Живчик-счастливчик• 05 мая 2024
На Вашу думку, який бізнес буде в попиті завжди?
Я думаю, що це аптечний бізнес, ресторанний і, можливо, клінінг компанії.
Живчик-счастливчик
• 05 мая 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Все, що повʼязано з їжею
Раніше я додала б продуктовий магазин, але зараз вже це не вигідно, тому що мережеві магазини їм не залишили шансу.
Яжемать Мне можно• 05 мая 2024
Ресторанный - нет
Это нестабильный, сезонный бизнес, не приносящий большого дохода
Продукты, лекарства, медицина
Шикаю і викаю• 05 мая 2024
Торгівля харчовими продуктами в мене робота ні на один день не зупинялася при короні та на початку війни
ДолькиКабана• 05 мая 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
От що б з цих трьох позицій ви відкривали б зараз?
Продуктові магазини
Живчик-счастливчик
• 05 мая 2024
Ответ дляШикаю і викаю
У Вас свій продуктовий магазин?
Живчик-счастливчик
• 05 мая 2024
Ответ дляВ танке
Вибачте, посміхнуло 😊
Наркотики, зброя, повії 😂
😂 ну то мені хіба повією, але я погладшала на 20 кг, то без шансу)))
Соня-сонятко• 05 мая 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А у ритуалі Вас живцем прикопають і ніхто не знайде. Там така мафія, що краще не чипати.
Шикаю і викаю• 05 мая 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
У Вас свій продуктовий магазин?
Ні я працюю в одній великій мережі і компанія тільки процвітає, можна виживати і маленькому магазину в якомусь жк де поряд немає магазинів
Блакитне небо• 05 мая 2024
Зоомагазины, этот бизнес всегда прибыльный,чтобы не случилось,он никогда не будет закрыт,потому что люди всегда будут заботиться о своих животных
Радуга-дуга• 05 мая 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Та чому, якщо супермаркети далеко від дому, то може і вигідно.
В нас у друга батьки тримають магазин свій, в селі правда. Так батьки все життя з грошима, квартири дітям купили в київській області, зробили ремонт, машину одному сину,другий не думає водити поки. Але думаю це складно і багато своїх нюансів, тримати продуктовий магазин. Ну і дорого 🙈
Шикаю і викаю• 05 мая 2024
Ответ дляБлакитне небо
Я думала про зоомагазини але їх так багато і онлайн магазини з безкоштовною доставкою додому
Стрекозей• 05 мая 2024
Ответ дляЗлива інформації
Бьюти меняется
Меняется все. Тем не менее, даже за границей девчата из бьюти сферы быстренько находят применение навыкам