04 мая в 08:10

Мужчина подарил браслет pandora

А мне не очень нравится, можно ли вернуть в магазин или обменять на что-то другое?
Чека нет((

Или нормальный браслет? И не заниматься ерундой?
показать весь текст
17 7 2
Tammy21 04 мая в 09:17
Ответ дляНайщасливіша
Это как сказать человеку не прямо, что у него нет вкуса. А может он неделю ходил выбирал подарок и думал что порадуетесь, а тут плевок на его время, внимание и деньги.
Якщо продовжити розмотувати, то ви часом не прийдете до точки де ви боїтеся бути не вдячною? Тією, яка робить щось, що не подобається іншим?
Умничка-помощничка 04 мая в 09:17
Ответ дляТракторні війська
Я на что-то другое хотела поменять
Брехушка
ОливьЕЖечка 04 мая в 09:20
Ответ дляTammy21
Чому ви так принижуєте чоловіків?
Приниження в тому що не вважати чоловіка телепатом? Серйозно?
Найщасливіша 04 мая в 09:22
Ответ дляTammy21
Якщо продовжити розмотувати, то ви часом не прийдете до точки де ви боїтеся бути не вдячною? Тією, яка робить щось, що не подобається іншим?
Это точно не для про меня. Но если человек мне дорог, то я максимально внимательна к нему. И подарки это только вещи.
Tammy21 04 мая в 09:24
Ответ дляОливьЕЖечка
Приниження в тому що не вважати чоловіка телепатом? Серйозно?
Ага. Жінки достатньо розумні щоб зазделегідь почати операцію ’подаруй мені зірку’, а чоловіки тупі та неуважні.
Tammy21 04 мая в 09:24
Ответ дляНайщасливіша
Это точно не для про меня. Но если человек мне дорог, то я максимально внимательна к нему. И подарки это только вещи.
Ви написали, що подарунки -- це тільки речі і тим не менш ви гадаєте цим речам символізм вдячності та турботи)
Найщасливіша 04 мая в 09:28
Ответ дляTammy21
Ви написали, що подарунки -- це тільки речі і тим не менш ви гадаєте цим речам символізм вдячності та турботи)
Да, потому что это другой человек решил сделать мне подарок. Значит для него это символ благодарности и заботы. Не всегда критерии этого совпадают у разных людей. Если мне что-то нравится или необходимо покупаю сама, поэтому равнодушна к подаркам.
Tammy21 04 мая в 09:30
Ответ дляНайщасливіша
Да, потому что это другой человек решил сделать мне подарок. Значит для него это символ благодарности и заботы. Не всегда критерии этого совпадают у разных людей. Если мне что-то нравится или необходимо покупаю сама, поэтому равнодушна к подаркам.
Ок, я вас почула, не сперечаюся з вашим вибором. Мабуть я більш егоцентрична)
бифидобактерияЖоржик 04 мая в 09:31
Ответ дляВ гости звали?
Ван клиф? Что создаст иллюзию богатства?
Ван клиф - это не иллюзия, это уже оно и есть ))
Застряла 04 мая в 09:41
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Фу, сами покупаете картошку? Правда? А как же доставка или пощница по хозяйству? Или на эти иллюзии денег нет? И уж прикупили б нормальный шоппер ЛВ для картошки, а не это вот за копейки.

Автор троллиха, фотка из интернета
Но сейчас расскажет, что фото похожее вставила)))
Восхищаюсь такими, как вы ! Круто вы автора
Помилуйте мадам 04 мая в 09:44
Ответ дляТракторні війська
Мне он дёшево выглядит, а я считаю, что аксессуары должны подчёркивать достаток или создавать иллюзию хорошего достатка.
Интересно мнение других. Понимаете?
Одразу видно хто з достатком а хто з ілюзією
Шикаю і викаю 04 мая в 09:49
Потертый он какой-то ещё и вот эта вот надпись ’pandora’, шоб же ш не перепутать, потому что выглядит как цепочка от ключей на столике с китайским барахлом
Курочка 04 мая в 09:51
Ответ дляТракторні війська
Мне он дёшево выглядит, а я считаю, что аксессуары должны подчёркивать достаток или создавать иллюзию хорошего достатка.
Интересно мнение других. Понимаете?
Нищие страны, в которых 90% голодранцев - зациклены, что бы выглядеть богато . Одни разговоры , за деньги и как производить богатое впечатление , иллюзию , на таких же голодранцев - и это все от нищеты
ОливьЕЖечка 04 мая в 10:05
Ответ дляTammy21
Ага. Жінки достатньо розумні щоб зазделегідь почати операцію ’подаруй мені зірку’, а чоловіки тупі та неуважні.
До чого тут зірка??? Браслет то якась захмарна коштовність??? Мова не за ціну, а за те аби сказати і отримати ту річ котра подобається або мовчати і вдячно прийняти сюрприз. А то ж автор спочатку як партизан мовчить, а потім феее, не то, не того кольору і розміру. Ну дурість же....
Tammy21 04 мая в 10:09
Ответ дляОливьЕЖечка
До чого тут зірка??? Браслет то якась захмарна коштовність??? Мова не за ціну, а за те аби сказати і отримати ту річ котра подобається або мовчати і вдячно прийняти сюрприз. А то ж автор спочатку як партизан мовчить, а потім феее, не то, не того кольору і розміру. Ну дурість же....
Гадки не маю чого вам зірка не подобається як абстрактний приклад і до чого тут вартість браслету?) Людина, яка ок соціалізована та не тупа, сама проявляє ініціативу і дізнається, тим чи іншим чином, що хоче кохана/коханий. Жінка не зобов´язана менеджеріти свої ж подарунки.
ОливьЕЖечка 04 мая в 10:23
Ответ дляTammy21
Гадки не маю чого вам зірка не подобається як абстрактний приклад і до чого тут вартість браслету?) Людина, яка ок соціалізована та не тупа, сама проявляє ініціативу і дізнається, тим чи іншим чином, що хоче кохана/коханий. Жінка не зобов´язана менеджеріти свої ж подарунки.
Про обов´язок мова не йде. Але тих Пандор купа. Ну як чоловік може здогадатися яка саме з них подобається? Ну реально... Що поганого в тому щоб пояснити- показати, а не примушувати його займатися розгадуванням думок і вопожінням де б його таке дістати?
Ви самі пишите ’тим чи іншим чином що хоче’ - так і я ж про те! Не мовчати, а говорити, а якщо мовчати то приймати сюрпризі і не фукати. Логічно ж!
Tammy21 04 мая в 10:24
Ответ дляОливьЕЖечка
Про обов´язок мова не йде. Але тих Пандор купа. Ну як чоловік може здогадатися яка саме з них подобається? Ну реально... Що поганого в тому щоб пояснити- показати, а не примушувати його займатися розгадуванням думок і вопожінням де б його таке дістати?
Ви самі пишите ’тим чи іншим чином що хоче’ - так і я ж про те! Не мовчати, а говорити, а якщо мовчати то приймати сюрпризі і не фукати. Логічно ж!
Дехто любить сюрпризи. Сертифікати існують. Ну і ми ж не тільки про пандору) Ви там зверху про дім писали)
ОливьЕЖечка 04 мая в 10:39
Ответ дляTammy21
Дехто любить сюрпризи. Сертифікати існують. Ну і ми ж не тільки про пандору) Ви там зверху про дім писали)
Так дім це ще більш складно. Його як Пандору що не подобається у шкатулку не кинеш.
Сертифікати це на любителя. По перше вони прив´язані до магазину, а по друге мало чим відрізняються просто від грошей. Мені значно приємніше отримати подарунок котрий хотіла, а не гроші на нього.сертвфікати розумію лише тоді коли подарунок не має матеріального вираження - відвідування салону краси, курсів якихось, тощо.
Tammy21 04 мая в 10:41
Ответ дляОливьЕЖечка
Так дім це ще більш складно. Його як Пандору що не подобається у шкатулку не кинеш.
Сертифікати це на любителя. По перше вони прив´язані до магазину, а по друге мало чим відрізняються просто від грошей. Мені значно приємніше отримати подарунок котрий хотіла, а не гроші на нього.сертвфікати розумію лише тоді коли подарунок не має матеріального вираження - відвідування салону краси, курсів якихось, тощо.
Розумієте, коли те можеш сама купити собі те, що хотіла, абсолютно нецікаво менеджеріти людину, яка буде тобі щось дарувати. Я розумію про що ви пишете, але для мене, в ідеалі, відкрито домовлятися про конкретні подарунки, чи таки грати у ’шпійонів’ та вивідувати таємно;)
Намакушка 04 мая в 10:52
Ответ дляНайщасливіша
Да, потому что это другой человек решил сделать мне подарок. Значит для него это символ благодарности и заботы. Не всегда критерии этого совпадают у разных людей. Если мне что-то нравится или необходимо покупаю сама, поэтому равнодушна к подаркам.
Почему благодарности?
Может просто хотел порадовать или украсить любимую
Намакушка 04 мая в 10:54
Ответ дляОливьЕЖечка
До чого тут зірка??? Браслет то якась захмарна коштовність??? Мова не за ціну, а за те аби сказати і отримати ту річ котра подобається або мовчати і вдячно прийняти сюрприз. А то ж автор спочатку як партизан мовчить, а потім феее, не то, не того кольору і розміру. Ну дурість же....
Может они встречаются пару месяцев,а не живут 10 лет.Увидел в ТЦ популярный магазин и купил
ОливьЕЖечка 04 мая в 11:14
Ответ дляTammy21
Розумієте, коли те можеш сама купити собі те, що хотіла, абсолютно нецікаво менеджеріти людину, яка буде тобі щось дарувати. Я розумію про що ви пишете, але для мене, в ідеалі, відкрито домовлятися про конкретні подарунки, чи таки грати у ’шпійонів’ та вивідувати таємно;)
Всі люди різні. Мені не подобається самій собі купляти подарунки чи прямо наказувати що купити. Гірше тільки - купи сама я тобі потім гроші віддам... Я за більш ніжний і не такий прямолінійний підхід.
Окрім і чоловіки різні бувають. Деяким дійсно нужно тлумачити, декілька разів показувати і акцентувати увагу. Все ж таки чоловіки мислять стратегічно і загалом. Хотіла браслет - є браслет. А жінки мислять тактично обмірковуючм дрібниці - щоб отут камінець був, отут ’бубочка’ отам ’пупочка’ (узагальнено).
Джем Шакіри 04 мая в 12:00
Я бы спросила о возможности замены. Сказала бы, что он мне ужасно нравится, но травмирует кожу или аллергия на сплав (в моем случае это правда). Это обидно, мне так хочется носить его подарок.
И мужчина везет вас в магазин для замены. Ну или вопросик, где он его взял тогда....
Трусиковед 04 мая в 16:02
Попробуйте продать. Ювелирные изделия обменять и вернуть нельзя. Скажите ему аккуратно, что вы подарку очень рады, но в следующий раз лучше выбирать вместе.
Дева Мария 04 мая в 16:24
Ответ дляТрусиковед
Попробуйте продать. Ювелирные изделия обменять и вернуть нельзя. Скажите ему аккуратно, что вы подарку очень рады, но в следующий раз лучше выбирать вместе.
Господи , на 2 странице уже определили что фото из инета .
Дева Мария 04 мая в 16:25
Автор . Скажите а что руководит вами создавать трольные брехливые темы ? Еще и перед праздником ?