Єдина Країна• 02 мая 2024
Повні (товсті) жінки, який одяг ви обираєте для далеких поїздок в автобусах??
Худим простіше, а що одягають повні для зручності, коли поїздка влітку 1-2дні ? Якісь літні спортивні костюми?
Швидка Настя• 02 мая 2024
А яка різниця товстий, чи худий? Зручність для всіх своя, комусь в джинсах тугих норм, а комусь щось невагоме потрібно.
Єдина Країна
• 02 мая 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Типу бріджи з льону в мене кілька штук і футболку подовше
а з льону зручно ? він же не тягнеться і мнеться??
Кидстаффовна• 02 мая 2024
Ответ дляЄдина Країна
зато в нем не жарко и влага с него очень быстро испаряется) ну и вещи изо льна не бывают в облипку, поэтому не обязательно должны тянуться
Пліткарка• 02 мая 2024
чіноси, шорти, футболки, сорочки, вітровку.... Якби в мене був спортивний костюм, я б, мабуть, була б худіше
Єдина Країна
• 02 мая 2024
Ответ дляКидстаффовна
та в автобусах зазвичай кондиціонер працює, там швидше замерзнути можна волога і спека навряд чи буде
Душка-свекрушка)))• 02 мая 2024
Ответ дляЄдина Країна
Ви плутаєте ´зручно´ і ´гарно´
ТрамвайGirl• 02 мая 2024
Есть классные наборы - лосины-велосипедки и футболка оверсайз, всегда в нем езжу, потому что удобно, если вдруг холодно - на лосины легко сверху надеть штаны прямо в автобусе, а так - телу комфортно, ничего не давит
Єдина Країна
• 02 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ви плутаєте ´зручно´ і ´гарно´
хочеться і те, і те, але дякую за допис
Єдина Країна
• 02 мая 2024
Ответ дляТрамвайGirl
а де такі набори зустрічали у продажу?
ТрамвайGirl• 02 мая 2024
Ответ дляЄдина Країна
а де такі набори зустрічали у продажу?
Вообще они везде, если даже в гугл забить: велосипедки и футболка оверсайз, то они на розетке есть. А так я их видела и на рынках, и в магазинах, я вообще в инсте заказывала ещё до войны
Душка-свекрушка)))• 02 мая 2024
Ответ дляЄдина Країна
хочеться і те, і те, але дякую за допис
Ви правда думаєте, що через добу поїздки на автобусі вам буде якесь діло до краси?)))
Перша скрипка• 02 мая 2024
Я взяла би щось із льону, якісь широкі штани. Або ситець. Воно, звісно, мнеться, але зручно і до тіла в спеку добре.
Ой, ще згадала - муслін гляньте, він останні роки на піку популярності. Зручно, марльовка, по суті.
Єдина Країна
• 02 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
мені так
Сама не знаю• 02 мая 2024
Ответ дляРаспутница
Смотрите , вот например , мне очень нравится 🤷🏼♀️это пром.юа
Они после стирки ужасные и синтетика, парит
Я лично шорты и футболку
Кидстаффовна• 02 мая 2024
Ответ дляЄдина Країна
влага может быть от пота, или если что-то на себя пролить, а в автобусе это запросто можно(
Єдина Країна
• 02 мая 2024
Ответ дляРаспутница
Дуже дякую . А Ви як писали комплекти костюмів?
Єдина Країна
• 02 мая 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Дякую за пораду
И.О. человека• 02 мая 2024
Шорти чи бріджи чи дуже тоненькі штанці. Зверху футболка чи тонюсінька блуза з короткими рукавичиками
БезВзяток• 02 мая 2024
Автор, рекомендую надевать натуральные материалы, бывают спортивные бриджи из хлопка, эластичные и тд. Ну и футболка.
А не выше костюмы синтетика, они ужасны.
У меня такие штаны много лет, и дома в них, и в поездку очень удобно и вид не теряют, хоть валяйся в них. 86 проц хлопок, эластан и вискоза. Я брала на бонприкс, но может и здесь они продаются))
Пишу вірші, дорого• 02 мая 2024
А я в автобусі полюбляю якісь сукні легенькі, або спідницю легку з футболку. А в потязі уже шорти з футболкую
Єдина Країна
• 02 мая 2024
Ответ дляБезВзяток
Дякую, я синтетику не розглядаю. Дуже детально готуюся.
Чай не пью, только кофе• 02 мая 2024
Трикотажные штаны самые удобные
Но у меня есть и черные тонкие джинсы-брюки типа. В них тоже удобно
Мамина квіточка• 02 мая 2024
Ответ дляЄдина Країна
Буває по різному. Їздили одного разу. Він то працював.Тобто гудів. Але дихати не було чим в автобусі.