Master77• 01 мая 2024

Чи буде велика війна в Європі?

Зараз багато політиків кажуть, що, в разі поразки України, наступними будуть Польща та країни Балтики. І навіть українська влада каже відверто, що українці рятують життя американських хлопців.
Але наскільки реальний варіант війни НАТО в Європі?
На даний час жодна зі сторін не робить кроків до ескалації: так, країни НАТО не погоджуються збивати російські ракети над Україною, щоб не бути втягненими у війну, а росіяни не атакують ракетами порти та аеродроми на території НАТО, через які йде допомога Україні. Саме тому військові експерти доволі скептично ставляться до такого варіанту розвитку подій, стверджуючи, що сучасна війна в Україні є лише закінченням сфер впливу між двома військово-політичними блоками.
Тож, під загрозою перебувають лише країни, що, хоч і зайняли прозахідну позицію, але не стали членами Альянсу. Тобто - Молдова і Грузія. Та чи буде це велика війна, якщо на одну з цих країн суне величезна армія, що має неабиякий бойовий досвід, та ще й наповнена українцями з окупованих територій (частина з яких, до речі, теж буде мати бойовий досвід)? Однозначно - ні. Молдова та Грузія навіть не встигнуть отримати західну допомогу, та й населення там не настільки антиросійськи налаштоване, як в Україні. Тому це буде більше схоже на кримську кампанію.
То за яких обставин можливий варіант великої війни? Якщо брати зовсім фантастичний розвиток подій - напад на Польщу чи Фінляндію, то в дію вступить 5 стаття статуту НАТО, яка вимагає колективний захист будь-якого члена Альянсу. А далі два варіанти:
1. Програш агресора, який не потягне таку війну а ні технікою, а ні м´ясом. Але російське керівництво, щоб про нього не казали, але відступом з Харківської області та Херсону (яке дозволило підготувати позиції для відбиття українського контрнаступу), довело, що співвідношення сил вони приймають до уваги. Тому навряд чи піде на таку авантюру.
2. Ядерна війна, що просто знищить людство.
Або ж, якщо великі члени Альянсу відмовляться застосовувати 5 статтю статуту НАТО в разі нападу на Польщу чи країни Балтики - це буде означати кінець НАТО, оскільки подальше членство в Альянсі не буде гарантувати захисту з його боку. І лише в цьому випадку можлива велика війна та новий перерозподіл світу.
СhanelKa• 01 мая 2024
Як вони підуть на Європу, як вони Часів Яр чи інші міста взяти не можуть ?
Чи як, то ви уявляєте ?
Всі розвернулися з України, і пішли війною далі в НАТО ?
Нафіг їм то треба
Подивіться, де живуть і вчаться їх діти/онуки
То ж не секрет
Війна, і так йде ( умовна) з ними
Бо допомагають нам країни НАТО

автор Master77 • 01 мая 2024
Ответ дляСhanelKa
Чи як, то ви уявляєте ?
Нафіг їм то треба
То ж не секрет
Війна, і так йде ( умовна) з ними
Бо допомагають нам країни НАТО
Ну, армії Грузії чи Молдови - не ЗСУ. А в напад на країни НАТО я не вірю: дуже різний потенціал у Альянсу і ОДКБ.
автор Master77 • 01 мая 2024
Ответ дляkrasotalisa
якщо Європа нарешті не прокинеться і не знайде у себе яйця, війна цілком реальна. парашка бачить що ії бояться, у них крила ростуть від цього. У 5 ст нато не вірю, ніхто не буде впрягатися за Польщу, чи Латвію, а от якщо далі підуть, тоді щось буде, мабуть, Німеччина, Франція, Великобританія, можуть дати відповідь. Сша тільки будуть обєспокоєні, та будуть вещати про ’ескалацію’
Якщо в разі нападу на члена Альянсу не буде задіяна 5 стаття - це кінець НАТО. З нього почнуть виходити. А деякі, як, наприклад, Угорщина, приєднуватись до ОДКБ.
СhanelKa• 01 мая 2024
Ответ дляMaster77
Так Грузія і Молдова і воювати не будуть
JulliK_• 01 мая 2024
Ничего у них не будет
VitalinkaGL• 01 мая 2024
Нет
летта• 01 мая 2024
не будет, они сдадутся сразу, начнут договариваться на условиях расии. У меня есть четкое понимание про их менталитет и все остальное

МАМА НИКИТКИ-2• 01 мая 2024
Молдова і грузія не члени НАТО. Яку допомогу їм буде надавати альянс?
Молдова мала безліч можливостей вирішити питання Придністров’я. Но Санду вкотре грається у «великого і досвідченого» політика.
І так, я вірю у війну. Кацапи ще минулого року почали перевіряти міцність НАТО. Я чекаю, що будуть провокації з заходом на територію НАТО. Якщо не буде реакції- Балтика за 3 дні це дієвий сценарій. Не буде там такого опору, як в Україні.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 мая 2024
Ответ дляMaster77
Ну, Китай можно сразу со счетов сбрасывать: Си парень довольно прагматичный - налаживает контакты в Европе, не рвется захватывать Тайвань (хотя по международному праву, которое признает Тайвань территорией Китая - имеет полное право). И терять из-за войны рынок сбыта, который сегодня обеспечивает Китаю рост, он не станет. Гадить по мелкому США, особенно, если придет Трамп - однозначно, но это будет больше экономическая война.
Сі роздмухує війну на сході.
Налаживаєт контакти це з ким? З орбаном?
Якби хотів контакти- поставки до кацапів перекрили після 1-го попередження.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 мая 2024
Ответ дляСhanelKa
Чи як, то ви уявляєте ?
Нафіг їм то треба
То ж не секрет
Війна, і так йде ( умовна) з ними
Бо допомагають нам країни НАТО
Ви дуже прямо сприймаєте фразу «підуть на Європу» достатньо контингенту в білорашці щоб почати конфлікт
LudaSHS• 01 мая 2024
Ответ дляMaster77
Тут надеюсь на выгоды китаю от рынка Ес, Си едет к французам, и там большие контракты. Однако напрягает что и к Орбану.
Если Си важен рынок и стабильность в Европе, то и война не будет выгодна дальше. Значит есть момент влияния на рашу.
Тут, да на весах , как вы заметили, и доходность от нового рынка и решение проблем кризисов в Китае. Им это и важно и нужно. И на других весах - в пику Сша творить, назло. И держать рашу воюющую на поводке.
СhanelKa• 01 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Без дозволу Китая нічого не буде
Це ж не сусіду паркан завалити
МАМА НИКИТКИ-2• 01 мая 2024
Ответ дляСhanelKa
Без дозволу Китая нічого не буде
Це ж не сусіду паркан завалити
Білорусь якраз сусід.

Якщо хочете, дам посилання. Вчора потрапила на цікаву аналітику. Ролік дуже брутальний. Не з усім я погоджуюсь, Но напрямки майбутнього розписані.
До речі, той дядько робив аналітику на 23 рік. Но запізнився рівно на рік. Тому що захід не дав Україні необхідної для контрнаступу зброї. І вже сьогодні я бачу те, що він казав.
Katsia• 01 мая 2024
Я думаю будет, но не ближайшие несколько лет. В Европе начнется, когда Китай вторгнется на Тайвань.
Mila228• 01 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Білорусь якраз сусід.

О, дайте посилання, будь ласка, мені цікаво.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 мая 2024
Ответ дляMila228
https://www.youtube.com/live/Y89zGOPa0vA?si=_DiAKVnRwBrI1INf

Сподіваюсь не забанять.
РойЛеля• 01 мая 2024
Мені одній важко читати такі довгі тексти тут?
СhanelKa• 01 мая 2024
Ответ дляРойЛеля
Не одній
Жули-ули• 01 мая 2024
Думаю, да.
А если будет все идти так как идет и еще и Трамп президент, то однозначно - да.
Вероятней всего, не все страны.

kh0110• 01 мая 2024
Не будет никакой там войны, те страны даже на Майдан полноценно не рассказали. Это только наши люди все никак не станцует свой национальный танец на граблях
нинель 1919• 01 мая 2024
меня волнует чтобы у нас этот ад закончился с сафари на людей и отловом на мясные штурмы и уже все равно каких границ лишь бы закончили и открыли границы. автор наверное в европе что волнуется
tanysha777• 01 мая 2024
Ответ дляЖули-ули
Думаю, да.
Вероятней всего, не все страны.
И сколько же войн в мире при Трампе началось?
Может быть, Украина потеряла какие-то территории при Трампе?
dArtagnan• 01 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Какой-то такой, странный анализ. Я сказала, значит так и будет!
tanysha777• 01 мая 2024
По ’теории заговора’, возможно!!!! какие-то телодвижения в августе, после Олимпиады во Франции

Но, как видим, теория уже давно перешла в практику
Опять таки, навряд ли охватит всю Европу, да и эпицентр ожидается вокруг Ирана, в основном
kh0110• 01 мая 2024
Ответ длянинель 1919
К сожалению, но у нас все только начинается в этом плане. Сегодня в ТГ попалось про новый законопроект при котором нельзя отказаться от наследства, если умерший был должником. Похоже нас ещё много чем удивят ’слуги’
МАМА НИКИТКИ-2• 01 мая 2024
Ответ дляЖули-ули
Думаю, да.
Вероятней всего, не все страны.
В Трампа єдиний шанс виграти вибор, це взяти Хейлі в віце-президенти.
Вчора вже вернувся до свого звичайного стану. Знов кричав про мігрантів і заборону абортів та Еко.
dArtagnan• 01 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
То, что Си будет использовать РФ - это понятно. Но, обратно же, чисто из-за экономических соображений: чтоб США тратили свои ресурсы на РФ, а не на Китай. Чтоб не допустить сближения РФ и США, как это было в 90-е. Грубо говоря, есть три центра влияния: РФ, Китай, США и четвертый - ЕС. В свое время США смогли победить Союз в Холодной войне, как раз, за счет того, что против СССР настроили Китай, став его союзником и подарив экономические бонусы. Урок был учтен всеми сторонами. И сегодня Си, потихоньку экономически поддерживая РФ (заодно получая профит в виде дешевого газа и нефти), как бы дает понять США, что, если они где-то пересекут ’красные линии’, то поддержка может увеличиться во много раз. Это и называется ’политика национализма’, когда ставят превыше всего интересы своего народа, а не то, что в Украине: на словах речевки и ’понад усе’, а на практике - выполнять все, что скажет приехавший Джонсон (читаем интервью Арахамии).
dArtagnan• 01 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та не смешите. Уже даже противники республиканцев задают вопросы ’а не пора ли сменить одного маразматичного дедушку?’
МАМА НИКИТКИ-2• 01 мая 2024
Ответ дляdArtagnan
Це ви звідки взяли? З рашапабліків?
Ніхто в демократів Байдена міняти не буде. Бо в протистоянні з Трампом всі інші кандидати програють трампу. Но вам з України, чи де ви там, звісно видніше, хто кого і за кого.
dArtagnan• 01 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це ви звідки взяли? З рашапабліків?
Ну, читая украинские новости, когда, то генерал СБУ шпионом оказывается, то еще какой-то деятель, я уже не знаю, какие украинские СМИ, возможно, уже стали ’раша пабликами’, поэтому приведу некоторые, а вы уж сами разбирайтесь, кто из них агенты
’Три чверті американців вважають Байдена застарим для другого терміну - опитування’
’ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАВДА’, ’УКРАЇНСЬКА ПРАВДА’
https://www.pravda.com.ua/news/2023/09/4/7418419/
’Американці занепокоєні віком Байдена: президент відреагував’
’ТСН’ https://tsn.ua/svit/amerikanci-zanepokoyeni-vikom-...