07 мая в 11:50

Кто начиная с 2022 года уехал на Кипр? Как вам?

ША! я прийшла! 07 мая в 11:52
развод, с украинским мужем , раздел имущества , работа , ипотека .
Мне норм.
1 1
Фрикаделька 07 мая в 11:52
Теж цікаво.
А ще цікаво, наскільки багато русні, і як себе поводять?
ША! я прийшла! 07 мая в 11:53
Ответ дляФрикаделька
Теж цікаво.
А ще цікаво, наскільки багато русні, і як себе поводять?
Никак не ведут себя. Так же как и наши и много детей украинских чиновников.
К врачу киприоту не пойду-медицина дно
автор Все будет, но потом 07 мая в 11:53
Ответ дляФрикаделька
Теж цікаво.
А ще цікаво, наскільки багато русні, і як себе поводять?
Знаю, что очень много.....
автор Все будет, но потом 07 мая в 11:54
Ответ дляША! я прийшла!
развод, с украинским мужем , раздел имущества , работа , ипотека .
Мне норм.
Если не секрет, расскажите про ипотеку (что почем) и какой у вас сейчас статус? Протекшен?
Пацан к успеху шел 07 мая в 11:56
Ответ дляША! я прийшла!
Никак не ведут себя. Так же как и наши и много детей украинских чиновников.
К врачу киприоту не пойду-медицина дно
Им тоже наше консульство отказывает в услугах?😆
Фрикаделька 07 мая в 11:57
Ответ дляВсе будет, но потом
Знаю, что очень много.....
Для мене це один з вагомих мінусів. Я розумію, що не чіпай г... не буде смердіти, але коли сусід справа і зліва москаль, 30% батьків однокласників сина - москалі, половина з них латентні ватники, мені може бути некомфортно.
Розглядаю Пафос і Ларнаку, де їх менше , ніж в Лімасолі, але, все одно, це мінус
автор Все будет, но потом 07 мая в 11:58
Ответ дляФрикаделька
Для мене це один з вагомих мінусів. Я розумію, що не чіпай г... не буде смердіти, але коли сусід справа і зліва москаль, 30% батьків однокласників сина - москалі, половина з них латентні ватники, мені може бути некомфортно.
Розглядаю Пафос і Ларнаку, де їх менше , ніж в Лімасолі, але, все одно, це мінус
Да, я тоже слышала, что катаются со своими ленточками, это минус. И тоже думаю в сторону Пафоса
автор Все будет, но потом 07 мая в 11:58
Ответ дляША! я прийшла!
Никак не ведут себя. Так же как и наши и много детей украинских чиновников.
К врачу киприоту не пойду-медицина дно
вот такое в сети увидела, действительно плохая еда или она брешет?
автор Все будет, но потом 07 мая в 12:00
Ответ дляФрикаделька
Для мене це один з вагомих мінусів. Я розумію, що не чіпай г... не буде смердіти, але коли сусід справа і зліва москаль, 30% батьків однокласників сина - москалі, половина з них латентні ватники, мені може бути некомфортно.
Розглядаю Пафос і Ларнаку, де їх менше , ніж в Лімасолі, але, все одно, це мінус
****На Кипре (Южном Кипре. Про северный я вообще не говорю) – 800 тысяч населения. Из них 120 тысяч – русские. У половины, т.е, у 60 тысяч есть паспорта Кипра. ***** из сети
Зроблено у 80-х 07 мая в 12:11
На Лимассоле наших больше, чем все других вместе взятых
ША! я прийшла! 07 мая в 12:14
Ответ дляВсе будет, но потом
Если не секрет, расскажите про ипотеку (что почем) и какой у вас сейчас статус? Протекшен?
ВНЖ рабочий контракт , защита мне уже не нужна , брала ипотеку на 20% квартиры ( 5, 8 %) .
Возвращаться не планирую
1 1
ША! я прийшла! 07 мая в 12:24
Ответ дляВсе будет, но потом
вот такое в сети увидела, действительно плохая еда или она брешет?
Доставка -хромает долго .это есть
Для меня все отлично с едой . Дети в хорошей школе учатся.
Фрикаделька 07 мая в 12:38
Ответ дляША! я прийшла!
ВНЖ рабочий контракт , защита мне уже не нужна , брала ипотеку на 20% квартиры ( 5, 8 %) .
Возвращаться не планирую
Які податки?
Електрохарчування 07 мая в 13:47
До війни в Київ їхали кіпріоти на заробітки. Що там шукати-бідна країна.
2 1
АнтиТанкист 07 мая в 17:48
Жила в Ларнаці. Мені після звичної материкової Європи там важкувато було. Повернулись по своїм сімейним причинам. Але якби була там нормальна робота , то повернулася б , школи там гарні. Але не на все життя мабуть.
Русні там ну дуже багато, на дитячих майданчиках нам траплялися майже всі руські, але багато тих хто виїхав туди 15 років тому. Є такі хто не підтримує війну. В багатьох компаніях працюють українці і руські разом.
Без машини там важко. Міського транспорту мало. На роботу багато хто катається в сусідні міста, впринципі це недовго.
Влітку жара, і вдома, і на вулиці.
За світло рахунки великі, там 100% податок на світло є.
А ще багато різних комах, змій, таракани в квартирах.
Продукти недешеві, це все ж таки острів.
Ну а так звісно гарно, сонце 99% в рік. Є навіть сніг в горах) Казковий острів)) якщо з грошима )
автор Все будет, но потом 07 мая в 21:14
Ответ дляАнтиТанкист
Жила в Ларнаці. Мені після звичної материкової Європи там важкувато було. Повернулись по своїм сімейним причинам. Але якби була там нормальна робота , то повернулася б , школи там гарні. Але не на все життя мабуть.
Русні там ну дуже багато, на дитячих майданчиках нам траплялися майже всі руські, але багато тих хто виїхав туди 15 років тому. Є такі хто не підтримує війну. В багатьох компаніях працюють українці і руські разом.
Без машини там важко. Міського транспорту мало. На роботу багато хто катається в сусідні міста, впринципі це недовго.
Влітку жара, і вдома, і на вулиці.
За світло рахунки великі, там 100% податок на світло є.
А ще багато різних комах, змій, таракани в квартирах.
Продукти недешеві, це все ж таки острів.
Ну а так звісно гарно, сонце 99% в рік. Є навіть сніг в горах) Казковий острів)) якщо з грошима )
Вот про тараканов много слышала. Но у нас там родственники, уже третью квартиру снимают и нигде их нет (Лимассол)
А коммунальные большие да. Меньше 500 евро не выходит у них, обычно под 1000 накручивают с кондиционером
АнтиТанкист 08 мая в 20:20
Ответ дляВсе будет, но потом
Вот про тараканов много слышала. Но у нас там родственники, уже третью квартиру снимают и нигде их нет (Лимассол)
А коммунальные большие да. Меньше 500 евро не выходит у них, обычно под 1000 накручивают с кондиционером
Ну Лімасол найдорожчий на Кіпрі.
Про тараканів, звісно їх виводять і орендарі , і самі орендодавці , бо їх дуже багато, якщо нічого не робити
АнтиТанкист 08 мая в 20:21
Ответ дляВсе будет, но потом
Вот про тараканов много слышала. Но у нас там родственники, уже третью квартиру снимают и нигде их нет (Лимассол)
А коммунальные большие да. Меньше 500 евро не выходит у них, обычно под 1000 накручивают с кондиционером
І ще котів дуже багато)
На балкон/веранду/двір прийдуть кошенята, коти, і нічого з ними не зробиш)