Ще з цiкавого Дарить ли подарок? +59 Дівчат, а ви б могли будувати відносини з хлопцем з села? +131 Поссорились до развода +137 Почему мужчины никогда не смотрят на простых неухоженных женщин на перспективу +51 Муж пошел. Схожу с ума +230 Выходить ли замуж за мужчину с двумя детьми? +48 Ситуація в метро в Києві. Знайомство з чоловіком. +21 Кому 40-45, какие у вас отношения с мужем? +130 Дома пропадают вещи, а муж перекидывает вину на меня +29 Вы бы простила бывшего из за которого зделала аборт +57
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Спочатку народ стояв з картонками, і ось вам відеозвернення7+1907 Как ужин довел до развода 4+1034 В мене сумніви по зміні роботи..2+412 Що робив Ваш чоловік коли з´явилося немовля?2+292 мой завтрак +281 Розповісти подрузі правду про її чоловіка або мовчати, що вибираєте?2+282 Чернівці - інтернет провайдери. Що за крінж!!+201 ещё
Сейчас читают! Що буде з т.з. «ухилянтами»+561 Спочатку народ стояв з картонками, і ось вам відеозвернення7+537 мой завтрак +351 Как ужин довел до развода 4+334 Чернівці - інтернет провайдери. Що за крінж!!+301 Розповісти подрузі правду про її чоловіка або мовчати, що вибираєте?2+232 Сніданок на схудненні 112+221