Зяблик протестант• 03 мая 2024
На стелі біля кухонних шаф як краще зробити освітлення? Точково чи рейку?
Зяблик протестант
• 03 мая 2024
Але в нас там чорного нічого немає
Розетки білі, двері теж
Кухня кофейного кольору
Розетки білі, двері теж
Кухня кофейного кольору
Цикавенная• 03 мая 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Але в нас там чорного нічого немає
Розетки білі, двері теж
Кухня кофейного кольору
Розетки білі, двері теж
Кухня кофейного кольору
Есть белые споты, если что.
Но лично я их не люблю в интерьерах)
Мизимец• 03 мая 2024
Мені не подобаються такі прожектори) тіні кидають, світло не рівномірне. Хоча в невеликому приміщенні це не так помітно. Дуже виручає підсвітка робочої зони, нею зазвичай і користуюсь
Зяблик протестант
• 03 мая 2024
Ответ дляЦикавенная
Есть белые споты, если что.
Но лично я их не люблю в интерьерах)
В мене якісь сумніви .. там пилюка лежатиме
Зяблик протестант
• 03 мая 2024
Ответ дляМизимец
То може взяти звичайні кругляшки(не випуклі) вбудовані?
Мизимец• 03 мая 2024
Ответ дляЗяблик протестант
В мене такі) але ремонту вже 7 років. Можливо, є сучасні цікавіші рішення
Цикавенная• 03 мая 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Спотовые светильники редко бывают уместные, а в Вашей стилистике на фото и подавно.
Какая цель? Неравномерное освещение? Так для этого можно выбрать любые припотолочные поворотные светильники
Рубаю олівлє• 03 мая 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Ось такий стиль в нас.
ну от і робіть як на цих фото) рейки взагалі мені не зручні і не гарні
Подтяжка• 03 мая 2024
В основном пользуюсь подсветкой рабочей зоны, хотя вверху точечные светильники тоже есть.