Живчик-счастливчик• 05 мая 2024

На Вашу думку, який бізнес буде в попиті завжди?

Я думаю, що це аптечний бізнес, ресторанний і, можливо, клінінг компанії.
Радуга-дуга• 05 мая 2024
Ритуальний ще

автор Живчик-счастливчик • 05 мая 2024
От що б з цих трьох позицій ви відкривали б зараз?
Потребую апгрейду• 05 мая 2024
Все, що повʼязано з їжею
автор Живчик-счастливчик • 05 мая 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Ритуальний ще
О, це так.
Стрекозей• 05 мая 2024
Стоматология, бьюти сфера
Бочка порохУ• 05 мая 2024
Супермаркеты, аптеки, медицина, ритуальные услуги.
4есотка• 05 мая 2024
Продукти харчування і все що з їжею пов´язано, фармацевтика, медицина.

Губки-уточкой• 05 мая 2024
Ремонт
автор Живчик-счастливчик • 05 мая 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Все, що повʼязано з їжею
Раніше я додала б продуктовий магазин, але зараз вже це не вигідно, тому що мережеві магазини їм не залишили шансу.
Яжемать Мне можно• 05 мая 2024
Ресторанный - нет
Это нестабильный, сезонный бизнес, не приносящий большого дохода

Продукты, лекарства, медицина
Шикаю і викаю• 05 мая 2024
Торгівля харчовими продуктами в мене робота ні на один день не зупинялася при короні та на початку війни
from Ukraine• 05 мая 2024
Люди завжди будуть їсти, будуватись та помирати.
ДолькиКабана• 05 мая 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Продуктові магазини
автор Живчик-счастливчик • 05 мая 2024
Ответ дляШикаю і викаю
У Вас свій продуктовий магазин?
В танке• 05 мая 2024
Вибачте, посміхнуло 😊
Наркотики, зброя, повії 😂
автор Живчик-счастливчик • 05 мая 2024
Ответ дляВ танке
Вибачте, посміхнуло 😊
Наркотики, зброя, повії 😂
😂 ну то мені хіба повією, але я погладшала на 20 кг, то без шансу)))
Соня-сонятко• 05 мая 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А у ритуалі Вас живцем прикопають і ніхто не знайде. Там така мафія, що краще не чипати.
Незнакомлюся• 05 мая 2024
Сантехника, электрика, ремонт одежды и обуви, парихмахер и тд
Брюнетка в Мармеладе• 05 мая 2024
Фарма, нафта, зброя, опіум

Шикаю і викаю• 05 мая 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
У Вас свій продуктовий магазин?
Ні я працюю в одній великій мережі і компанія тільки процвітає, можна виживати і маленькому магазину в якомусь жк де поряд немає магазинів
Перловая Кашка• 05 мая 2024
Все, что связано с детьми, питанием и медициной
Ленне-Рейма• 05 мая 2024
Реабилитация и уход за больными
Соня-сонятко• 05 мая 2024
Послуги мабуть будь які. Це те що можно з собою тягати будь де.
Редисочка• 05 мая 2024
Крематорій точно дасть прибуток
Блакитне небо• 05 мая 2024
Зоомагазины, этот бизнес всегда прибыльный,чтобы не случилось,он никогда не будет закрыт,потому что люди всегда будут заботиться о своих животных
Радуга-дуга• 05 мая 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Та чому, якщо супермаркети далеко від дому, то може і вигідно.
В нас у друга батьки тримають магазин свій, в селі правда. Так батьки все життя з грошима, квартири дітям купили в київській області, зробили ремонт, машину одному сину,другий не думає водити поки. Але думаю це складно і багато своїх нюансів, тримати продуктовий магазин. Ну і дорого 🙈
Злива інформації• 05 мая 2024
Ответ дляСтрекозей
Стоматология, бьюти сфера
Бьюти меняется
Святатабожа• 05 мая 2024
Однозначно їжа
Шикаю і викаю• 05 мая 2024
Ответ дляБлакитне небо
Я думала про зоомагазини але їх так багато і онлайн магазини з безкоштовною доставкою додому
Стрекозей• 05 мая 2024
Ответ дляЗлива інформації
Бьюти меняется
Меняется все. Тем не менее, даже за границей девчата из бьюти сферы быстренько находят применение навыкам