Борець за гаманець• 07 мая 2024

Монобанк? Як оформити онлайн?

??
Удачная• 07 мая 2024
скачать приложение и дальше действовать по инструкции в приложении

Всюди влазю• 07 мая 2024
Але якщо є десь поряд Universal Bank, то краще і швидше очно.
Твоя подружайка• 07 мая 2024
Ответ дляВсюди влазю
Чим краще?
Всюди влазю• 07 мая 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Чим краще?
Дають більший кредитний ліміт. Фізичну карту отримуєте одразу. Не треба перед веб камерою валяти дурака в чаті з менеджером Universal Bank.
Просто набагато швидше.
Твоя подружайка• 07 мая 2024
Ответ дляВсюди влазю
Просто набагато швидше.
Розмір кредитного ліміту розраховує програма. Очний візит до Універсал банку на кредитний ліміт ніяк не впливає. Фізична карта потрібна не всім. І поїхати в банк, посидіти в черзі - це скоріше?
Всюди влазю• 07 мая 2024
Ответ дляТвоя подружайка
1.Кредитний ліміт розраховує програма, але при очному візиті він у 100% буде більшим, ніж онлайн. Перевірено неодноразово.
2.Потрібна не всім, але не завадить, коли в тебе сів телефон, немає інтернету, тощо.
3.Я написала ’якщо десь є поряд’,про ’поїхати в банк’ мови не було.
4.Черги в Universal Bank ще треба пошукати.
5.Скоріше,якщо потрібна фізична карта.