09 мая в 07:56

Чи мені потрібно оплачувати школу за літо якщо дитина переходить в іншу школу

В кінці травня я забираю документи із школи. І несу їх віншу школу
Вчителька всім сказала доплатити 600₴ за літо
Тріль підпільний 09 мая в 07:57
В сад вчительку
ТебеОноНадось 09 мая в 07:58
За що саме доплатити?
Джинци на Флісі 09 мая в 08:00
У вас приватна школа? Що в договорі?
Цветов Мне срочно 09 мая в 08:00
Шо в договорі написано? Чи цю оплату як благодійний внесок оплачуєте?
Цікавий писочок 09 мая в 08:00
За весну теж 600 платили?
Совбез 09 мая в 08:04
3 запитання.
Це доплата за попередній період чи оплата наступного періоду?

За що саме оплата?

Чи важливі Вам нормальні відносини з дирекцією цієї школи?
Совбез 09 мая в 08:06
Думаю, Вам не потрібно.
Якщо оплата має здійснюватися прот.літа.
Якщо треба буде - скажуть.
автор Электричка 09 мая в 08:06
Ответ дляЦветов Мне срочно
Шо в договорі написано? Чи цю оплату як благодійний внесок оплачуєте?
Так це державна школа ми оплачуємо 550₴ в місяць просто вчителька сказала заплатити ще 600₴ за 3 місяці літа.
автор Электричка 09 мая в 08:06
Ответ дляСовбез
3 запитання.
Це доплата за попередній період чи оплата наступного періоду?

За що саме оплата?

Чи важливі Вам нормальні відносини з дирекцією цієї школи?
Це плата за наступний період 3 місяці літа
Маруська Му 09 мая в 08:07
Ответ дляЭлектричка
Так це державна школа ми оплачуємо 550₴ в місяць просто вчителька сказала заплатити ще 600₴ за 3 місяці літа.
За что вы платите в гос школе? И на основании чего? Есть договор?
16 1
Морковку дай 09 мая в 08:07
Ответ дляЭлектричка
Це плата за наступний період 3 місяці літа
к зп учителю или что?
автор Электричка 09 мая в 08:08
Ответ дляМаруська Му
За что вы платите в гос школе? И на основании чего? Есть договор?
Ні це просто благодійний внесок, всі оплачують
17 4
Маруська Му 09 мая в 08:09
Ответ дляЭлектричка
Ні це просто благодійний внесок, всі оплачують
Можете спокойно не платить его ’за лето’, и в течение года могли не платить
12 1
Isa Dora 09 мая в 08:09
Ответ дляМаруська Му
За что вы платите в гос школе? И на основании чего? Есть договор?
Мы тоже по 400 платим. Типа фонд гимназии
Isa Dora 09 мая в 08:10
За лето точно бы не платила бы.
Маруська Му 09 мая в 08:10
Ответ дляIsa Dora
Мы тоже по 400 платим. Типа фонд гимназии
Ужас. У нас при норм учебе офлайн такого не было, 70грн платили. А как начались онлайн - то вообще не платили и ни с кого никто не требовал
вентиляторная 09 мая в 08:13
Не треба платити, я думаю, ви ж не будете користуватися послугами.
Ми здаємо по 100 грн кожного місяця, але це фонд класу. Сюди входять миючі, мило, фарба в принтер, офсетний папір, серветки і туалетний папір. А також щотижневе прибирання класу.
І то деякі не здають, хоча це все для власного користування.
Дело было давно 09 мая в 08:16
Мы планируем в другой класс, если не переведут и придётся менять школу,то платить не будем ни копейки.
В частной договаривались, что заплатим сумму определённую. Но у нас был договор там.
Рогнеда Карповна 09 мая в 08:17
Ответ дляСовбез
3 запитання.
Це доплата за попередній період чи оплата наступного періоду?

За що саме оплата?

Чи важливі Вам нормальні відносини з дирекцією цієї школи?
о каких нормальных отношениях с дирекцией идет речь? ну, не сдаст она деньги, дальше что? совсем с ума посходили
Дело было давно 09 мая в 08:19
Ответ дляМаруська Му
За что вы платите в гос школе? И на основании чего? Есть договор?
В гимназиях платят. Мы платим ’добровольно’ благодійний внесок. 500 грн. Добровільно до 20 числа каждого месяца учитель всем напоминает,чтоб прислали квитанции ))
Аnnеt 09 мая в 08:20
Ответ дляЭлектричка
Так це державна школа ми оплачуємо 550₴ в місяць просто вчителька сказала заплатити ще 600₴ за 3 місяці літа.
гос. школы в Украине бесплатные.
Баба Йога 09 мая в 08:23
Ответ дляЭлектричка
Так це державна школа ми оплачуємо 550₴ в місяць просто вчителька сказала заплатити ще 600₴ за 3 місяці літа.
Ну от не вірю я , що в державній школі внесок в місяць 500 -600 доларів!
.Це сума оплати приватної школи ( при чому помірна) але явно не благодійного внеску в державну школу
Кумася 09 мая в 08:24
По-перше, Ви не зовоб´язані сплачувати взагалі нічого в державній школі. Будь-які благодійні внески - добровільні, з внесенням коштів на спеціальний рахунок, відкритий для благодійної допомоги. По-друге, вимоги (усні) щодо сплати вчителькою - це вимагання, нагадайте їй. По-третє, дякувати Богу, школа не надає і не може надавати ніяких послуг за гроші Вам влітку і тим більш недолугим виглядає ось цей ось ’аванс’.
Аnnеt 09 мая в 08:25
Ответ дляБаба Йога
Ну от не вірю я , що в державній школі внесок в місяць 500 -600 доларів!
.Це сума оплати приватної школи ( при чому помірна) але явно не благодійного внеску в державну школу
₴ — символ гривны, не доллара.
Ранковий базар 09 мая в 08:26
Ответ дляЭлектричка
Так це державна школа ми оплачуємо 550₴ в місяць просто вчителька сказала заплатити ще 600₴ за 3 місяці літа.
Пффффф державна школа? Ви ше 550 щомісяця не зобов´язані платити, не те що 600 за час коли ви вже там не навчаєтеся
Морковку дай 09 мая в 08:27
Ответ дляЭлектричка
Ні це просто благодійний внесок, всі оплачують
550 гривен с человека каждый месяц?
Баба Йога 09 мая в 08:27
Ответ дляАnnеt
₴ — символ гривны, не доллара.
Зрозуміла , 🤣 тоді я спокійно йду снідати !
Ранковий базар 09 мая в 08:28
Ответ дляБаба Йога
Ну от не вірю я , що в державній школі внесок в місяць 500 -600 доларів!
.Це сума оплати приватної школи ( при чому помірна) але явно не благодійного внеску в державну школу
₴ та $ це різна валютам
Маруська Му 09 мая в 08:31
Ответ дляДело было давно
В гимназиях платят. Мы платим ’добровольно’ благодійний внесок. 500 грн. Добровільно до 20 числа каждого месяца учитель всем напоминает,чтоб прислали квитанции ))
У нас тоже гимназия в Украине называлась
Дело было давно 09 мая в 08:33
Ответ дляМаруська Му
У нас тоже гимназия в Украине называлась
Ну значит ваша ’звезду’ не поймала.. у нас себе цены не сложат