01 мая в 22:43

Він не планує одружуватись, але жити разом дуже хоче

Як би ви вчинили в такій ситуації?
Зустрічаємось більше року, через місяць прийняли рішення з‘їхатись і жити разом. Сьогодні випадково після декількох келихів, він сказав, що одружуватись не хоче, жити разом дуже хоче, але в оточенні всі хто одруженні нещасливі і немає позитивних наслідків після одруження. У мене є син, з яким він побудував чудові відносини, малий дуже хоче жити в нього і чекає коли ми з‘їдемось. Ми поступово це планували і я залишалась багато раз з сином в нього, щоб адаптуватись. Дітей він теж не хоче, тому що в його віці важко бігати і гратись з дітьми. Я не впевнена що хочу дітей, можливо і народила б пізніше, але не обов’язково. Але просто зустрічатись постійно, без реєстрації шлюбу, я не хочу. Така розчарова, ми випивали і якось обговорювали це на рівні жарту. Але цей факт мене не радує. І жити разом деякий час, а потім шукати знову іншого мені не хочеться, не хочеться щоб і син це бачив, трохи пожила з цим, потім з іншим.
І зараз я прийшла додому, обдумую цю інформацію, я його люблю, мені подобається бути з ним. Свою думку він не змінить. Не знаю що робити, розчарована…
Брюльтик 01 мая в 22:48
Варіантів небагато. Або йдіть і шукайте іншого, не марнуйте час, якщо дійсно важливий шлюб, або переоцінюйте важливість шлюбу для себе і не очікуйте, що шлюб буде
88 23
Бува і таке 01 мая в 22:45
В мене такий кадр був посланий. Бо мене влаштовувало просто зустрічатись. Або шлюб. Він хотів просто жити разом.
53 6 2
КукухаСлетела 01 мая в 22:45
Пишите какая зарплата у него? Если меньше 100 штук грн то не годится.
люблю_тортики 01 мая в 22:45
а именно конкретно штамп вам зачем?
вот без соплей и красивых фраз из учебника.
честно пречестно. вы ж все равно аноним
53 26 1
Кундалина 01 мая в 22:46
Вы озвучили ему, что для вас штамп важен?
Зліпок ступні 01 мая в 22:47
Жила с мужем 7 лет без росписи по моей инициативе
19 12
А я с Рио-де-Житомира! 01 мая в 22:47
Так встречайтесь дальше зачем он жить хочет вместе ? Что бы что? Ему обслуживание бесплатное нужно
Хтомолодець? Я! 01 мая в 22:48
Ответ дляЗліпок ступні
Жила с мужем 7 лет без росписи по моей инициативе
Так это по вашей инициативе, а за успешных мужчин все хотят замуж.
Зрадорозганячка 01 мая в 22:48
Це він пропонує Вам місце кухарки, прибиральниці і жіночки легкої поведінки? 3 в 1?
98 6 1
Грушки-яблочки 01 мая в 22:48
Ничего не поняла, а если женятся, то до конца своих дней обязаны быть вместе? Ну, не хочет мужик жениться, это не значит, что через три- четыре года вы расстанетесь, может наоборот, решит узаконить отношения.. Как он к Вам относится? Сколько ему лет?
30 16
Tammy21 01 мая в 22:48
Зараз може дивні речі напишу, але сядьте і випишіть чому ви хочете саме оф.шлюб і спробуйте з ним домовитися щоб усе це було без оформлення у рагсі.
автор кнопкодав 01 мая в 22:49
Ответ длялюблю_тортики
а именно конкретно штамп вам зачем?
вот без соплей и красивых фраз из учебника.
честно пречестно. вы ж все равно аноним
для мене дивно в 40+ говорити, це мій хлопець, ми разом живемо. немає пунктів чому саме, я не задумувалась про це раніше, але жити разом без шлюбу не хочу. Для мене це означає що чоловік не на 100% впевнений, не хоче брати відповідальність і багато моментів чому не хоче.
134 23
Шкідлива молекула 01 мая в 22:49
Прям мою ситуацію описали.
Жити разом зручно, одружитися і заводити дітей- ні.
Одружився. За пів року попалила на зраді. Розлучилися. Дивується чому не можна жити разом, намагається тиснути через сина
23 3
ИзЮмрудная 01 мая в 22:49
Я не вважаю, що штамп обов´язковий, але в вашому бажанні хотіти шлюбу нічого поганого немає. Чиє житло де плануєте жити разом? Вам з ним краще ємоційно, фінансово ніж жити одній(з сином)? І як будуть розподілялися побутові обов´язкови і фінансові вкладення в родину, побут?
Зайканалужайке 01 мая в 22:49
а чим принципово відрізняється спільне життя з штампом або без нього?
чи то сам факт офіційної реєстрації шлюбу робить людей нещасними
28 19
автор кнопкодав 01 мая в 22:49
Ответ дляКукухаСлетела
Пишите какая зарплата у него? Если меньше 100 штук грн то не годится.
та яка різниця, яка зарплата. фінансово незалежні, всі мають квартири.
Бува і таке 01 мая в 22:50
Ответ длякнопкодав
для мене дивно в 40+ говорити, це мій хлопець, ми разом живемо. немає пунктів чому саме, я не задумувалась про це раніше, але жити разом без шлюбу не хочу. Для мене це означає що чоловік не на 100% впевнений, не хоче брати відповідальність і багато моментів чому не хоче.
В нього є діти? Вже був одружений?
Проработник 01 мая в 22:50
Ответ длякнопкодав
для мене дивно в 40+ говорити, це мій хлопець, ми разом живемо. немає пунктів чому саме, я не задумувалась про це раніше, але жити разом без шлюбу не хочу. Для мене це означає що чоловік не на 100% впевнений, не хоче брати відповідальність і багато моментів чому не хоче.
А за год не понятно об ответственности мужчины? Или Вы думаете после штампа начнет деньги давать и ответственность нести?
21 5
В курсі діла 01 мая в 22:51
Ответ длялюблю_тортики
а именно конкретно штамп вам зачем?
вот без соплей и красивых фраз из учебника.
честно пречестно. вы ж все равно аноним
Я не автор, но думаю, что важен не штамп, а убеждения мужчины.
32 2
автор кнопкодав 01 мая в 22:51
Ответ дляКундалина
Вы озвучили ему, что для вас штамп важен?
так, я озвучила. Коли він почав розповідати, що в нього в оточенні лише негативні випадки, в мене навпаки. Бабуся і дідусь - 64 роки, але дідусь помер. Мама і папа - 34 роки. Тітка і дядя - 32 роки, куми, подруги всі одружені не один рік і все добре.
ИзЮмрудная 01 мая в 22:52
Ответ длякнопкодав
та яка різниця, яка зарплата. фінансово незалежні, всі мають квартири.
А де жити планували?
Угадайс 01 мая в 22:52
Ответ длякнопкодав
для мене дивно в 40+ говорити, це мій хлопець, ми разом живемо. немає пунктів чому саме, я не задумувалась про це раніше, але жити разом без шлюбу не хочу. Для мене це означає що чоловік не на 100% впевнений, не хоче брати відповідальність і багато моментів чому не хоче.
это не хлопец,
это дед
43 11 6
автор кнопкодав 01 мая в 22:52
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Так встречайтесь дальше зачем он жить хочет вместе ? Что бы что? Ему обслуживание бесплатное нужно
навпаки, для мене краще. Раз в тиждень приходить прибиральниця і він суперово готує 😎
24 3
Зайканалужайке 01 мая в 22:52
Ответ длякнопкодав
так, я озвучила. Коли він почав розповідати, що в нього в оточенні лише негативні випадки, в мене навпаки. Бабуся і дідусь - 64 роки, але дідусь помер. Мама і папа - 34 роки. Тітка і дядя - 32 роки, куми, подруги всі одружені не один рік і все добре.
негативні випадки чому? тому що є свідоцтво про шлюб?
6 1
Угадайс 01 мая в 22:53
вы пошли додому
это куда конкретно ?
автор кнопкодав 01 мая в 22:53
Ответ дляГрушки-яблочки
Ничего не поняла, а если женятся, то до конца своих дней обязаны быть вместе? Ну, не хочет мужик жениться, это не значит, что через три- четыре года вы расстанетесь, может наоборот, решит узаконить отношения.. Как он к Вам относится? Сколько ему лет?
Турботливий і все для нас робить, йому 42 роки.
9 6 2
Ліньки гуглить 01 мая в 22:55
Автор, в свои почти 40 скажу. Единственный раз когда я жила с мужиком вне брака это с бывшим парнем 3 месяца (расстались потому что я не захотела секса с ним, не было химии) и с будущим мужем 2 месяца до брака. Все.
Какое сожительство? Уважайте себя.
Намного удобнее жить отдельно.
41 9
Червона рута 01 мая в 22:55
Ну такое,некоторые встречаются с одной женщиной по 5-8 лет,а с другой женщиной готовы через год предложить замужество.
Аноним с кешбеком 01 мая в 22:55
Предложите гостевой брак. Это не плохо. Нафиг вам варить цистернами жратву и стирать носки? Встретились, провели время и все. Нафиг вам брак? Вы его так сильно любите? Он же хочет бесплатную служанку, неужели не понятно?
35 4 1
Дідова баба 01 мая в 22:58
Так а навіщо йому одружуватися, якщо він і так вже з Вами живе?

По суті я вважаю, що він просто не хоче одружуватися конкретно з Вами, і майбутнього з Вами також не хоче.

Я не вважаю, що штам - це залог успіху стосунків, але якщо у парі на це категорично різні погляди, то навіщо то все?