09 мая в 13:01

Девочки, ходят слухи, что и женщинам нельзя будет скоро выезжать из Украины?

Я имею ввиду, не медикам и т.д. а вообще всем. Кто что слышал?
показать весь текст
impossibilia non sunt 09 мая в 15:19
Ответ дляYuliya82
Смеюсь до упаду))) это они запускают такие слухи определенно из-за того, что на фронте у нас большое преимущество. Они думают и надеются хоть как-то раскачать наше сильное, сплоченное общество. Так Вы думаете?)))
смеюсь вместе с вами, но тему уже спамят стишками, чтобы больше нас двоих никто не засмеялся
Falcon82 09 мая в 15:42
Теоретично можливо. Але не зараз. Тут на літо закон про мобілізацію і штрафи поки як гарячий пиріжок. Плюс мають повернутись ті, хто вже точно не хоче лишатись закордоном (школа в червні день закінчується). І от з осені (відповідно моніторити ситуацію в країні і на фронті), можливо. Форму шиють для жінок активно. Тему теж продвигають типу гендерна рівність. Так що просто бути морально готовим
9 2 1
drive105 09 мая в 15:51
Если будет задача, чтобы выехали по максимуму, закроют до сентября и женщины массово будут уезжать с детьми, чтобы успели поступить в новые школы.
Если наоборот, то в октябре. Чтобы остались, а потом захлопнут.

Какие у них планы, они одни знают, но то, что закроют, то я думаю процентов 90 к тому и идет
7 3 1
JulliK_ 09 мая в 15:53
Раз в неделю такая тема, подогрев?
Киев_Елена 09 мая в 16:11
Ответ дляБодіпозітівна
В смысле слухи? С завтрашнего числа выезд закрыт всем. Кроме беременных мужчин. Женщинам можно будет выехать, если есть справка об участии в сражении под Цусимой, но со штрихкодом из военкомата.
Было бы смешно если бы не было так грустно( Вы бред пишете, но в нашей стране очень много откровенного бреда который стал явью
Киев_Елена 09 мая в 16:15
Ответ дляКиця-бриця
Раньше смеялись с русских «бабы ещё нарожают», а теперь все отразилось на нас.
Помните детскую присказку «кто смеется, тому и дается»
2 1
Киев_Елена 09 мая в 16:16
Ответ дляAnnaOst
Чутки ходять різні, але сенс її обговорювати якщо ми не знаємо правда це чи ні? Мене більше турбує те що розказують ті хто зараз на донецькому напрямку. Бо що буде як там фронт прорвуть нам влада вже давно сказала
Что будет?
Blacky_Mik 09 мая в 16:18
Ответ дляЖужa
И поют друг другу шёпотом ли, в крик ли —
Слух дурной всегда звучит в устах кликуш,
А к хорошим слухам люди не привыкли —
Говорят, что это выдумки и чушь.

И, словно мухи,
тут и там
Ходят слухи
по домам,
А беззубые старухи
Их разносят по умам!
1969 г
Жах, скільки жінок ще ментально в срср з всіма тими висоцькими та іншим непотребом
7 3 1
Жужa 09 мая в 16:19
Ответ дляBlacky_Mik
Жах, скільки жінок ще ментально в срср з всіма тими висоцькими та іншим непотребом
Та я вас прошу)) І в чому він не прав?
5 1
Blacky_Mik 09 мая в 16:20
Ответ дляЖужa
Та я вас прошу)) І в чому він не прав?
він може бути правий. але у нас є наша класика того ж періоду. Стус - ровесник вашого шарапова. процитуєте щось напам´ять зі Стуса?
8 4 2
Киев_Елена 09 мая в 16:22
Ответ дляBlacky_Mik
він може бути правий. але у нас є наша класика того ж періоду. Стус - ровесник вашого шарапова. процитуєте щось напам´ять зі Стуса?
Сори, но сравнили х@р с пальцем
8 5 2
Blacky_Mik 09 мая в 16:22
Ответ дляКиев_Елена
Сори, но сравнили х@р с пальцем
погоджуюся, Стус геній і Людина, а висоцький - таке собі, пристосуванець і брама для блатняка
9 4 2
нинель 1919 09 мая в 16:28
Ответ дляЦідило правди
не штрихкод, а QR
вы его видели? оно как раз штрих белая полосочка с цифрами и палочками ,на кью ар вообще не похоже
Жужa 09 мая в 16:28
Ответ дляBlacky_Mik
він може бути правий. але у нас є наша класика того ж періоду. Стус - ровесник вашого шарапова. процитуєте щось напам´ять зі Стуса?
зараз мені подобається цей
Сто років як сконала Січ.
Сибір. І соловецькі келії.
І глупа облягає ніч
Пекельний край і крик пекельний.

Сто років мучених надій,
І сподівань, і вір, і крові
Синів, що за любов тавровані,
Сто серць, як сто палахкотіть.

Та виростають з личаків,
Із шаровар, з курної хати
Раби зростають до синів
Своєї України-матері.

Але погодьтеся, що про плітки Висоцький написав дуже влучно.
6 1
Blacky_Mik 09 мая в 16:29
Ответ дляЖужa
зараз мені подобається цей
Сто років як сконала Січ.
Сибір. І соловецькі келії.
І глупа облягає ніч
Пекельний край і крик пекельний.

Сто років мучених надій,
І сподівань, і вір, і крові
Синів, що за любов тавровані,
Сто серць, як сто палахкотіть.

Та виростають з личаків,
Із шаровар, з курної хати
Раби зростають до синів
Своєї України-матері.

Але погодьтеся, що про плітки Висоцький написав дуже влучно.
шикарний вірш, дякую
1 1
Kittu2008 09 мая в 16:44
Все может быть и доверять точно не стоит. Они только гадости придумывают вместо отмены коммуналки, пайков нуждающимся, жилья тем, у кого нет дома
inresta 09 мая в 16:49
Ответ длянинель 1919
вы его видели? оно как раз штрих белая полосочка с цифрами и палочками ,на кью ар вообще не похоже
то стеб был
Takamaka 09 мая в 17:31
Ответ дляКиця-бриця
Сейчас все отмахиваются и смеются, как и про темы что будет война. Лучше перебдеть, чем недобдеть. В этой стране свободы нет! Потом закон введут чтоб аборты запретили, и детей по максимуму рожали, а то как демографию восстанавливать? Тут все возможно! Уже сейчас сбывается то, что раньше приходило в голову как дурная мысль. Все хуже и хуже. И да, если закроют границы то люди потерпят, то почему бы этого не сделать? Ставлю ставку что через пару лет границы закроют всем или раньше. Закрыть реально, а открыть нет.
Если примут решение закрыть, то сделают это гораздо раньше, думаю.
irach50 09 мая в 17:49
Стаття 23. Відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації

1. Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані:

1) заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і організаціями в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, і перебувають на спеціальному військовому обліку;

2) визнані в установленому порядку особами з інвалідністю або відповідно до висновку військово-лікарської комісії тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я на термін 6-12 місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії);

3) жінки та чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років, крім тих, які мають заборгованість із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму платежів за три місяці;

4) жінки та чоловіки, які мають дитину (дітей) віком до 18 років, якщо другий з батьків такої дитини (дітей) помер, позбавлений батьківських прав, визнаний зниклим безвісти або безвісно відсутнім, оголошений померлим, відбуває покарання у місцях позбавлення волі, а також коли особа самостійно виховує та утримує дитину за рішенням суду або запис про батька такої дитини в Книзі реєстрації народжень здійснений на підставі частини першої статті 135 Сімейного кодексу України;

5) жінки та чоловіки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років;

6) жінки та чоловіки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, які виховують дитину, хвору на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, що підтверджується документом, виданим лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я в порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я, але якій не встановлено інвалідність;

7) жінки та чоловіки, на утриманні яких перебуває повнолітня дитина, яка є особою з інвалідністю I чи II групи;
irach50 09 мая в 17:51
Щось багато про жінок написано)
9871Ирина 09 мая в 19:06
Ну не зря же на евровидении Джерри надела на плечо что-то там стальное на плечо. Готовят
ole4kakissa 09 мая в 19:37
Ниасилю: так с когда там женщин не выпускают? В июле успею съездить в Украину?
ТайТаке 09 мая в 20:33
Ответ дляЗлюка-закусюка
На заборе тоже пишут вы всему верите
Ваша любимая фраза? В декабре 21 тоже ее везде тулили?
-Ань- 09 мая в 20:49
Всіх жінок від 17 років до 60 років внесуть в реєстр військовозобов´язаних.
Навіть на дітей зазіхають. З 17 до 18 років це неповнолітня дитина.
Обіцяють потім повидаляти дані, але на практиці вся інформація, яка потрапляє в реєстри, назавжди залишається в реєстрах.
Не для того інформацію вносять в реєстри, щоб потім видаляти. Адже майже всім зрозуміло, що 17-річна дитина не може бути військовозобов´язаною.
-Ань- 09 мая в 20:50
Всіх НЕвійськовозобов´язаних внесуть в реєстр військовозобов´язаних.
Lizavel 09 мая в 22:28
Ответ дляBlacky_Mik
Жах, скільки жінок ще ментально в срср з всіма тими висоцькими та іншим непотребом
только скудоумные и темные люди пишут, что Высоцкий непотріб
__Kvitka__ 09 мая в 22:35
Скажіть будь ласка якщо у жінки є медична освіта, то уже не випускають?
Lizavel 09 мая в 23:01
Ответ для__Kvitka__
Скажіть будь ласка якщо у жінки є медична освіта, то уже не випускають?
Ну где вы такое прочли?