07 мая в 11:42

Де ви працюєте у Німеччині?

Вітаю всіх! Хто в Німеччині на 24п., що дає дозвіл на роботу, де ви працюєте?
Я майже рік тут, у соціальному житлі в селі, останні пів року шукаю роботу й одні відмови. Спочатку я подавала на "чисті" роботи, маючи дві вищі освіти й відповідний досвід, вільне знання двох іноземних мов. Одні відмови були. Потім я знизила планку і вже не претендую на високі посади, звичайні виробничі, заводи, фабрики й все одно відмови. Німецькою мовою не володію, але ж багато міжнародних компаній англійською спілкуються. Чому так? Я у відчаї навіть на прибирання подалась і там відмова. Поділіться, будь ласка, своїм досвідом.
Я звідусіль чую, як багато українців у Німеччині сидять на виплатах і не планують працювати, але ось зворотна сторона, що не охоче беруть на роботу. Мені вже соромно, що одні відмови отримую. І якщо що, я молода, 30 років, здорова, працьовита, вмотивована і хочу інтегруватись. Буду вдячна за ваші історії, досвід, поради й можливо, контакти. Гарного дня!
5 2
ЛісАпетная 07 мая в 11:43
А чого ви не вчите німецьку мову?
автор Не люблю натовп 07 мая в 11:44
Ответ дляЛісАпетная
А чого ви не вчите німецьку мову?
на курсах черга. я вчу сама, але це ж час.
я думала, паралельно з роботою вчитиму.
5 1
Файна_зупка 07 мая в 11:44
Молода і розумна могла вже вивчити мову. Це ж треба бути зовсім наївною в очікуванні роботи без знання мови. В дупу ваші освіти вищі без мови.Корону подалі і вчити мову.
8 3 1
Помилуйте мадам 07 мая в 11:44
Горшки мию і ср.ки
1 1
Не вмію заміряти 07 мая в 11:44
Если вы опустите планку, останетесь уборщицей на всю жизнь. Ищите дальше офисные должности. Есть вакансии лишь с англ в международных компаниях ну и учите язык конечно
ЛісАпетная 07 мая в 11:45
Ответ дляНе люблю натовп
на курсах черга. я вчу сама, але це ж час.
я думала, паралельно з роботою вчитиму.
Краще з репетитором тоді, бо самостійно це шлях довгий, а вам на вчора треба. Вже за рік би В1 мали
автор Не люблю натовп 07 мая в 11:45
Ответ дляНе вмію заміряти
Если вы опустите планку, останетесь уборщицей на всю жизнь. Ищите дальше офисные должности. Есть вакансии лишь с англ в международных компаниях ну и учите язык конечно
Дякую за пораду!
Так, я вивчаю, але хотіла працювати і паралельно вчити, щоб швидше інтегруватись.
автор Не люблю натовп 07 мая в 11:46
Ответ дляЛісАпетная
Краще з репетитором тоді, бо самостійно це шлях довгий, а вам на вчора треба. Вже за рік би В1 мали
Може, порадите репетитора?
Не вмію заміряти 07 мая в 11:46
Ответ дляНе люблю натовп
Дякую за пораду!
Так, я вивчаю, але хотіла працювати і паралельно вчити, щоб швидше інтегруватись.
Германия такая страна, где даже если вы были СЕО 10 лет до этого и потом поработали в Макдональдсе на кассе, вам светит только Макдоналдс. Это мне озвучивал немецкий джоб коуч, когда я искала работу
6 4 2 1
автор Не люблю натовп 07 мая в 11:47
Ответ дляНе вмію заміряти
Германия такая страна, где даже если вы были СЕО 10 лет до этого и потом поработали в Макдональдсе на кассе, вам светит только Макдоналдс. Это мне озвучивал немецкий джоб коуч, когда я искала работу
Так, а чому? З чим це пов´язано?
Доктор Хаос 07 мая в 11:48
Из моих знакомых никто не работает. Все сидят.
Одно семейство даже свалило в Испанию, потому что их самца усердно отправляли на работу.
6 1
автор Не люблю натовп 07 мая в 11:48
Ответ дляНе вмію заміряти
Германия такая страна, где даже если вы были СЕО 10 лет до этого и потом поработали в Макдональдсе на кассе, вам светит только Макдоналдс. Это мне озвучивал немецкий джоб коуч, когда я искала работу
Тобто треба десь попрацювати саме за бажаною професією чи як?
Не вмію заміряти 07 мая в 11:48
Ответ дляНе люблю натовп
Так, а чому? З чим це пов´язано?
Ну что вы отпустили планку и потеряли квалификацию. Лучше творческий отпуск типа и поиск себя, чем неквалифицированный труд
Tammy21 07 мая в 11:48
Авторка, я правильно розумію, ви з села намагаєтеся влаштуватися в корпорацію? Які кроки були зроблені? Ви пройшли курс по підготовці резюме за нім.стандартами? Лінкедін? Скільки заявок відправлено?
Я питаю, бо знання 2 ін.мов в комплекті з незнанням німецької та візою, яка (поки що) діє менше аніж рік не те щоб ок для роботодавців.
2 2
Tammy21 07 мая в 11:49
Ответ дляНе вмію заміряти
Германия такая страна, где даже если вы были СЕО 10 лет до этого и потом поработали в Макдональдсе на кассе, вам светит только Макдоналдс. Это мне озвучивал немецкий джоб коуч, когда я искала работу
Бреше ваш Джоб коуч нещадно.
4 2
Не вмію заміряти 07 мая в 11:49
Ответ дляНе люблю натовп
Тобто треба десь попрацювати саме за бажаною професією чи як?
Рассылать в день по 20 грамотно составленных бевербунгов, а не сидеть и ждать
Цвірінь 07 мая в 11:49
Учите язык, чтобы они не говорили без языка тут работы нет. Хорошая работа тут у тех кто имел опыт работы в международных компаниях , они в свои филиалы и перетянули. Остальные идут долгим путем через учебы или (как врачи) подтверждение дипломов.вам 30 лет если Германия ваша страна то : 1. Язык 2. аусбилдунг. Не понятно в какой сфере работали. Работают швеями, на складах, на кухне. Но это все после 40 лет, так как понимают что других вариантов нет. Много зависит от земли, в их селе без машины делать нечего.
Без Баяна 07 мая в 11:50
Я в Швейцарії. Та ж фігня. Кажуть, що на одну вакансію роботодавець отримує до 250 резюме. Дуже велика конкуренція. Я ще не знаю тут жодного українця, хто влаштувався на роботу через співбесіду. Тільки по знайомству на низькі посади на кшталт прибирання, офіціант, працівник на завод
Не вмію заміряти 07 мая в 11:50
Ответ дляTammy21
Бреше ваш Джоб коуч нещадно.
Конечно, украинской женщине виднее))))))
автор Не люблю натовп 07 мая в 11:50
Ответ дляБез Баяна
Я в Швейцарії. Та ж фігня. Кажуть, що на одну вакансію роботодавець отримує до 250 резюме. Дуже велика конкуренція. Я ще не знаю тут жодного українця, хто влаштувався на роботу через співбесіду. Тільки по знайомству на низькі посади на кшталт прибирання, офіціант, працівник на завод
Це так прикро...
автор Не люблю натовп 07 мая в 11:51
Ответ дляБез Баяна
Я в Швейцарії. Та ж фігня. Кажуть, що на одну вакансію роботодавець отримує до 250 резюме. Дуже велика конкуренція. Я ще не знаю тут жодного українця, хто влаштувався на роботу через співбесіду. Тільки по знайомству на низькі посади на кшталт прибирання, офіціант, працівник на завод
Так кажуть, що типу всі дороги відкриті, але я вже в повному відчаї(
Файна_зупка 07 мая в 11:52
Троль какой то или д...ра
9 2
автор Не люблю натовп 07 мая в 11:53
Ответ дляФайна_зупка
Троль какой то или д...ра
Це не троль.
Я хотіла почитати про досвід інших, їхні поради тощо.
Чому ви вирішили, що троль?
Без Баяна 07 мая в 11:52
Ответ дляНе люблю натовп
Так кажуть, що типу всі дороги відкриті, але я вже в повному відчаї(
Ну про відкриті дороги це ви загнули. Але, коли кажуть, виїхали на пособіє, мені дуже прикро. Я б з радістю працювала. Тільки ж ніхто ту працю не дає
Tammy21 07 мая в 11:53
Ответ дляНе вмію заміряти
Конечно, украинской женщине виднее))))))
Йап. Українській жінці у якій є штоербератор, юристка, яка волонтерила у Джобі та в курсі системи консультації по сертифікатам avgs відніше. Але вам ніщо не заважає і далі слухати некомпетентних. Мені теж перед відкриттям багато чого казали)
Любимка-анонимка 07 мая в 11:54
Ответ дляБез Баяна
Ну про відкриті дороги це ви загнули. Але, коли кажуть, виїхали на пособіє, мені дуже прикро. Я б з радістю працювала. Тільки ж ніхто ту працю не дає
А с чего они должны именно давать? У них своих таких куча, вот если человек может составить конкуренцию местным - тогда логично брать его
А это как минимум язык
Без Баяна 07 мая в 11:54
Ответ дляНе люблю натовп
Це не троль.
Я хотіла почитати про досвід інших, їхні поради тощо.
Чому ви вирішили, що троль?
Можу з свого досвіду порадити адаптувати своє резюме під кожну вакансію. Тут не прокатить відсилання однакового резюме на всі підряд вакансії
Не вмію заміряти 07 мая в 11:55
Ответ дляTammy21
Йап. Українській жінці у якій є штоербератор, юристка, яка волонтерила у Джобі та в курсі системи консультації по сертифікатам avgs відніше. Але вам ніщо не заважає і далі слухати некомпетентних. Мені теж перед відкриттям багато чого казали)
Иметь штоербератора это не что-то особенное🤣🤣 это человек, что отчитывается по налогам в финанцамте и он есть в Германии почти у всех, zur Info)))))
Смешно вас читать
Без Баяна 07 мая в 11:57
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А с чего они должны именно давать? У них своих таких куча, вот если человек может составить конкуренцию местным - тогда логично брать его
А это как минимум язык
Я не маленька дівчинка. І маю великий досвід пошуку роботи по резюме в Україні. Але в мене ніколи не було проблеми знайти роботу. Але у Європі все по іншому. Тут такий пакет документації треба зібрати на одну вакансію, що порада розсилати 20 бевербунгів у день, просто фізично неможлива
Tammy21 07 мая в 11:57
Ответ дляНе вмію заміряти
Иметь штоербератора это не что-то особенное🤣🤣 это человек, что отчитывается по налогам в финанцамте и он есть в Германии почти у всех, zur Info)))))
Смешно вас читать
У мене власний бізнес) Не дивне що вам лише це в око впало. Сподіваюся, ви припинене сміятися, візьмете себе в руки та почнете самі будувати власне життя.