Носки на подтяжках• 07 мая 2024
Бандаж для вагітних
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, хто користувався бандажем для вагітних чи був він вам корисний і який краще: трусиками чи поясом? На що звернути увагу при покупці цього аксесуару.
барабанщица• 07 мая 2024
Я не носила, мне врач сказал не нужно, что мышцы расслабляются из-за поддержки и становятся слабыми.
После родов носила утягивающие леггинсы, вот это вещь, они мне живот помогли сделать плоским уже за 4 недели
АфродитаПетровна• 07 мая 2024
Носила на 9 місяці. Лікар дозволив просто для зручності - друга вагітність, живіт великий, важко ходити, боліла спина. Був бандаж-пояс, в аптеці підібрали розмір по обхвату стегон. Не пошкодувала, було дуже зручно, носила до самих пологів.
Носки на подтяжках
• 07 мая 2024
Ответ длябарабанщица
Дякую! Але в мене вже «стадія», коли без нього неможливо. Спину не відчуваю, біль в поясниці така, що ні ходити, ні сидіти, ні стояти, ні лежати не можу😭 лікар сказала носити бандаж, то тепер потрібно обрати, хоча в попередній вагітності теж не користувалася.
Херсон це Україна• 07 мая 2024
Носила обидва рази на 8-9 місяці, спині було трохи легше. Після пологів носила задом наперед :)) Десь з тиждень. Живіт плаский абсолютно, не знаю, чи то бандаж допоміг, головне результат.
Носки на подтяжках
• 07 мая 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Дякую!
Носки на подтяжках
• 07 мая 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Дякую!
Хи хи, ну ну• 07 мая 2024
Носила поясом. Мені було дуже зручно, бо багато гуляли, взагалі доволі активне життя ведемо, з ним спині було набагато краще та легше
Тушьмушьнюшь• 07 мая 2024
Носила обидва рази десь з 6місяця у вигляді пояса. Набагато легше було з ним.
Маргарита sh• 07 мая 2024
Бандаж это очень индивидуально,лучше проконсультироваться со своим гинекологом
миссДавеча• 07 мая 2024
Ответ дляМаргарита sh
Поддерживаю.
Но я надевала, т.к. было ицн и врач назначил. Носила поясом, начиная с 33 недели и до родов.
Носки на подтяжках
• 07 мая 2024
Ответ дляМаргарита sh
Саме гінеколог і сказала носити бандаж, бо ще є маленька дитина, яку банально з візочка/у візочок, за столик/зі столика потрібно садити🤷♀️ спину вже собі зірвала, як овоч зараз😭
Маргарита sh• 07 мая 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Я купила себе поясом ,накладки нашита на живот,фирма anita ооочень довольна !!!!
Блакитна устриця• 07 мая 2024
Купила Аніту б.у. в ідеальному стані (дородовий) , ношу з 27-28 тижня
Носки на подтяжках
• 07 мая 2024
Ответ дляМаргарита sh
Дякую!
Носки на подтяжках
• 07 мая 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Дякую!