06 мая в 01:34

Дуже хотілось би аби відписала тут автор цього коментаря

Де ви таке прочитали? Чи дійсно так? Може хтось розуміється ? Бо навколо у всіх так і є - одні проблеми
Як з цим бути? І коли цей етап «чистки» закінчиться ? Що робити? Від мене також чоловік пішов неочікувано. Якийсь бум на таке бачу тут по темах
показать весь текст
автор Клевотница 06 мая в 21:25
Ответ дляХочу в БАНю
Ні. У неї хватило розуму не заводити дітей з тими хто не відповідає її вимогам. Вона взагалі роздивляється чоловіків як засіб для розвитку, фінансів, кар’єри, задоволення. У неї все попереду.
Я завжди дивувалася як вона проходиться по чоловіках , о вони ще себе вважають винними і підтримує з ними дружні стосунки. Талант. Це просто дар якийсь. Мої бивші так п’ятами кивали, що щезли назавжди, а сестра вміє зберігати дружні стосунки. Це теж талант. Я так не вмію.
А скільки їй років? То є такі жінки)
Хочу в БАНю 06 мая в 21:26
Ответ дляКлевотница
А скільки їй років? То є такі жінки)
36. Дітей немає. Яйцеклітини заморозила, якщо захоче дітей.
Янгол в камуфляжі 06 мая в 23:01
Ответ дляБараболька
Всі подібне переживають. У мене так було з хлопцем в 21 рік, думала зійду з розуму, було шалене кохання і в один день як сніг на голову. Уже пройшлоло 30 років, я заміжня, маю дітей,все норм, а та біль всеодно лишається. Не така гостра, не така кричуща, але я осколок який постійно тисне. Я і забула і знать не хочу, а воно накатує час від часу.
Моїй мамі 85, батько теж пішов, щ підлість, несподіванкою, скандалами і мамі всеодно болить, хоча це було 40 років тому.
З цими травмами живуть, але вони нікуди не діваються, просто біль з часом притупляється
це називається незакритий гештальт
В рот не ложи 07 мая в 00:02
Ответ дляКлевотница
Розумієте я зараз розумію що та людина більше не повернеться до мене і зі мною не буде, але той біль я відчуваю аж до кісток свого скелету .
Не знаю чи себе любила і поважала напевно що відповідь буде ні! І я б так хотіла аби хтось сказав як повернути його! Речі всі зібрав і зʼїхав
А я просто хочу аби він повернувся хоча так не буде ніколи. Я пишу йому повідомлення, і сварюсь і благаю нічо не діє
І не писати теж не діє як головою об стіну а я сходжу з розуму
Ой, ні, тільки не це. Ні в якому разі не принижуйтесь і не благайте повернутись. Мужики таке зовсім не люблять. Вони цінують недоступних, тих що їх посилають.