Вічний двигун• 05 мая 2024
Чим плануєте сьогодні займатись, якщо ви зараз одна?
Якщо ви самотні (без сім´ї) - що плануєте сьогодні?
В мене щось окрім лежати, дивитись кіно і їсти нічого не приходить(
ПриснитсяЖЕ• 05 мая 2024
Якби була в Києві поїхала б гуляти, а у нас нема куди ходити крім церкви та по гостям. Але я не любитель. Буду вдома.
ПриснитсяЖЕ• 05 мая 2024
Ответ дляСтефанія
Тим, чим і щодня. Чи треба чимось особливим сьогодні?
Їсти пити в три горла мабуть))
VitalinkaGL• 05 мая 2024
завидовать тем ,кто без семьи)
у нас три выходных,мама,мама.
мама с удовольствием бы полежала-позагорала и посмотрела ТВ)но увы)
наслаждайтесь)
у нас три выходных,мама,мама.
наслаждайтесь)
julia-678c• 05 мая 2024
Не знаю. Может книгу почитаю. А так буду втыкать в телефон (советчица, тикток, инста)
Вічний двигун
• 05 мая 2024
Ответ дляСадоводница
Еду на блошиный рынок искать скарбы
Ой!
А куди? Якщо Київ - він точно сьогодні працює?
Вічний двигун
• 05 мая 2024
Я не хочу в кіно (подивилась, що йде в Жовтні - нічого не лягло)
По магазинам - та наче все є, якісь скажений був квітень і вчора докупила дещо, є в листі очікування ще дещо, але не на часі
В ботанічний от думаю
Але щось небо хмуриться.
Почитати б - але не читається, не можу зусередитись((( (важкий період)
Ну короче - криза ідей(
В ботанічний от думаю
Але щось небо хмуриться.
Ну короче - криза ідей(
Садоводница• 05 мая 2024
Ответ дляВічний двигун
Ой!
Не, Германия
Поліпривіт всім• 05 мая 2024
Рибу посмажу, білизну поскладаю, бо висохла і на купі лежить, якщо буде настрій то в шафах порядки понавожу і тра собачці корм сходити купити
Як ухурделю• 05 мая 2024
Я хоч і не одна, але в плані розваг - одна
Поїду покататися на велосипеді, потім посиджу на озері, а ввечері вже шашлик і компанія
миссДавеча• 05 мая 2024
Ответ дляВічний двигун
В ботанічний от думаю
Але щось небо хмуриться.
Ну короче - криза ідей(
В ботанічний от думаю
Але щось небо хмуриться.
Ну короче - криза ідей(
Я думала поехать в саржин яр, но как то холодно, ветер ледяной. Может и буду целый день лежать, смотреть сериал
Ранковий базар• 05 мая 2024
Ответ длямиссДавеча
А я проснулась и такое солнце в окне , прям припекает, думала жара на улице
миссДавеча• 05 мая 2024
Ответ дляРанковий базар
На солнышке вроде бы и не холодно.
Мозговая пилочка• 05 мая 2024
валяться, спать, есть вкусняшки, смотреть интересное тв, общаться на советчице)...устала за неделю на работе, кайфую
вечером запеку дорадо, маринуется, выпью вина