Изменено 05 мая в 15:21

Сукня на розпис, Київ, де подивитись

Добрий день! Порадьте, куди підʼїхати, щоб приміряти/подивитись недорогу сукню/сарафан на розпис у Києві? Бюджет до 100$

Подобаються моделі з прошви, бавовни, - щоб надалі носити весною та влітку можна було також

Знайшла в інтернет магазинах моделі, що довподоби візуально. Але всі вони не в Києві. Але зовсім не впевнена, що такі фасони саме на мені сподобаються. Взагалі ніколи не було білої сукні)) Потрібно хоча б приміряти щось подібне перед замовленням, питання де зосереджено немало подібного одягу.

Дякую за поради
3 1
ГоловнаЯ 05 мая в 15:22
Сейчас засилье платьев из шитья, как на 1 фото. Если в Киеве,езжайте в Лавину, вот просто во всех магазинах. То что на других фото, стоит дороже 100 дол
БезПаспортаНеПродаю 05 мая в 15:23
Где вы жениха нашли?
7 1
автор Г@Л@В@ломка 05 мая в 16:05
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Где вы жениха нашли?
Под пенсионным. Благодарю за помощь по теме.
3 1 1
Черпак_для_фантазий 05 мая в 16:49
У подруги теж скоро розпис, їздили дивилися на даринок, але ціни трохи вищі.
Білі сукні з програмою я бачила в магазинах етноодягу ( в Києві можна глянути фолкмарт, етнодім).
Ще подивіться в всі свої. У всіх цих магазинах є сайти, можна подивитися , якщо щось приглянеться, поїхати поміряти.
Черпак_для_фантазий 05 мая в 16:54
Сподобалась сукня з прошви, теж вирішила погуглити, ось в гепюр прикольна https://gepur.com/uk/product/plate-38428?utm_sourc...
Чумацький Шлях 05 мая в 16:55
Посиджу тут з вами трохи. Я теж шукаю зараз сукню на розпис. Тільки я уявлення не маю, яка вона має бути. Мені взагалі здається, бо білий колір мені не підходить. Хочеться щось просте, але й не таке, що на кожен день одягають
БезПаспортаНеПродаю 05 мая в 17:45
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Под пенсионным. Благодарю за помощь по теме.
Тогда к чему весь этот пафос с платьем?
Наденьте что есть)
Фрикаделька 05 мая в 17:59
https://rozetka.com.ua/ua/gepur_5000015889091/p253...
https://rozetka.com.ua/ua/gepur_5000023801870/p361...
там, кстати, есть фунуция ’примерка дома’
автор Г@Л@В@ломка 05 мая в 19:13
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Тогда к чему весь этот пафос с платьем?
Наденьте что есть)
Точно, вопрос же был, покупать ли платье.
А не где примерить.