04 мая в 21:59

Бий бий барабане, бий бий бий барабане

Проспівали? Як вам ця пісня?
Нічого вдягти 04 мая в 21:59
Надоела
Бачу_майбутнє 04 мая в 22:00
Ну так вона вже ж давно. Піднадоїла. Але гарна пісня.
автор Играю_на_кларнете 04 мая в 22:02
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну так вона вже ж давно. Піднадоїла. Але гарна пісня.
Клавдія та,це Опришко?
Та легко! 04 мая в 22:08
Класна!
4 1
Мама Чели 04 мая в 22:09
Сегодня чуть ли не каждое видео в Тикиточеке - эта песня, быстро надоело.
chueva.a 04 мая в 22:11
Пісня сподобалась
Мені дуже імпонує, як талановиті люди відшукують понівечену, знищену, загублену в радянські часи українську культуру♥️
17 8 2
Щось не спиться 04 мая в 22:11
Не знаю такой песни
9 1
МамОмужа 04 мая в 22:16
Ответ дляchueva.a
Пісня сподобалась
Мені дуже імпонує, як талановиті люди відшукують понівечену, знищену, загублену в радянські часи українську культуру♥️
Вже декілька років стежу за цим проектом Пивоварова, він вже біля 20 пісень зробив на вірші українських авторів.
Для мене відкриттям стала пісня ’Мій рай’ на вірш Старицького. До того його знала виключно як автора ’за двома зайцями’ і все
Моль Моллівна 04 мая в 22:17
Не знаю такой.
1 1
Бойцовская 04 мая в 22:18
Вперше чую
Де послухати?
Пустощі-веселощі 04 мая в 22:20
Спомнилась группа 90-х Президент и Амазонка - Барабан.
7 2
автор Играю_на_кларнете 04 мая в 22:20
Ответ дляБойцовская
Вперше чую
Де послухати?
Ютуб. Ану гляньте з концерту Пивоварова ф напишіть сюди своє враження
МамОмужа 04 мая в 22:22
Ответ дляchueva.a
Пісня сподобалась
Мені дуже імпонує, як талановиті люди відшукують понівечену, знищену, загублену в радянські часи українську культуру♥️
Боже, вам вже матрьошки фейспалмів наставили. Вечірня зміна на роботу вийшла
4 2 2 1
Вумна вутка 04 мая в 22:23
Ответ дляМамОмужа
Боже, вам вже матрьошки фейспалмів наставили. Вечірня зміна на роботу вийшла
А це - індикатор) плющить і корчить від українського, як біснуватих від ладану
7 3 1
chueva.a 04 мая в 22:23
Ответ дляМамОмужа
Боже, вам вже матрьошки фейспалмів наставили. Вечірня зміна на роботу вийшла
Я не дивуюсь, тут такого непотрібу вистачає😁
Шальная коклетка 04 мая в 22:24
Ответ дляМамОмужа
Вже декілька років стежу за цим проектом Пивоварова, він вже біля 20 пісень зробив на вірші українських авторів.
Для мене відкриттям стала пісня ’Мій рай’ на вірш Старицького. До того його знала виключно як автора ’за двома зайцями’ і все
Мені ’О панно Інна’ зайшла)
Бойцовская 04 мая в 22:29
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ютуб. Ану гляньте з концерту Пивоварова ф напишіть сюди своє враження
Дякую. Послухала.
Крута пісня, сподобалась.
У нас взагалі багато талановитих співаків.
Це стало особливо помітно, коли ввели квоту на українську музику(ще до війни), з ефірів прибрали усіляких кіркорових з басковими і нарешті у наших співаків з´явилась можливість співати на широкий загал.
І ефір заполонила шикарна українська музика. Я тоді дуже багато нових гуртів взнала.
14 2 1
Jimson 04 мая в 22:30

Очень высокий уровень, смотрят не только в Украине
10 1
МамОмужа 04 мая в 22:31
Ответ дляШальная коклетка
Мені ’О панно Інна’ зайшла)
Її спочатку ще Мертвий півень заспівав, версія дуже відрізняється, лірична, але теж дуже гарна, раджу послухати
Шальная коклетка 04 мая в 22:32
Ответ дляМамОмужа
Її спочатку ще Мертвий півень заспівав, версія дуже відрізняється, лірична, але теж дуже гарна, раджу послухати
Дякую, зараз пошукаю.
Jimson 04 мая в 22:33

Дмитрий Нюберг также одобрил. Проукраинский блогер, сейчас живет в Грузии
Чупа-чупс 04 мая в 22:34
Вірусна) Мені подоба.

Рада що нарешті стільки стало чутно виконавців україномовних, проукраїнських, саме своїх-своїх.
Звоночек 04 мая в 22:35
Как себя заставить, чтобы нравилось творчество Пивоварова? Вроде и хороший парень, говорят что талантливый, а мне все его песни на одну колодку шиты - истерически орет, как мартовский котенок.
5 3
Бойцовская 04 мая в 22:35
На Євробачення цю пісню - було б круто.
6 1
Їжак в панчохах 04 мая в 22:36
Ответ дляЗвоночек
Как себя заставить, чтобы нравилось творчество Пивоварова? Вроде и хороший парень, говорят что талантливый, а мне все его песни на одну колодку шиты - истерически орет, как мартовский котенок.
А хто вам подобається зі співаків?
Не обижаюсь 04 мая в 22:38
Очень нравится песня, в словах - вся непростая доля украинского народа, цепляет.
Маю декілька думок 04 мая в 22:43
Очень крутая и сам проект Пивоварова - тоже супер, какой он молодец что делает это. Прям респект и уважение
10 1
И_В_офигительных_штанах 04 мая в 22:45
Гей і Клава для споживачів тік токів
7 2
Заикальница 04 мая в 22:50
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Гей і Клава для споживачів тік токів
А ви, як так розумiю, прибiчник виключно класики? Що саме входить до вашого плейлисту: Бах, Бетховен, Гендель, Моцарт, Брамс, Грiг, Шопен?
Капитанша 04 мая в 22:56
Ответ дляМамОмужа
Вже декілька років стежу за цим проектом Пивоварова, він вже біля 20 пісень зробив на вірші українських авторів.
Для мене відкриттям стала пісня ’Мій рай’ на вірш Старицького. До того його знала виключно як автора ’за двома зайцями’ і все
на безрыбье и рак рыба