ховається в канал і дисплазію і інші речі може бути не видно на око
Потужна махіна• 30 апреля 2024
Спостерігала кілька років. Потім нерви здали ще й за це думати + вік такий, що болячки тільки поглиблюються. Видалила радіохвилею. Дуже задоволена. 5 хвилин справи.
В курсі діла• 30 апреля 2024
У мене таке ж, не зафарбовувалась шийка, поставили ектопію (зробили біопсію, дз підтвердився, просто розростання цил.епітелію) Раз на рік роблю аналізи ПАП тест і на ВПЧ, кольпоскопію. В якості профілактики проходжу курс одного препарату, але у мене ВПЧ є позитивні деякі.
В курсі діла• 30 апреля 2024
Ответ дляПотужна махіна
Давно видалили?Бо воно повернтається знову, якщо маєте схильність до розростання епітелію....нажаль(((я теж радіохвилею зробила, раділа, а потім через час привіт знову....
Лика-прилипка
• 30 апреля 2024
Ответ дляПотужна махіна
Я вас розумію, бо так само нервую из за того
Лика-прилипка
• 30 апреля 2024
Ответ дляВ курсі діла
ВПЧ виявили в мазке или по крові?
В курсі діла• 30 апреля 2024
Ответ дляЛика-прилипка
ВПЧ виявили в мазке или по крові?
По мазоку, ліків від ВПЧ не існує, показане спостереження, раніше прижигала, через 4 роки десь знов теж саме. Зараз лікуюсь у доказових гінекологів, одна офлайн, іноді беру онлайн консультацію ще у одного, коли сумніваюсь у чомусь, але отримую ту ж відповідь. Тож контролюємо, я б така і раз на 6 міс ходила. То не проблема
Диверсификация• 30 апреля 2024
У меня была лейкоплакия из-за вируса папиломы человека, пролечила вирус и лейкоплакия ушла.
В курсі діла• 30 апреля 2024
Ответ дляДиверсификация
Нажаль лікування від ВПЛ не існує)))Імунітет з часом сам позбавляється від вірусу, це займає до 2 років. Цей час треба спостерігати просто
Диверсификация• 30 апреля 2024
Ответ дляВ курсі діла
Не согласна,у меня были папиломы на ягодицах, и когда мне свечи анальные назначили,то папиломы отпали.
Если вы считаете что лечения не существует, то что тогда делать нужно было? Просто жить с этими отвратительными папиломами?
Лейкоплакия же прошла,после того как я прошла курс лечения анальными свечами.
В курсі діла• 30 апреля 2024
Ответ дляДиверсификация
Не буду нічого доводити, якщо хочете почитайте про ВПЛ, специфічного лікування немає) Скоріш за все вам призначили імуностимулятори, типу інтерферонів, щоб стимулювати ваш інунітет, але таке лікування не має доказової бази. Мої папіломи також відпали самі, але я не лікувала ВПЛ)) Я змінила купу гінекологів, натерпілася усього: і припалювання, і лікування запального мазку 3 роки без результату, і куча біопсій, і залякування дисплазією. Як знайшла нормального лікаря, то все нормалізувалося, все розклали по поличках, не травили ліками, не викачували кошти. В інтернеті Ви прочитаєте теж саме.
Лика-прилипка
• 30 апреля 2024
Ответ дляВ курсі діла
Т.е якщо колись перехворил ВПЛ , и вже минуло достатньо років а він не проявляє себе в віде нових висипаний, можно думати що імунітет позбавілся від нього?
Гербарія сушу• 30 апреля 2024
Ответ дляДиверсификация
то секс - анальный, а свечи - ректальные
Потужна махіна• 30 апреля 2024
Ответ дляВ курсі діла
Уже років 5-6, тьху-тьху-тьху, рецидивів не було.
В курсі діла• 30 апреля 2024
Ответ дляПотужна махіна