04 мая в 11:45

Чем красите яйца, чтобы руки потом не пачкались? Делать будем с ребенком

Какой способ интересный и не сложный, так как будем с ребенком
Сіґеле-міґеле 04 мая в 11:46
луковой шелухой, всегда крашу
А Я Самая Самая 04 мая в 11:46
В вині, куркумі, та, може, ще в каркаде пофарбую, якщо не полінюся)
Фарбую без дитини, але перевірено, ні руки, ні посуд не пофарбуються.
Каяспер 04 мая в 11:48
Перчатки)
Шотуткоїться? 04 мая в 11:49
Красками много лет красила, специальными для яиц.
В этом году буду луковой шелухой.
Наклейки с ребёнком будет интересно лепить.
Снегопадка 04 мая в 11:50
Подивіться в інтернеті спосі6 з серветкою і фломастерами, дитині сподобається і яйця гарні виходять.
автор А_мій_самий_самий 04 мая в 11:50
Ответ дляСнегопадка
Подивіться в інтернеті спосі6 з серветкою і фломастерами, дитині сподобається і яйця гарні виходять.
О, дякую
Совбез 04 мая в 11:54
Мы покрасили лук. шелухой и каркаде, красками - градиент и на последок - декупаж салфетками - самый простой способ, главное красивые салфетки
Самая СоветЧиваЯ 04 мая в 12:00
Ответ дляА Я Самая Самая
В вині, куркумі, та, може, ще в каркаде пофарбую, якщо не полінюся)
Фарбую без дитини, але перевірено, ні руки, ні посуд не пофарбуються.
И яйца тоже,зачем выдумывать,яйца будут очень некрасивые,есть луковая шелуха проверено,не вредно и очень красиво
2 1
А Я Самая Самая 04 мая в 12:03
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
И яйца тоже,зачем выдумывать,яйца будут очень некрасивые,есть луковая шелуха проверено,не вредно и очень красиво
Ну, ви спираєтесь на свій досвід, я на свій) якщо в вас не вийшло гарно пофарбувати - співчуваю. Я в минулому році так фарбувала, все гарно було. І в цьому буду.
Совбез 04 мая в 12:03
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
И яйца тоже,зачем выдумывать,яйца будут очень некрасивые,есть луковая шелуха проверено,не вредно и очень красиво
Не поверите, я вчера не смогла ни в Таврии, ни в АТБ набрать луковой шелухи... весь лук ободранный)
Мішечок щастя 04 мая в 12:11
На ніч лишила в фіолетовій капусті ( сині) , в куркумі ( жовті), в куркумі+ каркаде ( оливкові) . Діставала , обтираючи серветками, то руки не пофарбувала.
ХикориДикори 04 мая в 12:30
Десять пофарбувала цибулинням. А ще десять приблизно хочу барвником перламутровим/золотим. Там в упаковці рукавички одноразові (як в магазинах біля овочів). Минулого року з таким робила, гарні теж виходять.
А зверху вже пофарбованих з серветок якийсь дрібний малюнок вирізала, і зверху промазувала білком - просто пальцями, можна пензликом.
Найкрасивіше виходили з тих де на серветці візерунок-вишиванка.
автор А_мій_самий_самий 04 мая в 12:31
Ответ дляМішечок щастя
На ніч лишила в фіолетовій капусті ( сині) , в куркумі ( жовті), в куркумі+ каркаде ( оливкові) . Діставала , обтираючи серветками, то руки не пофарбувала.
Ой, а можете сказать как все делали?
автор А_мій_самий_самий 04 мая в 12:32
Ответ дляСовбез
Не поверите, я вчера не смогла ни в Таврии, ни в АТБ набрать луковой шелухи... весь лук ободранный)
Ой, ржу)))
Мішечок щастя 05 мая в 10:35
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ой, а можете сказать как все делали?
Христос Воскрес. Вибачте, лише зараз побачила ваше повідомлення. Розумію що вже неактуально Надіюсь в гуглі вам вдалось знайти необхідну інформацію