Изменено 04 мая в 11:50

Торонто, зараз в 35 я прочитала що є небезпечні райони, куди не варто ходити

А я дурна в 20 років поїхала туди і ходила просто по всім вулицям і думала що там безпечно, це ж крута країна
Зараз надивилась купу відео про Америку і США і дивуюсь як я вижила
Памʼятаю що як раз заходила в такий район небезпечний, де повно бомжів
І то все я ходила пішки.. гуляла цілими днями.
автор Пургену мне 04 мая в 11:51
Що в моїй голові буде не ясно.. Гормони вдарили по моєму мозку
Ми приїхали до друзів, і я сама їздила по місту на автобусі, метро. Виходила в центрі і ходила
Христя в тiстi 04 мая в 11:52
Ок
Щебетушка 04 мая в 11:52
Ну хорошо, что ни на кого не нарвались. Чего теперь вспоминать, когда уже все сделано.
автор Пургену мне 04 мая в 11:53
Ответ дляЩебетушка
Ну хорошо, что ни на кого не нарвались. Чего теперь вспоминать, когда уже все сделано.
Просто дивуюсь що я була якась дурна і безстрашна
Це шо всі підлітки такі?
Tammy21 04 мая в 11:53
То ви ще про своє рідне місто нічого не читали)
2 1
автор Пургену мне 04 мая в 11:54
Ответ дляTammy21
То ви ще про своє рідне місто нічого не читали)
Ага я просто в Києві не читала про небезпеку на вулиці
І взагалі якось тоді з інтернетом було туго .. щось не було так розвинуто як зараз все
Щебетушка 04 мая в 11:54
Ответ дляПургену мне
Просто дивуюсь що я була якась дурна і безстрашна
Це шо всі підлітки такі?
Не все конечно.
Ирина_Б_ 04 мая в 11:54
ну 15 лет назад такого ж не было. Сейчас племянница живет в США и говорит есть районы куда можно зайти и не выйти, но все же знают где это поэтому не фиг ходить по злачным местам
автор Пургену мне 04 мая в 11:55
Ответ дляЩебетушка
Не все конечно.
І головне що вважала себе розумнішою інших
Батьки відпускали і знали що я нікуди не влізу і спокійні були за мене
Але ж я не знала що бувають небезпечні райони
автор Пургену мне 04 мая в 11:55
Ответ дляИрина_Б_
ну 15 лет назад такого ж не было. Сейчас племянница живет в США и говорит есть районы куда можно зайти и не выйти, но все же знают где это поэтому не фиг ходить по злачным местам
А вона в якому місті живе?
Триндю-бриндю 04 мая в 11:57
Менше читайте і дивіться дурню для шарового хайпу.
Про будь яке місто, село чи країну можна зняти або написати таке, що куди там Сайєнт Хілу.
Звичайно, в будь якому населеному пункті є місця, де краще одному пішки не ходити, але не все так страшно.
1 1
Гуру троллинга 04 мая в 11:57
Тема у кого, что в унитазе после ваших завтраков тоже будет?
Гуру троллинга 04 мая в 11:58
Омг, я не в ту степь написала, сори
Ирина_Б_ 04 мая в 11:58
Ответ дляПургену мне
А вона в якому місті живе?
Атланта штат Джорджия
Триндю-бриндю 04 мая в 12:00
Ответ дляИрина_Б_
ну 15 лет назад такого ж не было. Сейчас племянница живет в США и говорит есть районы куда можно зайти и не выйти, но все же знают где это поэтому не фиг ходить по злачным местам
Погоджуся. Донька теж в Штатах, просто є розуміння, де гуляй хоч всю ніч і ходи, підсвічуючи собі телефоном, а де краще машиною проїхатись, або взагалі обійтись без відвідувань сумнівних районів.
Бриджит_Фрикандо 04 мая в 11:59
Ответ дляИрина_Б_
ну 15 лет назад такого ж не было. Сейчас племянница живет в США и говорит есть районы куда можно зайти и не выйти, но все же знают где это поэтому не фиг ходить по злачным местам
15 лет назад все это было, только в меньших масштабах.
Тема автора тролльная)
автор Пургену мне 04 мая в 12:06
Ответ дляБриджит_Фрикандо
15 лет назад все это было, только в меньших масштабах.
Тема автора тролльная)
Нічого подібного
Штора с кисточкой 04 мая в 12:16
В Києві ДВРЗ та Біличі це страшний район. А я і не знала, доки не прочитала))
1 1 1
Ласкове телятко 04 мая в 12:35
Ответ дляПургену мне
Що в моїй голові буде не ясно.. Гормони вдарили по моєму мозку
Ми приїхали до друзів, і я сама їздила по місту на автобусі, метро. Виходила в центрі і ходила
Ми приїхали, а я гуляла і гуляла, ходила і ходила...
А друзі шо? А ви їм шо?
Весёлая морковка 04 мая в 12:38
А як ви там опинились? Чому зараз не там?
Весёлая морковка 04 мая в 12:41
Дніпро за кримінальним індексом Євпропи на 18 місті. Над ним Лондон. Опа.
Принцепесочка 04 мая в 14:00
Ответ дляШтора с кисточкой
В Києві ДВРЗ та Біличі це страшний район. А я і не знала, доки не прочитала))
Ну а як же казки за Троєщину )))
vikohka 04 мая в 16:41
Ответ дляГуру троллинга
Тема у кого, что в унитазе после ваших завтраков тоже будет?
ага, чeрeз 15 лeт память вeрнулась.
Ирина_Б_ 04 мая в 23:13
Ответ дляБриджит_Фрикандо
15 лет назад все это было, только в меньших масштабах.
Тема автора тролльная)
вы тоже в там давно живете?