Клевотница• 06 мая 2024
Дуже хотілось би аби відписала тут автор цього коментаря
Де ви таке прочитали? Чи дійсно так? Може хтось розуміється ? Бо навколо у всіх так і є - одні проблеми
Як з цим бути? І коли цей етап «чистки» закінчиться ? Що робити? Від мене також чоловік пішов неочікувано. Якийсь бум на таке бачу тут по темах
ПростоБелка• 06 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Ну знайшов інший ресурс більш ’жирний’, або просто грає з вами і живе у друга і відповідає щоб ви мучились спеціально, а потім повернеться і буде дорікати де його улюблена страва і чому вдома не ідеальний порядок, але я б радила поміняти замки. Це нелюди і з демонічним підселенням, і здатні на вбивство, ще дитину можуть ввести в інцест, гвалтувати чи теж бити, ображати. Треба від нього здихатись
Яке здихатись, там такий цінний кадр, що автор он як побивається. А що з її дитиною буде їй пофіг. Навіть зараз вона уся в своїх стражданнях, а що треба ще й про дочку піклуватися, то не цікаво мабуть.
Та і той чоловік здається потрібен, щоб тільки повну родину зображати.
Семенівни сусідка• 06 мая 2024
Ответ дляБешене сарі
Чтоб она ещё больше оторвалась от реальности и ещё больше углубилась в самокопание? Автору наоборот надо меньше думать о нем и переключить внимание на вещи без этого мужчины. Как Луиза Хей поможет ей в этом вопросе?
Там же не о самокопании, а о том, что нужно успокоиться в этом моменте, сказать себе, что я в безопасности, что все будет хорошо. Жизненный опыт показывает, что то, что ’все хорошо’ ты понимаешь позже, когда переживаешь разрыв. И, мне например, как и автору полезно было бы знать в свое время, что там, впереди, есть та другая счастливая ты и этот жизненный поворот не трагедия, а освобождение.
Мрію про пончик• 06 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Да не чмокайте, у вас тоже ребенок от чмо? Думать надо что пишете
Всегда думаю перед тем как писать, а как же иначе
Найщасливіша• 06 мая 2024
Автор, я читала вже багато ваших тем
Візьміть себе в руки. Займіться дитиною, шукайте роботу, не пишіть йоиу. І знайдіть нормального психолога, ви сама з цього не вийдете.
Ви через рік таке саме нещастя знайдете
Fashion_besties• 06 мая 2024
Почитала попередню тему - автор, у Вас сильна залежність, ваше життя пусте і обертається навколо життя чоловіка.
Вас не існує, ви його тінь.
Навчиться себе поважати і поважати інших.
Шкода вас дуже.
Вас не існує, ви його тінь.
Шкода вас дуже.
Аноним_1858• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Та я вже зрозуміла що він не моє 😭😭😭💔💔💔💔💔але відпустити не можу люблю дуже дуже
Сумую за ним страшно а йому байдуже
Автор, вам нравится любить того, кому на вас насрать? Он вас кинул еще и сказал что навсегда. Да вас сейчас должно разрывать от злости и обиды. Вы должны мысленно послать его и жить ради ребенка и заняться собой. А вы умоляете вринуться и унижаетесь, ради кого?? Он вас не любит и плевал, как вы можете любить его дальше?? Очнитесь наконец и не унижайтесь. Никто не гарантирует никогда и ничего. И далеко не всегда семьи полные, вы ж не в розовой сказке. И ничего такого нет. От вас ушел мудак-ну и до свидания.
Ответ дляКлевотница
Чому отак кажуть ? От чому? Якщо я себе не люблю а люблю вас ви мене не будете любити? Чому?
А я як здуріла мрію щоб він повернувся хоча розумію не буде так ніколи !!! А мене аж просто
Від болі за себе і за дитину
Людина що не любить себе, не може нікого любити.
Аноним_1858• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Давайте так: будь ласка напишіть мені
От якби ви були мною (не дай Боже ) ворогу не побажаю бути за моєму місці
Як ви себе повели б далі і як жили і що робили б? Як з того лайна вилізти
Не вы первая не вы последняя. Многие такое проходили, это жизнь. Что делала? Никаких просьб о возврате, все человек меня не любит тогда он нафиг мне не нужен. Полностью прекратила общение. Ушла в спорт и работу. Потом встретила другого человека. Рецепт очень простой. Вас накрывает и вы даже не в состоянии услышать советы которые вам дают. Возьмите себя в руки.
Аноним_1858• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Дівчата але з вашої точки зору , шансу на його повернення вже немає , ? Взагалі ніякого?
А вам надо он, предатель? Подумайте.
Аноним_1858• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Я до речі дивилась за ту салатанат то жесть
Скажіть, а що для нарциса найболючіше ? Як йому відімстити? Чи таке нереально ?
Тотальный игнор навсегда. Зачем вам вообще эти игры с нарциссами? Займитесь собой и ребенком
Пишу каліграфічно• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Мені вже нічо мабуть не поможе окрім палати номер 6 в психіатрії але дякую
знаю що принижують і сама себе ненавиджу вже за це, але люблю дівки розумієте люблю не можу як тут кажуть
якби ви його справді любили, то відпустили і побажали б щастя йому щиро. А всі ваші пости тільки про вас і ваші страждання) ви бачите тільки себе в цій ситуації, і ні слова про почуття іншої людини.
Гигиенишвили• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Мені вже аж зле і я серйозно 😦 болить все що може боліти тільки! Не попускає і все
Бачу гуляють повні сімʼї де мама і тато і мене дааааааавай крити! Сором перед дитиною і злість і образа і любов і біль і все то як в одне
Той каже не вернусь і я скоро поїду мозгами точно
Автор, моему сыну было 3 месяца,когда муж понял, сто оказывается ребенок ему мешает и ушел. Помню, как я с коляской иду и навстречу семьи, было обидно. Я сказала тогда себе, что я буду счастливая и с семьей, а у сына будет лучший папа. Сейчас сыну 13, его воспитывает мой новый муж, а тот живет без семьи никому не нужный. Как оказалось, повелся на девочку пока я беременная была. Она думала какой он классный и со всем, а оказалось, что он ушел без ничего кроме своих вещей. В общем он пытался вернуться, с сыном не виделся вообще, приехал - а у нас картина маслом - я с букетом от мужа выхожу с машины и сын обращается папа не к нему. Развернулся и ушел. Будьте счастливы, вам вселенная дает шанс, настройте себя на позитив
Научительница• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Пройти і витримати , а скільки ж це тривати буде((( Господи
Мені як сніг на голову - раз пішов і нема людини я в шоці . Це що за чистка така
Вся жизнь - это уроки и испытания. С рождения нужно быть к этому готовым. И у всех они абсолютно разные, как билеты на экзаменах.
Я думала, что такая ’глубокая’ мысль и так всем понятна, нигде не надо это специально читать и особенно на этом ’розуміться’
Научительница• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Я просто в шоці! Я чула що цей рік буде кармічний та непростий тільки за що мені таке ? Я хотіла повноцінну сімʼю, де в дитини буде мама і тато, а тато просто пішов собі в краще життя без нас. У нього все чудово. А карма мала вчепитись до бідної жінки з дитиною
Шо Вы вцепились за те штаны,и как попугай из темы в тему одно и то же талдычите? Всё, ушёл и больше не вернётся! Отпустите прошлое, живите настоящим и смотрите в светлое будущие.
А эти жалкие причитания ’за что мне это, я ж его просила, я ж его молила, в ножки падала, я ж хотела семью’ - это тупой бред.
Неужели Вы сами этого не понимаете? Вы это говно сами себе по голове размазываете и упиваетесь им или что? И сколько еще продолжать это планируете? Годами, десятилетиями?
Научительница• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Розумієте я зараз розумію що та людина більше не повернеться до мене і зі мною не буде, але той біль я відчуваю аж до кісток свого скелету .
Не знаю чи себе любила і поважала напевно що відповідь буде ні! І я б так хотіла аби хтось сказав як повернути його! Речі всі зібрав і зʼїхав
А я просто хочу аби він повернувся хоча так не буде ніколи. Я пишу йому повідомлення, і сварюсь і благаю нічо не діє
І не писати теж не діє як головою об стіну а я сходжу з розуму
Ну да, до дурки недалеко осталось, если так себя мужику навязывать.
Научительница• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Вы ведёте себя как инфантильный ребенок, у которого забрали игрушку, которая вашей никогда и не была, так, дали поиграться на 10 лет, а потом сказали всё, отдавай обратно. Но Вы упорно считаете её своей, говорите, что якобы любите, а по факту боитесь перемен и не хотите выходить из зоны комфорта.
А всё равно придётся взять себя в руки, перестать играться в сказочки про любовь и взять на себя ответственность за свою жизнь и жизнь ребенка. Это жизнь, а не игрушки в детском садике. Пора взрослеть.
AmazingLady• 06 мая 2024
Ответ дляМрію про пончик
Не похоже
Научительница• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Дівки , поможіть 😭 дайте якусь пораду що зробити
Совет: включайте мозги и составляйте для себя план дальнейшей жизни, без него. Ни писать, ни звонить, ни умолять его не надо, Вы его уже и так достали, раз он сбежал без оглядки. И будет бежать еще дальше, если будете его доставать. А если оставите в покое - возможно со временем у ребенка будет шанс общаться с отцом. Но без Вас и на нейтральной территории. Вы же хотите, чтобы у ребенка был отец?
Тогда успокойтесь и живите свою жизнь, перестаньте быть занудной липучкой.
Блиск думки• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Я вона… як прикро не було б це писати
Не було щасливих років
Тоді схаменіться. Невже Ви хочете, замість стати сильною, почати нове життя, зустріти люблячого чоловіка, створити нормальну сім´ю в якій Ваша дитина буде щаслива, повернутися до того жаху, що був замість сім´ї? Хочете щоб Вас мучили і знущались?
Повірте, Ви можете прекрасно жити без нього, просто думайте зараз не про нього, не про себе, а про свою травмовану такою сім´єю дитину. Займіть свій вільний час дитиною, Ви стільки їй не додали, бо думали постійно не про неї. Дитина вдвох з мамою, якщо мама піклується і приділяє багато часу, буде більш щасливіша, ніж з недолугим батьком. У Вас дівчинка, вона не повинна бачити неповагу ні до себе, ні до Вас. Тим паче від батька.
Дуже Вас прошу, візьміть себе в руки, у Вас ще все попереду, і щастя, і любов. Дайте змогу Всесвіту привести Вас до цього. Через кілька років будете вдячні йому, що пішов і звільнив простір для нормального чоловіка. Але спочатку Вам треба зібратись і пройти цей шлях. Якщо зараз нема наснаги заради себе, то хоча б заради дочки. Почніть з моєї першої поради-станьте сильною, Ви зможете.
Почемучечка• 06 мая 2024
У меня знакомая практически так же говорит. Ходит в какую то сектанскую церковь.
тянитолкайка• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
О, то мені вас сам Бог послав)
Скажіть, а чому так буває що нарцис йде?
І я коли пишу повідомлення повернись і так далі а він мені ні ніколи - його самооцінка вверх?)
Чи може бути таке що він пізніше повернеться а зараз типу як шантажує аби я ще більше під його дудку танцювала ?
Він йде, коли знаходить нову свіжу жертву. Коли вас витиснув і більше не отримує бажаних емоцій та енергії.
Почитайте блог Тані Танк про стосунки з аб´юзером
туттрошки безкоштовно. Ще є інста, жж, нагугліть
Семенівни сусідка• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Пила вже якісь заспокійливі
До одного місця
Не те пили. Мне помогли убрать боль в груди таблетки от психотерапевта.
Ms. Android• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Я дуже емоційна людина. Я боюсь 50 копійкою дабути не віддати бо всьо кришка карма і буде мені гірше
Я вже всі гріхи згадала і думаю може через це ? Страждаю капітально я дуже емоційна людина
Мені дуже допомогла ця людина
Це не реклама,якщо ,що)
Також було дуже болісне розлучення
Усатая полосатая• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Ааа, это тот, который с мусорных пакетах вещи выносил.
Вы его просто задушили.
Просто каралева• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Тяжкий випадок то не те слово
Автор займитесь полезным делом. Начните усиленно искать работу. Я так понимаю денег на психолога, психиатра и АД у вас нет. Значит начните хотя бы смотреть практики на Ютубе о том как избавиться от привязанностей к партнёру, как поднять самооценку, как научиться себя любить. У вас много свободного времени, если вы займёте его чем - то полезным , то времени страдать фигнёй у вас не будет.
Мрію про пончик• 06 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Не похоже
Жаль, что вас задело. Вообще жаль женщин, выбирающих таких мужчин и отцов своим детям, независимо от причин
Наизнанку• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Це Ваш чоловік свої речі спакував у сміттєві мішки?)
Ну Вам же вже писали, давали безліч порад. Що Ви хочете почути? Що всесвіт проти Вас чи що?
Таке враження, що Вам просто подобається варитися в оцих своїх ’стражданнях’, дуже награних до речі)
МАМА НИКИТКИ-2• 06 мая 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Вы нас с фашисткой Германией период второй мировой сравниваете. На кого мы напали? Какой урок немцы выучили, а мы -нет?
А до чого тут порівнянн 2 світової і теперішньої війни? Чи вам критичне мислення і логіка давно допобачення помахали? Десятки століть Україна намагається дружити і пристосовуватись до кацапів. Ніякі уроки її не вчать. Навіть криваве 20 ст не навчило. 30 років незалежності і останні 10 років війни все намагаємось підлаштуватися під кацапського сусіда. Навіть після останніх 2 років кривавої і повномасштабної війни в політичних темах більшість вподобайок набирають пости про нададагаваріваться.
То по чому знов танцює Україна?
Бодіпозітівна• 06 мая 2024
Ответ дляКлевотница
по вашим ответам так, вам нужно будет пройти. есть над чем работать.