08 мая в 15:13

Делікатна ситуація на роботі

Працюю фін менеджером 10 місяців в іноземній компанії.
За 10 міс дуже гарно себе проявила..
Сьогодні мене підвищили до зам директора. І все ніби прекрасно, але ….
Є дівчинка яка працює 4 роки і вона справді лінива, але багато знає і зовсім не ініціативна..
Сьогодні вона дуже ростроілася через моє підвищення.
Проговоріть зі мною цей момент
Дякую
показать весь текст
8 2
Пліткарка 08 мая в 15:23
Знову трудяги з пенсійного фонду прийшли сюди. Автор вже не першу тему строчить)))
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:23
Ответ дляЧавонадо
Ну так тепер і не буде старатись.
Тобто працювати у звичному режимі
Творог для розжига 08 мая в 15:23
Ответ дляПочтальЁнша
Хотіла написати 60)так вийшло
А у меня еще и грешные мысли про вас с цифрой 69 были )))))
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:23
Ответ дляПліткарка
Знову трудяги з пенсійного фонду прийшли сюди. Автор вже не першу тему строчить)))
Ухти) діліться))) хто ще так «страждає» як я?)))
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:24
Ответ дляТворог для розжига
А у меня еще и грешные мысли про вас с цифрой 69 были )))))
Єх))) ні 🤣🤣🤣
Сусідка зверху 08 мая в 15:24
Ответ дляТворог для розжига
Вы к себе уже на ВЫ обращаетесь. Санитары тут бессильны))))
Ідіть вже, тьотя, куди йшли, набридли.
ЖивунаБагамах 08 мая в 15:24
Если она знает много, и есть вопросы, в которых разбирается только она, то не отпускайте. Предложите ей несуществующую должность, чтоб ей не было так обидно. Если у вас есть кем заменить эту девушку, и она не делает ничего уникального, то отпускайте. В любом случае вы не должны испытывать угрызений совести. В карьере каждый сам за себя. У нее были шансы.
3 1
Потужна махіна 08 мая в 15:24
Ответ дляПочтальЁнша
Ми не хочемо щоб вона йшла.
Але я знаю для неї це стрес в вона може і піти
Ну так у вас должность есть? Вот и соответвуйте. Причем здесь мы?
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:24
Ответ дляСусідка зверху
Ідіть вже, тьотя, куди йшли, набридли.
Ех, чи настане час, коли ми гризтися не будемо?)
Творог для розжига 08 мая в 15:24
Ответ дляПліткарка
Знову трудяги з пенсійного фонду прийшли сюди. Автор вже не першу тему строчить)))
А как позвонишь им на горячую линии, так ничего они не знаю, друг другу переадресовывают
Творог для розжига 08 мая в 15:25
Ответ дляСусідка зверху
Ідіть вже, тьотя, куди йшли, набридли.
Вы не оборзели?
Сусідка зверху 08 мая в 15:25
Ответ дляПочтальЁнша
Ех, чи настане час, коли ми гризтися не будемо?)
Вона перша почала😆
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:25
Ответ дляЖивунаБагамах
Если она знает много, и есть вопросы, в которых разбирается только она, то не отпускайте. Предложите ей несуществующую должность, чтоб ей не было так обидно. Если у вас есть кем заменить эту девушку, и она не делает ничего уникального, то отпускайте. В любом случае вы не должны испытывать угрызений совести. В карьере каждый сам за себя. У нее были шансы.
Вона не знає більше мене і більше директора , просто вона з директором розпочинала тут і вона знала що буде така посада і вона там буде ((
Я слухала і мовчала (
Чавонадо 08 мая в 15:25
Ответ дляПочтальЁнша
Тобто працювати у звичному режимі
Або в звичному, або наробить косяків чи підставить і піде. Але сенсу для неї добре працювати немає.
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:25
Ответ дляСусідка зверху
Вона перша почала😆
А ви перші закінчіть 🤣🌹
Творог для розжига 08 мая в 15:25
Ответ дляСусідка зверху
Вона перша почала😆
А еще я вас называла земляным червяком
А_я_ЛОЖУ! 08 мая в 15:25
Зазвичай зам.диоектора не консультуються в чатах. А мають сміливість/досвід самостійно приймати рішення, мотивувати працівника/звільняти працівника.
Сусідка зверху 08 мая в 15:26
Ответ дляТворог для розжига
Вы не оборзели?
Тобто? Причепилася до мене і я оборзєла? Ну-ну.
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:27
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Зазвичай зам.диоектора не консультуються в чатах. А мають сміливість/досвід самостійно приймати рішення, мотивувати працівника/звільняти працівника.
Ну от я ІСКЛЮЧЄНІЄ))))
А_я_ЛОЖУ! 08 мая в 15:27
Ответ дляПочтальЁнша
В сенсі вискочка)))
Я працювала на 69% всього)от зараз я нарешті рорправлю крила
На 69 з директором працювали? ,😂
Сусідка зверху 08 мая в 15:27
Ответ дляТворог для розжига
А еще я вас называла земляным червяком
Тобто по санітарів то з власного досвіду було?🤣
Ладно, все, піду працювати😘
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:27
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
На 69 з директором працювали? ,😂
І коли це дві дєвочкі то вообще огонь 🤣🤣🤣
ЖивунаБагамах 08 мая в 15:28
Ответ дляПочтальЁнша
Вона не знає більше мене і більше директора , просто вона з директором розпочинала тут і вона знала що буде така посада і вона там буде ((
Я слухала і мовчала (
А как вы её обскакали тогда? Если она была уверенна, что должность будет её. Чисто ваш профессионализм или что-то ещё? Не подумайте ничего плохого, просто любопытство.
Грушки-яблочки 08 мая в 15:38
Ответ дляПочтальЁнша
Бо вона постійно мені казала про це підвищення. І я вже знала що мене беруть, але мовчала.
Через це трохи не по собі
Їй обіцяли цю посаду? Чи вона ходила просити підвищення?
Свекруховна 08 мая в 15:38
Я бы все таки постаралась узнать узнать, как так получилось, что та с кем начинали осталась не у дел.
Я такое встречала в нескольких случаях
1. Реально новый человек крут (редко)
2. Она ’не дала ’ начальнику
3. От нее пытаются избавится чужими руками
Если она действительно профи и хлопнет дверью всю ее работу свалят на вас, и вы будете отвечать за это.
В 99% назначение на такую должность личная симпатия или антипатия и не всегда к тому кого назначили)
Леся Українка 08 мая в 15:38
Ответ дляПочтальЁнша
Бо вона не тупа, не погана просто не розвивається і нічого нового в компанію не приносить
Скажемо так- працює на свою зарплату і все
Це тут так. В іншому місці розкриється. Робота це ж не рабство. Хоче уходить.
Леся Українка 08 мая в 15:40
Ответ дляПочтальЁнша
В сенсі вискочка)))
Я працювала на 69% всього)от зараз я нарешті рорправлю крила
Расправляйте. Непонятно какое вам дело до сотрудницы?
Леся Українка 08 мая в 15:40
Ответ дляПочтальЁнша
О, я звісно цього робити не буду. Ми спеціально но взяли ще одну дівчинку на під страховку) я все продумала
Ну и отлично. Будет девочка на замену.
Леся Українка 08 мая в 15:41
Ответ дляПочтальЁнша
Моя колега зі слів мого директора не робила і 10% від моєї роботи.
Це не мої слова .
І ще я вчила англійську, а вона сказали а вчити не буде
Вы успешнее в анилингусе. Ей это не нужно. Не держите. Пусть идёт куда считает нужным.
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:42
Ответ дляЖивунаБагамах
А как вы её обскакали тогда? Если она была уверенна, что должность будет её. Чисто ваш профессионализм или что-то ещё? Не подумайте ничего плохого, просто любопытство.
Ну буду чесною, я люблю свою роботу.
Оптимізувала витрати, це завжди був мій коньок і пішло поїхало….
До мене почали звертатися інші проекти, директор моя була задоволена, що наш відділ на високому рахунку в хед офісі. Я почала вникати у питання, в які моя колега за 4 роки жодного разу не додумалася.
За 6 місіців роботи оптимізувала більше 200К евро. Це не багато для компанії, але директор хотіла з мотивувати мене, так як вона розуміла що я виросла з цієї посади.
І так як мені не могли зробити зарплату вищу за мою колегу на такій посаді , то підвищили мене.