08 мая в 17:22

Чи можу я взяти з собою через кордон такі продукти?

Чи такий вид мʼяса теж не можна?
кнопкодав 08 мая в 17:23
Смотря какой кордон какой страны
Душа компанії 08 мая в 17:25
В Україну можна, з України ні. По правилах. Теоретично можуть закрити очі.
1 1
Морковку дай 08 мая в 17:24
Нельзя, сразу в наручники и пытать: где вы такое смогли приобрести
Чарівна патика 08 мая в 17:24
Вроде в таком количестве и для еды можно. Сырое мясо нельзя, можно даже сала сто грамм взять )))
Я натуралка 08 мая в 17:26
Для ввозу у ЄС заборонено м´ясо, риба та молочка у будь-якому вигляді і кількості, навіть у бутерброді. І про це велетенськими плакатами написано на прикордонному пункті. Але зараз надійдуть ті, що ’постійно їжджу і нічого’, а я особисто знаю випадок,коли за палку ковбаси наклали штраф у 2 тис злотих і ще кілька годин мотали нерви.
8 2
автор Мания-Величия 08 мая в 17:26
Ответ дляМорковку дай
Нельзя, сразу в наручники и пытать: где вы такое смогли приобрести
Это конечно смешно, но пишут с мясом очень строго при пересечении границы ЕС
СпайдерВумен 08 мая в 17:27
Перед польской границей выбросили все, вплоть до бутерброда. это не помешало им даже пластик отковырять в машине. Держали всю ночь
кнопкодав 08 мая в 17:27
Ответ дляМания-Величия
Это конечно смешно, но пишут с мясом очень строго при пересечении границы ЕС
В ЕС можно, а в США нельзя даже яблоко
Точу ляси 08 мая в 17:28
По правилах ні. Заборонено все м´ясо у будь якому вигляді і кількості. А там може пощастить провезти, а може і ні. Нам сказали навіть бутерброд викинути.
долой_лама 08 мая в 17:29
Ответ дляЯ натуралка
Для ввозу у ЄС заборонено м´ясо, риба та молочка у будь-якому вигляді і кількості, навіть у бутерброді. І про це велетенськими плакатами написано на прикордонному пункті. Але зараз надійдуть ті, що ’постійно їжджу і нічого’, а я особисто знаю випадок,коли за палку ковбаси наклали штраф у 2 тис злотих і ще кілька годин мотали нерви.
і ладно б коли тільки цим чудовим людям, але всім, хто поруч - затримується черга, висаджують весь автобус, поїзд стоїть і чекає - люди не встигають на пересадки...
автор Мания-Величия 08 мая в 17:30
Ответ дляТочу ляси
По правилах ні. Заборонено все м´ясо у будь якому вигляді і кількості. А там може пощастить провезти, а може і ні. Нам сказали навіть бутерброд викинути.
Не хочу ризикувати, думаю краще це все зʼїсти до кордону ЄС
Я натуралка 08 мая в 17:31
Ответ дляМания-Величия
Не хочу ризикувати, думаю краще це все зʼїсти до кордону ЄС
Ідеальний вихід
Позитивна 08 мая в 17:32
Капец. Там лезут в чужой рот
Послушная 08 мая в 17:33
нельзя
Кондуктор троллейбуса 08 мая в 17:34
Я кальмари і тунця везла в пакетах такого плану. Не питали нічого і не перевіряли. Якщо трішки, то думаю що нічого не буде. Покласти їх десь в багаж поміж інших речей.
Престидижитатор 08 мая в 17:35
Ответ дляЧарівна патика
Вроде в таком количестве и для еды можно. Сырое мясо нельзя, можно даже сала сто грамм взять )))
Нельзя ни в каком количестве и для еды тоже. Но могут не заметить
Джем Шакіри 08 мая в 17:38
а в Румунiю можно таке провозити? везу дитину на два днi на екскурсiю.
Мати тріля 08 мая в 17:42
Ответ дляДжем Шакіри
а в Румунiю можно таке провозити? везу дитину на два днi на екскурсiю.
В Румунію можна. Там лише цікавить сигарети і алкоголь
автор Мания-Величия 08 мая в 17:46
Ответ дляМати тріля
В Румунію можна. Там лише цікавить сигарети і алкоголь
А якщо словацький кордон теж можна?
Бесконечность-не предел 08 мая в 17:52
Ответ дляМания-Величия
А якщо словацький кордон теж можна?
Если вы машиной, автобусом, то точно нет
Мати тріля 08 мая в 17:55
Ответ дляМания-Величия
А якщо словацький кордон теж можна?
Не знаю. Кожен місяць перетинаю україно-румунський, тому і пишу, що можна. Туди ніколи не їздила
миссАрфография 08 мая в 17:57
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я кальмари і тунця везла в пакетах такого плану. Не питали нічого і не перевіряли. Якщо трішки, то думаю що нічого не буде. Покласти їх десь в багаж поміж інших речей.
Рибу оброблену та запаковану можна до 2 кг, принаймні до Полщі. Мʼясо ж ні, ні в якому вигляді. Тому на тунець і кальмари ніхто не закривав очі, їх можна офіційно
Ніколи не збрешу 08 мая в 18:09
Ответ длякнопкодав
В ЕС можно, а в США нельзя даже яблоко
нельзя в ЕС даже бутерброд и яблоко. никакого мяса, фруктов и овощей
Ніколи не збрешу 08 мая в 18:10
Ответ дляПозитивна
Капец. Там лезут в чужой рот
женщина рассказывала, как ее даже нарезанные помидоры в судочке заставили выбросить
Ніколи не збрешу 08 мая в 18:10
Ответ дляМания-Величия
А якщо словацький кордон теж можна?
нет. штраф бегом будет. я как раз про словацкий и пишу
ХвилювАллочка 08 мая в 18:12
Ответ дляЯ натуралка
Для ввозу у ЄС заборонено м´ясо, риба та молочка у будь-якому вигляді і кількості, навіть у бутерброді. І про це велетенськими плакатами написано на прикордонному пункті. Але зараз надійдуть ті, що ’постійно їжджу і нічого’, а я особисто знаю випадок,коли за палку ковбаси наклали штраф у 2 тис злотих і ще кілька годин мотали нерви.
Рыбу можно
Вилосипедниця 08 мая в 18:14
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я кальмари і тунця везла в пакетах такого плану. Не питали нічого і не перевіряли. Якщо трішки, то думаю що нічого не буде. Покласти їх десь в багаж поміж інших речей.
Бо рибу можна завозити.
Джем Шакіри 08 мая в 18:39
Ответ дляМати тріля
В Румунію можна. Там лише цікавить сигарети і алкоголь
дякую
Поліцейський патруль 08 мая в 19:21
А зачем это вообще везти через границу ? А любом магазине/ на заправке/ в аэропорту после пересечения границы можно купить еду.
Это отголоски совка, когда садились в поезд/ приходили на пляж/ в гости и жрали как не в себя ?
Ангел-предохранитель 08 мая в 19:28
Ответ дляДжем Шакіри
а в Румунiю можно таке провозити? везу дитину на два днi на екскурсiю.
В Румынию и в Болгарию можно