Всміхайлик• 06 мая 2024
Можно ли уволиться из ЗСУ если у жены рак?
Девочки, у меня подозрение на онкологию.Плакать просто уже нет сил, с каждым днём хуже. Я сейчас одна с ребёнком в Польше.Муж в ЗСУ, возвращаться некуда (мы из Харькова).Если мой диагноз подтвердят, сможет ли муж уволиться из ЗСУ и приехать ухаживать за мной и ребёнком?
Всміхайлик
• 06 мая 2024
Ответ дляМорковна
інвалідність встановлена за кордоном для України немає ваги. Якщо варіант повернення в Україну не розглядаєте, вивчайте можливості, які надає Польща в таких випадках. Або шукайте друзів, знайомих, хто може взять дитину на час госпіталізації. Наскільки я пам’ятаю, там одна госпіталізація на операцію і в нас вона триває біля одного тижня максимум. Хімія чи опромінення, якщо потрібно, робляться амбулаторно. Як такого серйозного догляду ви не потребуватимете. З лікарні вийдете на своїх ногах.
Сподіваюсь але якщо зі мной щось, з ким буде дитина. То для мене болюче питання
Всміхайлик
• 06 мая 2024
Ответ дляДолькиКабана
Нет. У знакомых жена умерла от рака, мужа даже на похороны не отпустили. Только после освободился, остался вдвоём с ребенком
Кошмар
Морковна• 06 мая 2024
Ответ дляВсміхайлик
Можна оформити тимчасову опіку на когось зі знайомих, щоб не забрали соціальні служби.
Всміхайлик
• 06 мая 2024
Ответ дляМорковна
Как же страшно это звучит
Девочки, от всей души всем здоровья!Это и правда самое главное.Я была цветущей женщиной, а превращаюсь в развалину семимильныии шагами
БлинчикБезСметанки• 06 мая 2024
Ответ дляВсміхайлик
Дякую але мій стан погоршується щодня.Місяць тому ще бігала
Ви ще не знаєте точно діагнозу.
Можливо ви себе доводите до стану стресами та переживаннями. Це нічого не змінить.
Візьміть себе в руки ради дитини.
Я пройшла рак в 2013 році. 2 операції, і звичайне життя. Пройшло 11 років.
Наразі чекаю результати біопсії вже іншого органу....бо теж щось їм там не сподобалось.
Теж за кордоном. Мову знаю не дуже, чкось говорю.....кожне обстеження це вихід з зони комфорту... бо до всього же додається мовний бар´єр.
Я спокійна як удав....я нічого не можу змінити. Просто чекаю дзвінка з госпіталю.
Все буде добре, бо інше нас не влаштовує)
Тримайтеся, Бог не дає людині випробування які їй не під силу.
Візьміть себе в руки ради дитини.
Морковна• 06 мая 2024
Ответ дляВсміхайлик
Как же страшно это звучит
Не накручуйте себе, рак матки не самий страшний діагноз. Моїй свекрусі зробили операцію + опромінення в 2021 році, після цього вона навіть гормони не пила. В цьому плані все нормально. Моя бабуся, якій робили таку ж операцію ще 50 років тому (технології і ліки були значно гірші) також прожила після операції 30 років.
Закуйовджена життям• 06 мая 2024
Вы в Польше проходите обследование?пишете месяц чахнете, то за месяц диагноз не можете получить? Онкология гораздо быстрее чем за месяц подтверждается... если там не могут поставить диагноз, вернитесь в Украину.
А то звучит все как самонакрут...
Всміхайлик
• 06 мая 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ви ще не знаєте точно діагнозу.
Візьміть себе в руки ради дитини.
Дякую, Вам!Бажаю здоров´я!А я якась ганчірка істерична.Бо так погано ніколи не було. Не можу чекати на результати, просто не можу
ПростоБелка• 06 мая 2024
Ответ дляВсміхайлик
Автор, в Польше можно обратиться в Мопс и ребенку найдут временную семью. Если вам надо лечь в больницу.
Какой город?
Всміхайлик
• 06 мая 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
А то звучит все как самонакрут...
Да, месяц чахну. Жду последний анализ.Этоине самонакрут, поверьте я не люблю болеть и лечиться.
Морковна• 06 мая 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
А то звучит все как самонакрут...
підтримую. Їдьте в Київ, в інститут раку або в обласну лікарню, там ціле відділення спеціалізоване. Буде все значно швидше. Або у Львів. В результаті не буде проблем з підтвердженням інвалідності і дитина буде в більшій безпеці. Я думаю знайти когось обути з дитиною реально. Навіть тут звернуться до дівчат.
Всміхайлик
• 06 мая 2024
Ответ дляПростоБелка
Какой город?
Надеюсь до этого не дойдёт.Город крупный
ПростоБелка• 06 мая 2024
Ответ дляВсміхайлик
Так это будет вам помощь. На случай если нужно лечь на лечение
Всміхайлик
• 06 мая 2024
Ответ дляМорковна
Я думаю над этим вариантом.Единственное, в Польше бесплатно лечить будут
Всміхайлик
• 06 мая 2024
Ответ дляПростоБелка
Спасибо
БлинчикБезСметанки• 06 мая 2024
Ответ дляВсміхайлик
Обіймаю Вас. Візьміть себе в руки, ви робите лише гірше.
Кому ті істерики потрібні. Навіть якщо щось знайдуть,виріжуть, викинуть і підете далі жити життя.
А ви ще нічого не взнали, аже лягли у вмиральну яму. Так не борються з раком.
Прокидайтеся і живіть.
Я таке знаю• 06 мая 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Вы сейчас о себе думайте, а не о муже
А как о себе думають, если ребенка не на кого поставить. Оперироваться тоже как то надо, ребенок при этом не может жить один.
Всміхайлик
• 06 мая 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Прокидайтеся і живіть.
Дякую, Вам!Я дуже потребую підтримки. Бо самотність вбиває в такій ситуації
НеКонец-Света• 06 мая 2024
Ответ дляМорковна
Да, но в Польше автора будут лечить бесплатно. А в Украине сами знаете
Просто Фіфа• 06 мая 2024
Заспокойтесь. По-перше, онкологія по новому закону дає право на те, щоб чоловік був з Вами. Вам треба приїхати в Україну і тут стати на облік. Пройти МСЕК і отримати групу . Паралельно з лікуванням. Можете лікуватися там, а сюди з усіма виписками приїжджати лише щоб оформити групу. У мене знайомі дівчатка так катаються. Чудово Вас розумію. У мене в минулому році було лікування від раку молочної залози. Ви робили КТ? Яку стадію по КТ ставлять? У мене бабуся 40
Років в ремісії прожила після раку шийки матки. Ще в ті часи! Зараз це не вирок!
Мимапроходима• 06 мая 2024
автор, миленькая, пожалуйста, возьмите себя в руки! Все будет хорошо!
У моей мамы в прошлом году диагностировали рак шейки матки, стадия 3б
Сказали, что операцию делать не будут, так как затронута слишком большая область и не имеет смысла, но будет химио и радиотерапия
Ее облучали и пичкали химией, потом под конец она лежала в стационаре три дня неподвижно (делали последнюю процедуру)
В итоге - рака нет, ее вылечили! Она у меня 1947 г/р
Все у вас будет хорошо!
Всміхайлик
• 06 мая 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ні, ще не робила.Завтра їду на огляд, може призначать.Тут все не дуже швидко але безкоштовно
Всміхайлик
• 06 мая 2024
Ответ дляМимапроходима
Все у вас будет хорошо!
Спасибо Вам огромное!Здоровья Вашей маме и всей семье!
Просто Фіфа• 06 мая 2024
Ответ дляВсміхайлик
Навіть якщо підтвердиться, зараз це не вирок! Лікуйтеся і живіть далі своє життя! Тисячі жінок виліковуються і ходять лише на перевірки. Зараз Ви на початку шляху, але усе не так страшно, як Вам може здаватися. І хімія переживається, і волосся потім відростає. Ви не одна!
Всміхайлик
• 06 мая 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Дякую!Але страшно, дуже страшно
ПростоБелка• 06 мая 2024
Ответ дляВсміхайлик
Напишите какой город. Если мой тот могу с вами встретится, морально поддержать
Ванна Тазиковна• 06 мая 2024
Ответ дляВсміхайлик
Дорога автор, в першу чергу бажаю вам міцного міцного здоровʼя❤️ як Вас звати? Я можу помолитися за вас. По темі не відповім, але якщо ви відчуваєте самотність - пишіть мені. Я буду тут для Вас. Я теж почуваюсь самотньо, мене чоловік покинув, і теж не все ок зі здоровʼям.а ще, такий рак то не найгірше, лікується повірте. Але дай Боже у вас його немає.
Просто Фіфа• 06 мая 2024
Ответ дляВсміхайлик
Дякую!Але страшно, дуже страшно
Розумію! Це розуміє лише той, хто це пройшов. Ваші думки, Ваші страхи. Усе життя перед очима, страх за дітей, за себе. Але повірте мені, коли Ви падаєте на дно, і здається що виходу немає, коли навкруги темрява і страх, потім настає спокій і вимальовується шлях , яким Ви будете йти. На фейсбуку є група Афіна - жінки проти раку. Усе там не читайте, бо багато депресивних постів , але дівчата Вам швидко зорієнтують по діагнозу і в якому напрямку рухатись.
Всміхайлик
• 06 мая 2024
Ответ дляПростоБелка
Спасибо Вам огромное!От всей души, честно.У меня есть пара подруг, но я не гружу их этим.Подруги это прекрасно, но никто не возьмёт ответственность за моего ребенка, к сожалению.