Стебель березы• 06 мая 2024
Кот любить корм 4 лапи
Він дуже поганий?
Його він їсть залюбки , а всі інші дуже сильно погано, що не купляла, тільки той 4 лапи їсть дуже з задоволенням, але ж він дуже бюджетний, не нашкодить здоров´ю кота ?
Швидкоруч• 06 мая 2024
В ньому кукурудзи багато, поганий вважається, моя теж його любила, але бріт також зайшов, трохи кращий по складу і не дорогий
Додаю напруги• 06 мая 2024
Ответ дляШвидкоруч
А який , скажіть будь ласка.
От сліпа, прочитала не бріт, а брат.
Христя в тiстi• 06 мая 2024
Ну, якщо з дешманом порівнювати, то непоганий. Але зерновий, є кращі варіанти. Але точно краще віскаса і розсипного
Стебель березы
• 06 мая 2024
Раніше він зовсім не їв корму , потім знайомі їхали відпочивати на місяць віддали нам кішку , вона їсть тільки сухий корм, і наш до її миски начав ходити, після того повністю перестав їсти все окрім сухого корму, навіть вологого ніякого не їсть, соус максимум покуштує і все
Швидкоруч• 06 мая 2024
Ответ дляДодаю напруги
А який , скажіть будь ласка.
От сліпа, прочитала не бріт, а брат.
Ну вони ж теж різні, я цей перший взяла і дуже сподобався моїй. А от ще вулична кішка до нас забігала на поїсти, то їй не сподобалося, що я змінила корм, тепер не забігає)
Стебель березы
• 06 мая 2024
Ответ дляБараболька
Если есть финансы, то, конечно, лучше другой
Та не в грошах діло, скільки він там їсть
Додаю напруги• 06 мая 2024
Ответ дляШвидкоруч
Так, я купувала такий, не дуже зайшов. У мами будинок, то котик живе в хаті, а все ж таки дворовий, бо тільки поспати приходить. То йому 4 лапи заходить дуже. А я своїй купила роял, і тепер інше вона нічого не хоче. А я вже читала багато, що той роял не такий і гарний. Бріт купувала, ні в какую..
Стебель березы
• 06 мая 2024
Ответ дляДодаю напруги
Мій бріт теж не їсть взагалі
Трохи опті міл і пуріна ще може,але не залюбки
Додаю напруги• 06 мая 2024
Ответ дляСтебель березы
Мій бріт теж не їсть взагалі
Це ви про вологий, чи сухий? В мене кицька їсть і вологий і сухий. То вологий роял, але іноді можу і опті міл купити. Все інше просто підходить і загрібає. Голодна ходитиме, а не поїсть.
Пані з калабані• 06 мая 2024
поганий, шкодить. Коти віскас найкраще всього їдять, бо там підсилювачи смаку
Стебель березы
• 06 мая 2024
Ответ дляДодаю напруги
Вологий взагалі ніякий не їсть
Додаю напруги• 06 мая 2024
Я вже хочу купувати м´ясо, крутити з овочами, та відварювати їй котлети. Чесслово дешевше і смачніше, але треба підібрати вітаміни ..
Стебель березы
• 06 мая 2024
Ответ дляПані з калабані
Такий навіть не купувала
Тра Ля Ля• 06 мая 2024
Моя ест, нормально. Уже лет 7,а может и больше. Ей 12 год, стерилизована, всё отлично, вес стабильный, шерсть блестит, активная.
Додаю напруги• 06 мая 2024
Ответ дляПані з калабані
4 лапи наче нема штучних підсилювачів і барвників.
Пані з калабані• 06 мая 2024
Ответ дляДодаю напруги
я точно не пам´ятаю, але бачила від дієтолога їх розібір, склад такий собі, не гарний
Додаю напруги• 06 мая 2024
Ответ дляПані з калабані
Ну то зрозуміло, є кращі. Ну і не віскас з кітікетом..
Стебель березы
• 06 мая 2024
Ответ дляТра Ля Ля
В нашого шерсть трохи линяє, може весняна линька просто
Атятя_тётя• 06 мая 2024
Ой не сильно он хороший. Лучше брит покупать, да. Или хом фуд, состав неплохой. В интернете можно найти недорого. Также бонацибо будет немного лучше и недорогой.
Стебель березы
• 06 мая 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Мені не в ціні справа, а в тому що він йому довподоби дуже
Атятя_тётя• 06 мая 2024
Ответ дляСтебель березы
А роял пробовал? Мне кажется его все любят. Лаура корм ещё есть, недорогой, ест мой с удовольствием, но пока есть деньги покупаю получше. Вы придите в магазин и возьмите по 100 грн корма разного, и посмотрите какой он съедает быстрее
Я натуралка• 06 мая 2024
Мій теж їв майже 2 роки і все було добре, а потім став поступово худнути, з´їдав по 2 крихти, але кожні 30 хв підбігав, щось там виколупував з миски, плювався огризками, ми все вважали,що то він охрєнєл трошки а згодом з´явилася рвота, причому майже в процесі, не відходячи від миски все повертав. Крякнула, короче, підшлункова рмзом з печінкою, ледь відкачали. Зараз йозеру їсть, красивий став, товстенький, мохнатий. Вобшем, трохи не вбили тоді звіра тими лапами.
Стебель березы
• 06 мая 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Дякую, так спробую
Атятя_тётя• 06 мая 2024
Ответ дляСтебель березы
Дякую, так спробую
Ещё оптимил с треской ( именно с треской, другой не едят мои) попробуйте, роял для привередливых.
Додаю напруги• 06 мая 2024
Дівчата, ось цей корм Преміум корм ТМ Carpathian Pet Food , колись дівчина хвалила тут, що непоганий і ціна недорога, бо він наш. Але вона розбирала його по змісту, так є злакові, але вони і в роял є. Ну каже, коти їдять його гарно.. І складова всього непогана.
Атятя_тётя• 06 мая 2024
Ответ дляCuteMay
Аналогично. С 4 лап перешли на брит. Супер. И шерсть красивая, и стул по часам😸 наедается. Рекомендую
Классно, а я брит кеер покупала, но запах стула там такой что ночью в квартире просыпаешься и не знаешь куда от него деться