08 мая в 17:40

Спадкування майна громадянина рф

Доброго дня. Можливо в когось була схожа ситуація. Батько громадянин рф помер на території рф. Спільне майно на окупованій території. Документи про смерть видані рф… я спадкоємець єдиний- громадянин України. Що можливо зробити в даній ситуації бо нотаріус документи громадянина рф не приймає і це зрозуміло плюс майно в тимчасовій окупації
автор Скіфська пектораль 08 мая в 17:42
І до того ж нотаріус не приймає документи бо місце смерті не Україна
Трусиковед 08 мая в 17:42
На жаль, нічого.
Якщо у Ви виїхали з окупованої території, то є один не дуже гарний варіант.
Мальдивирую 08 мая в 17:43
Ні. В Україні зупинені всі дії громадянами рф. Жоден нотаріус вам не допоможе. Тимпаче на окупованій території вам цей спадок (як громадянину України) точно не віддадуть.
автор Скіфська пектораль 08 мая в 17:43
Ответ дляТрусиковед
На жаль, нічого.
Якщо у Ви виїхали з окупованої території, то є один не дуже гарний варіант.
Так звичайно я виїхала(
автор Скіфська пектораль 08 мая в 17:44
Ответ дляМальдивирую
Ні. В Україні зупинені всі дії громадянами рф. Жоден нотаріус вам не допоможе. Тимпаче на окупованій території вам цей спадок (як громадянину України) точно не віддадуть.
Я думала через суд але жодного варіанту не бачу
Айболитная 08 мая в 17:44
Ответ дляСкіфська пектораль
Я думала через суд але жодного варіанту не бачу
Поки ніяк...нажаль...
Мальдивирую 08 мая в 17:45
Суд і нотаріус працюють по одним і тим же законам. Законам України.
3 1
Пригаю-цибаю 08 мая в 17:45
Про це краще з адвокатом говорити. Вони більше знають, ніж ми
автор Скіфська пектораль 08 мая в 17:46
Ответ дляМальдивирую
Суд і нотаріус працюють по одним і тим же законам. Законам України.
Це зрозуміло( але ж і я громадянин України і майно тут( якась безвихідь
Мальдивирую 08 мая в 17:48
Ответ дляСкіфська пектораль
Це зрозуміло( але ж і я громадянин України і майно тут( якась безвихідь
Нажаль ні. Вам нотаріус все вірно сказав. Він би і не проти це зробити але не може.
дама_из_декрета 08 мая в 17:49
Зазвичай успадковує хтось з громадян РФ,яким Ви довіряєте, продає і віддає Вам фінанси
дама_из_декрета 08 мая в 17:50
Це ще до війни так було. Бо нерезиденту успадковувати майно в рашці дуже дороге задоволення
Трусиковед 08 мая в 17:51
Ответ дляСкіфська пектораль
Так звичайно я виїхала(
Якщо ви маєте прописку на окупованій, то можете спробувати виїхати туди, взяти паспорт з куркою, отримати спадщину.
Мальдивирую 08 мая в 17:52
Ответ дляТрусиковед
Якщо ви маєте прописку на окупованій, то можете спробувати виїхати туди, взяти паспорт з куркою, отримати спадщину.
То доведеться ж віддати український паспорт. Як вона потім повернеться? Може у неї тут теж є нерухоме майно.
Трусиковед 08 мая в 17:53
Ответ дляМальдивирую
То доведеться ж віддати український паспорт. Як вона потім повернеться? Може у неї тут теж є нерухоме майно.
Ні. Не забирають.
автор Скіфська пектораль 08 мая в 17:53
Дякую. Поки залишилось чекати
Тріль! 08 мая в 17:53
Ответ дляСкіфська пектораль
І до того ж нотаріус не приймає документи бо місце смерті не Україна
Отец не был гражданином Украины?
Мальдивирую 08 мая в 17:53
Ответ дляТрусиковед
Ні. Не забирають.
Ого. Серйозно? Жах
Трусиковед 08 мая в 17:53
Ответ дляМальдивирую
Ого. Серйозно? Жах
Серьезно.
Тріль! 08 мая в 17:55
Ответ длядама_из_декрета
Це ще до війни так було. Бо нерезиденту успадковувати майно в рашці дуже дороге задоволення
Имущество не в рашке, а на территории Украины, просто в оккупации
Трусиковед 08 мая в 17:57
В моєї близької родички 5 паспортів. По 2 укр і рашки і 1 днр , у днра зігранів не було, а то б було 6
Тріль! 08 мая в 17:57
Ответ дляМальдивирую
Ого. Серйозно? Жах
Шо жах?
При получении рос. паспорта украинский паспорт НЕ забирают! Все норм!
Мальдивирую 08 мая в 17:59
Ответ дляТріль!
Шо жах?
При получении рос. паспорта украинский паспорт НЕ забирают! Все норм!
Нік в тему)
Тріль! 08 мая в 17:59
Ответ дляСкіфська пектораль
І до того ж нотаріус не приймає документи бо місце смерті не Україна
Отказал в открытии дела из-за того что свидетельство о смерти выдано в раше (не имеет значения где умер человек!)? Или из-за того что недвига в оккупации?
Второе более вероятно
Тріль! 08 мая в 18:00
Ответ дляМальдивирую
Нік в тему)
С головой что?
Мальдивирую 08 мая в 18:01
Ответ дляТріль!
С головой что?
Я не лікар, не підкажу вам.
Тріль! 08 мая в 18:01
Ответ дляМальдивирую
Я не лікар, не підкажу вам.
Мне ваши диагнозы и ни к чему ;)
Люблю джаз 08 мая в 18:11
Ответ дляМальдивирую
То доведеться ж віддати український паспорт. Як вона потім повернеться? Може у неї тут теж є нерухоме майно.
Нет, украинский паспорт никто не забирает.
Люблю джаз 08 мая в 18:12
Ответ дляСкіфська пектораль
Дякую. Поки залишилось чекати
Только один вариант, вам ехать и вступать в наследство.
Можно поискать нотариусов оттуда, чтобы проконсультироваться дистанционно.
Какой город?
Emm11117 08 мая в 18:17
Та почекайте рік, може там все розвалиться і спокійно приїдете