Невидимка Майя• 08 мая 2024
Де знайти бригаду, прораба чи майстра?
Вишгород. Щоб були порядні і адекватні. Потрібно зробити теплу підлогу, стелю, штукатурка і покраска стіл
І ще електрика
Божий одуванчик• 08 мая 2024
0938031964 Валентина і її напарниця, дуже якісно і за доступною ціною робили мені шпаклівку стін і покраску, також шпалери.
Невидимка Майя
• 08 мая 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Дякую!!!
Пасти Ла• 08 мая 2024
Шукайте бригаду, не окремих майстрів, бо намучитесь. Ми шукали по відгуках знайомих, які робили ремонт
Божий одуванчик• 08 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
В мене протилежний досвід: бригада як по круговій поруці тягла час, все розісрали, не квапились робити, - то не вистачає того, то чекаємо поки ті закінчаться своє і ми станом робити інше. А гроші капають...
Коли ж прийшли окремі майстри робити своє діло - все стало чітко, швидко й якісно.
Пасти Ла• 09 мая 2024
Ответ дляБожий одуванчик
А які гроші капали? Ми обирали бригаду за відгуками знайомих і платили по факту зробленої роботи.